Video dodane przez: totil 16 mar 2016 | 21:17
+1
Zasłużenie wygrali dwumecz brawo
19 mar 2016 | 20:41
+2
Formalność. Jakkolwiek źle to zabrzmi dla kibiców Arsenalu taka jest prawda. Wyjebisty gol Suareza.
18 mar 2016 | 22:07
0
Barcaaa tyle w temacie
18 mar 2016 | 19:27
-1
Barca nie pozostawiła złudzeń:) vamos Barca!!!
+10
Brawo Barca. Zasłużony awans do ćwierćfinału.
17 mar 2016 | 20:16
+9
Brawa dla Barcelony!!!!Jednak obiektywnie patrząc to Arsenal miał kupe sytuacji bramkowych i aż dziw bierze że takich sytuacji nie wykorzystał.I nie ma co sie dziwić że odpadli jak nie wykorzystali takiej szansy.Jako kibic Barcy mogę powiedzieć że Arsenal był w stanie wyeliminować Barce,ale z tego nie skorzystali!!!!
17 mar 2016 | 21:08
+4
fajnie; ze jestes kibicem Barcy ...tyle, ze mocno przesadziles.Arsenal mial taka szanse przejsc dalej jak Aston Villa na mistrzostwo Anglii
17 mar 2016 | 18:18
+12
Problem tkwi w tym ze Wenger za wszelka cene trzyma takich graczy jak Wallcot, Ox, Gibbs , Wilshare, Ramsey, i juz tak wiele lat- nie ma tej druzynie znaczacych zmian choc KASA jest, rylko dobieranu sa do skladu CO ROK JEDEN- Oezil, Sanchez i teraz Cech, reszta nie ma mentalnosci zwyciezcow
17 mar 2016 | 17:57
+3
Barcelona ma po prostu lepszych piłkarzy, więc nawet najlepszą taktyką ciężko coś zdziałać. Barcelona ma najlepszy skład na świecie. Każdy z trójki Messi, Suarez i Neymar mógłby ciągnąć grę dowolnej drużyny w Europie do przodu. Każdy z tej trójki potrafi asystować i każdy potrafi strzelać gole. Sam Suarez kosztował więcej od Sancheza i Ozila razem wziętych a jest jeszcze Neymar za którego wyłożyli kupę kasy. Barca wydaje wcale nie mniej od Realu, więc nie wiem dlaczego postrzegana jest jako super klub wychowanków. Owszem - Messi, Iniesta czy niegdyś Xavi to świetni wychowankowie, ale kasy na transfery nie skąpią. Gdyby Arsenal strzelił na 2-1 to byłyby emocje, ale co można poradzić na takiego gola jak Suarez strzelił? Napiszę jeszcze raz, Barca ma genialnych piłkarzy, którzy robią różnice. Dla mnie żaden wstyd przegrać, tym bardziej, że ostatnio formę mamy katastrofalną.
17 mar 2016 | 17:43
+19
Nowa piosenka kibiców Arsenalu

Popatrz jak wszystko szybko się zmienia,
Miało być mistrzostwo a dzisiaj już go nie ma.
To nie ściema …
FA CUP i ligi mistrzów też już nie ma …
Więc 4-te miejsce, jak fotografie,
Wenger zbiera w swej gablocie jak w starej szafie.
17 mar 2016 | 17:24
+13
Arsenal to europejski średniak na poziomie Schalke, czy Sevilli, więc kolejne lanie w 1/8, znowu od Barcelony nie jest czymś dziwnym. Na miejscu kibiców Arsenalu wyniósłbym tego Wengera po meczu z szatni, najbardziej przereklamowany trener w historii, to że jeszcze jest trenerem tego klubu to największa beka ostatnich lat w futbolu.
17 mar 2016 | 17:05
+4
bartekkamyk91 moze i bez historii ale za to na wysokim poziomie i z cudownymi bramkami oby wiecej takich meczy!

+8
Jeśli Barcelona wzmocni się jeszcze jakimś graczem z topu, to nie będzie sensu chyba wychodzić na boisko bo wynik z góry wiadomy. To jest dramat, znowu przewiduje baty w klasyku :(
17 mar 2016 | 16:32
-5
Pamietaj chlopie, ze mecz meczowi nie rowny, ze pilka jest na tyle przewrotna, ze w kazdej chwile Barca moze przestac czarowac... :) choc to malo prawdopodobne, nam kibicom Realu pozostaje miec nadzieje
18 mar 2016 | 14:23
0
Podejrzewam ze kolega ma racje. Obecna Barcelona jest jest jak ruski czolg, nie cofnie sie przed niczym a rozwali wszystko na swojej drodze. Spojrzmy tylko na Busquetsa, najlepszy defesnywny pomocnik na ziemii, swietne steruje defensywa i dobrze wyprowadza pilke, w srodku pola Iniesta ktory jednym podaniem otworzy wynik a o MSN to juz wspominac nie musze. Jesli chodzi o klasyk to Real nie ma zlej ekipy, Real nie ma jednej rzeczy ktora ma tylko Barca na chwile obecna: Nie ma tam chemii pomiedzy zawodnikami i radosci z wspolnej gry a w Barcelonie widac usmiechy i oddanie jednego drugiemu zawodnikowi i to jest wlasnie klucz do zwyciestwa, gra zespolowa i wspolna zabawa.
+5
Niby ten Arsenal to już nie jest zbieranina nieopierzonych chłopaczków z mlekiem pod nosem, a jednak ciągle dają się dymać jakby ciągle takowymi byli. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że nawet jeśli mieliby z 10 setek więcej w dwumeczu, to i tak by wszystkie koncertowo zjebali.

