Video dodane przez: kamyk019 12 mar 2016 | 17:47
0
ładnie barcelona
14 mar 2016 | 07:36
+2
Piękny mecz, stać i tylko klaskać, zangazowani w chooj pracowali na każdym metrze boiska.Tylko jest jedna wada karne!! Nwm powinni spróbować odawac je pomocnikom, może by dali radę,żeby tak zagrali z realem i będzie pięknie :)
+5
Jak widzę na Livesports, że Messi nie trafił karnego, to się zastanawiam czy czasem znowu nie próbował podawać do kogoś z kolegów :D

+14
Barcelona już może zacząć chłodzić szampana na fetę za mistrzostwo La Liga. W tym momencie są nie do zatrzymania. I tylko powinni popracować jeszcze nad karnymi. ;)
13 mar 2016 | 10:37
+10
Wydaje mi się ? Czy Arda piszczelem strzelił :D?
13 mar 2016 | 10:34
0
No podobnie jak real z espanyolem, rayo obecnie z celta... Po co krytykowac wygrana Varcy z outsiderem to normalne ze cieszy kibicow. Real caly czas ostatnio ma latwe mecze. Zobaczymy jak w koncu trafi na prawdziwego rywala.
13 mar 2016 | 10:33
+4
Brawo barcelona
13 mar 2016 | 10:19
+3
Brawo Barca dla kolejny świetny mecz u siebie co prawda Getafe nie jest mocną druzyną i świetnie zgraną szczególnie w tym meczu nie mogli wyprowadzać swobodnie żadnych groźnych akcji.Jestem zadowolony że Barca nadal jest tak świetną drużyną i cały czas trzymają ten wysoki poziom nie ma sie co oszukiwać w końcu to najlepszy klub na świecie.VEB♥!
13 mar 2016 | 10:03
-5
Karne sa dobre dla Ronaldo bo idzie na ilosc a Messi woli jakosc pozatym i tak wcisnal bude w ten sam rog w ktory strzelal przy jedenastce pozdrowionka
13 mar 2016 | 07:27
+37
a ci znowu!!
czy oni choć na chwilę zwolnią żeby się liga ciekawsza zrobiła?! ;)
jestem fanem REALU ale to co wyprawia barca............
13 mar 2016 | 06:39
+10
Ważne że łatwe zwycięstwo ale niepokoi fakt dotyczący karnych w barcelonie , zbyt dużo jest nie wykorzystywanych
13 mar 2016 | 04:02
-35
Yyyy,dla tych co sie obsrali ze szczescia,przypominam,grali praktycznie ze spadkowiczem.
-47
Ha,ha,ha,karzel znowu nie strzelil karnego,zabraklo sil?dajcie mu wiecej sterydow,bo nie wydala.
13 mar 2016 | 11:44
+12
Ten "karzeł" osiągnął więcej od ciebie..
13 mar 2016 | 01:41
+15
Kolejny piękny mecz,kolejny mecz w którym Barca pokazuje że gra na nie ziemskim poziomie, kolejny mecz bez porażki, Barca jest maksymalnie rozpędzona i rozwala system , 6:0 to najniższy wymiar kary dla Getafe, bo sytuacji było wiele jak zawsze lecz w tym meczu mimo pojawienia się rezerwowych zawodników Barca pokazuje iż każdy mecz jest tym najważniejszym a taki pogrom tylko działa jeszcze bardziej mobilizująco, na tą ekipę można patrzeć i podziwiać, czapki z głów Barca jest wielka dla mnie kibica zawsze była ale teraz to jest rozpędzona Duma Katalonii w magicznym wydaniu..

VeB !
13 mar 2016 | 01:18
+48
Messi jest po prostu piłkarskim hipsterem, karne są dla niego zbyt mainstreamowe.
13 mar 2016 | 00:39
+15
To co, Barca bezkonkurencyjnie zgarnia LM?
Bedzie ciekawie
13 mar 2016 | 00:35
+6
Nie mam pytań <3 moja Barcelona pokazuje wszystkim jak sie powinno grać ;) REAL sra w majty i zapewne czeka na EL Clasico ! Haha .. Zaraz zmienią kolejnego trenera XD i tak zakończą kolejny rok bez niczego ;)
+8
Ale Ronaldo w życiu nie odda karnego :) Nawet ze złamaną nogą musiałby strzelać. Z resztą z wolnymi jest tak samo.

Po za tym grała Barca, a nie Real więc po co piszesz o Ronaldo ?
12 mar 2016 | 23:45