Video dodane przez: eis 12 mar 2016 | 20:15
Dobre wieści dla Bayernu, jest kim rotować, młodzi się spisują no i przede wszystkim mają Lewego ;d
+6
coman x3 co jest kotem ten mlody dzik :D
13 mar 2016 | 18:45
+14
Nie ma Robbena a Bayern strzela jak z karabinu. Dla dobra Bayernu ten egomaniak nie powinien w ogóle wychodzić na boisko. Na 10 sytuacji on sam będzie próbował strzelać, podczas gdy inni zawodnicy w tych 10 sytuacjach 8 razy podadzą i padają gole w przeciwieństwie do pojedynczych okazji strzałów Robbena. Bo piłka to sport zespołowy i co z tego, że jeden gol mu wejdzie na 10 strzałów, skoro 9 pozostałych zmarnuje, mogąc podać.
13 mar 2016 | 14:38
+11
Czy ktos ma jeszcze watoliwosci,ze Lysy to hamulcowy w FCB na ten moment?
13 mar 2016 | 13:30
+20
Pakę mają taką, że masakra. Chciałbym zobaczyć finał Bayern-Barca w pełnych składach, wszyscy zdrowi. To byłyby Derby Europy.
-11
A tą chwile jak dla mnie Coman jest troszkę lepszy niż Costa.
13 mar 2016 | 12:47
+16
Taki Bayern aż chce się oglądać :D
13 mar 2016 | 12:30
+3
po uj wy tak na sile dopisujecie te asysty? przeciez lewy mialindywidualna akcje i tam zadnej asysty Mullera nie ma :/
13 mar 2016 | 11:38
+7
Brawo Bayern! Totalna dominacja! Lewy kolejny gol! Gratulacje i oby tak dalej! Coman hattrick z asyst :)
+13
Mistrzostwo zostanie w Monachium. Gratulacje dla Roberta bo jest naprawdę bardzo skuteczny w tym sezonie.
13 mar 2016 | 10:25
+11
Bayern zmiażdżył Werder
13 mar 2016 | 10:19
-6
Wątpię, aby Pep G przestawił całą formację Bayernu z dwóch napastników na jednego tylko po to żeby Lewandowski sobie odpoczął. Przez te 75 min co siedział na ławce mógłby ustrzelić coś więcej. Tym bardziej, że jest w dobrej formie a Werder Brema to przeciwnik do punktowania. W tym meczu więcej zyskał Muller a wbrew temu co mówi się pod publiczkę Muller i Lewy konkurują ze sobą to naturalne.
13 mar 2016 | 09:43