Co do samego spotkania: do zapomnienia. Jedni bardzo chcieli, ale nie mogli - drudzy na jakiejś totalnej olewce władowali 3 bramki.
Cieszy fakt, że MaTS definitywnie odbudował formę po tym, co prezentował na początku tego sezonu. Idealnie na linii i przedpolu, doskonała gra nogami i czytanie zamiarów rywala. Przy bramce dla Kanonierów nie miał zbyt wiele do powiedzenia, lecz to, że wynik wygląda jak wygląda Barca zawdzięcza głównie Niemcowi.
17 mar 2016 | 14:33
+1
Barca to jest Barca!Arsenal miał bardzo dużo kontr ale to jednak Barca dominowala.
17 mar 2016 | 14:27
+4
Brawo Barca! Świetny meczyk!
17 mar 2016 | 13:06
+11
Gratulacje. Barcelona jest murowanym faworytem do zwycięstwa w Lidze Mistrzów.
+4
Zamknij mordę pedale. jakim trzeba byc nie spełniony cwelem w zyciu żeby nie dość ze nie byc kibicem nikogo to jeszcze robic konto tylko żeby hejtowac i byc za to sponiewieranym mimo to tkwić w tym dalej. Żal mi cb to wszystko. I nie odpisuj ripost typu "a mi szkoda twoich starych bo..." Albo "mi szkoda Arsenalu bo..." Nie pogrążaj sie bo naprawde pisze z Tel tracę na cb pakiet który są oplacam nie jak tb mamunia:)
17 mar 2016 | 10:58
+6
MSN zrobiło swoje :)
17 mar 2016 | 10:17
+2
piszecie ze bez niespodzianek, szkoda Arsenalu, tylko przepraszam wyrgac ma zespol ktory jest na prawde slabszy? to jaki to ma sens. Co byloby dalej Arsenal przez przypadek dochodzi do finalu bo trafia na Wolsburg?
Wygrywac maja lepsi!
17 mar 2016 | 08:45
-21
Trzeba przyznać, że Barcelona nie zaprezentowała się dobrze, wyglądała nieswojo: zagubiona, beztroska, bez pomysłu na skonstruowanie akcji. Arsenal choć próbował, to nie potrafił wykorzystać okazji jakie stwarzał.
Z czysto sportowego punktu widzenia mecz mógł się podobać bo emocji i sytuacji bramkowych było dużo - zwłaszcza ze strony Londyńczyków, którym jednak brakowało precyzji i zimnej krwi pod bramką Ter Stegena. A Barca te "setki", które miała po prostu wykorzystała i tyle.
17 mar 2016 | 10:04
+12
Mówisz o tych "groźnych" strzałach!? ;d Sorry ale chyba inny mecz oglądaliśmy bo Arsenal pierwsza dogodną sytuacje co zresztą podkreślił komentator wyklarował sobie bodajże w 38 min także tego.. ;) Może i nie zagrali rewelacyjnie ale to jest własnie cala Barcelona gdy przywozi korzystny wynik z pierwszego meczu.. nie pierwszy raz mam wrażenie, ze w rewanżowych meczach po strzeleniu bramki po prostu lekceważą rywala i oby ich to nigdy nie zgubiło. Pozdrowki
+27
No trudno, ważne że walczyli ale wygrala obecnie najlepsza drużyna. A Suárez hoho akrobata jeden :D
17 mar 2016 | 08:02
+10
Brawo barca trio strzeliło to ladnie
17 mar 2016 | 07:52
+5
Iwobi i El Neny (y) będą z nich ludzie :)
17 mar 2016 | 07:02
+36
To jest kurwa przerazajace nikt w tym sezonie nie bedzie chyba wstanie ich zatrzymac :D
17 mar 2016 | 07:01
+7
Ter Stegen ładnie wolny obronił
17 mar 2016 | 06:55
+15
Świetne bramki Elnenny i Suarez. Niespodzianki chyba nikt nie przewidywał. Na plus można zaliczyć fakt, że Wenger tym razem nie próbował nawet się wygłupiać z Mertesackerem.
17 mar 2016 | 06:44