Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać skrótów ekstraklasy? Pobierz za darmo Hola! i ustaw polskie IP.
Video dodane przez: admin 19 mar 2016 | 22:07
-3
3 punkty w tabeli cenne.Bol dupy i skonczone marzenia kibicow lecha -bezcenne.Zaakceptujcie dziady ze to LEgia jest nr1 w Polsce a wy byliscie w srodku tabeli jak teraz zanim wiocha wronki nie pomogla.
20 mar 2016 | 20:58
-4
ile legia gra meczy w jednych strojach? ten kolor zielony taki sprany wręcz zgniły
20 mar 2016 | 18:28
+4
Legia zaprezentowała świetny, wszechstronny football. Zasłużone 3 punkty! Kibicowsko też mecz na wysokim poziomie z wyjątkiem chamstwa lechitów którzy rzucali różnymi przedmiotami w piłkarzy Legii. Takie bydło powinno się tępić
20 mar 2016 | 15:37
-1
Lech się trochę reaktywował w drugiej połowię sezonu, wrócił do górnej części tabeli ale Legia w tym meczu była po prostu lepsza i zasłużone zwycięstwo. Tak czy inaczej brawa dla obu stron.
20 mar 2016 | 15:14
0
Jakby ekstraklasa była liczona na 2pkt za gola czy coś a nie 1,5 do Nikolić miałby dużą szansę na złotego buta :)
-5
Sprawa jest jasna. Nie zagraliśmy w optymalnym składzie. Po raz pierwszy w takim zestawieniu. Jakim prawem to miało się udać skoro taki Niki, Wilusz, Jóźwiak nie zagrali nawet kliku pełnych meczów ?? Gdzie tu zgranie a, nie wspomnę o jakości bo moim zdaniem Linetty, Pawłowski, Kamiński stanowią trzon zespołu. Legia po wzmocnieniach też grała piach ale się zaczęła zgrywać. Kolejny mecz w podobnym składzie i to procentuje. My mogliśmy ich pokonać ale tylko w najlepszym składzie.
20 mar 2016 | 14:46
-1
Lech osłabiony był ale i tak brawo za to że stworzyli jakieś sytuacje :) Legia na fali, kurwa ale mimo wszystko szkoda mi Buricia bo miał tą piłke na rękawicy
20 mar 2016 | 20:26
+1
Zgadzam sie z tobą zeo1818,ale nie potrzebny był ten gest po bramkach Nikolica w stronę kotła.Nikolic parodiował tym samym Ronaldo,błazen z Legiii-hahahahaha!!!!!
20 mar 2016 | 13:56
+1
Brawo Legia
20 mar 2016 | 13:23
+11
W tym momencie nie ma co porównywać Legii i reszty ligi przez ostatni rok Legia mocno odskoczyła całej stawce. Zresztą to jest widoczne od dobrych 10 lat ten progres w Legii, że z roku na rok robią postępy, a Lech ? Mieli więcej kasy za transfery i za premie za europejskie puchary, a co z tym zrobili ? Każdy widzi. Dlatego chwała Legii za to, że tam prezesi potrafią myślec. Oby więcej takich prezesów było w Polsce, którzy wiedzą jak obracać gotówką :)
20 mar 2016 | 13:20
-23
Wygrała legia na farcie przez tego sępa Nikolića
20 mar 2016 | 13:28
+9
Tylko, że tego sępa Nikolica mógł mieć Lech pare lat temu :) Dziękuje dowidzenia :)
20 mar 2016 | 13:37
+8
Na farcie, hahahahaha. Lech w tym meczu nie istnial, pewne 2:0 :)
20 mar 2016 | 13:40
+16
Farta to mial lech, ze nie przegral 0:5 :)
20 mar 2016 | 13:06
+9
No trudno... Legia była lepsza i zasłużenie wygrała.
20 mar 2016 | 12:11
20 mar 2016 | 12:16
+15
"Wydrukowali" to Cię ojciec z matką patologiczny gimbusie
20 mar 2016 | 12:23
-2
MAG jak już to kurWY wydrukowaŁY , jak już skończysz pierwszą klasę podstawówki i poznacz ten cudowny świat czasowników i przymiotników to zapraszamy na forum i pisz wtedy ile wlezie :D
20 mar 2016 | 12:01
0
Chcialbyn zobaczyc tą zzczeniarnie co typowala nawet 4:0 dla ziemniakow i zasmiac in sie w ryj :D
20 mar 2016 | 11:43
-7
Legia w tej chwili to zespół który jest na najlepszej drodze żeby zdobyć mistrzostwo!!!!Jeśli zdobędą mistrza to będę z całego serca im kibicował żeby weszli do fazy grupowej LM !!! Wiecie dlaczego????Bo jak wejdą i będą dostawać po 5-0 ,6-0 to wtedy dowiedzie to jaka marna i mizerna jest nasza liga i jaki poziom reprezentuje mistrz polski !!!!!!A kibice i piłkarze Legi przekonają sie na własnej skórze że awans do fazy grupowej LM był ogromnym błędem i skończy sie kompromitacją !!!!
20 mar 2016 | 11:08
+8
Dobry mecz Legii! Aż miło się oglądało taki mecz!
20 mar 2016 | 10:48
+12
Brawo (L)egia! Jak to powiedział Jan Urban : Nikolić strzela tylko słabym drużynom. ;)
20 mar 2016 | 09:43
+13
Patrząc na to jak zdziesiątkowany kontuzjami jest Lech to szczerze mówiąc nie mogło sie to inaczej skończyć.Jakby Legia z tak osłabionym Lechem przegrała to byłaby to dla nich kompromitacja.I tak nie ma co popadać w zachwyt poniewaz bramki nie padały po jakiś fenomenalnych i widowiskowych akcjach,tylko ewidentnie po karygodnych błędach piłkarzy Lecha(pierwsza bramka ewidentny błąd obrońcy,druga bramka to faul teteha i karny).

Jeśli chodzi o mecz to muszę powiedzieć ze oglądając to spotkanie to aż krew z oczy spływała .Wiem że to jest nasza polska ekstraklasa i nie ma co robić sobie nadziei na jakies wielkie widowisko,no ale żeby przez cały mecz żadna z drużyn nie miała żadnej płynnej akcji podbramkowej,juz nie mówie o tym że dużo zagrań to po prostu łud szczęścia albo przypadek.Dotyczy sie to również podań,no żeby piłkarze mieli problem z z podaniami na 10 czy 15 metrów to już jest śmiech na sali.To jest ekstraklapa i nie ma co sie temu dziwić ,

Oglądając wcześniej mecz Sporting Gijon-Atletico mogę tylko napisac że Legia i Lech tak grając jak gra by nie miała szans z zespołem Sportingu Gijon.Tylko pragne poinformować że Gijon zajmuje przedostatnie miejsce w lidze hiszpańskiej.To wszystko mówi jaki jest poziom naszych zespołów i naszej naszej ligi!!!!!
20 mar 2016 | 09:14
+1
Sprawdzałem komentarze Kibiców Lecha na meczyki pl przed meczem i eehhh tyle było zachwytu i pewności siebie a tak mało racjonalizmu. Lech nic nie pokazał a i przed meczem nic nie zapowiadało tego by Lech miał jakiekolwiek szanse choćby na remis.
20 mar 2016 | 09:08
+1
brawo!
20 mar 2016 | 02:45
-120
JEBAC LEGIE WY KURWY JEBANE I CHUJ WAM W DUPE !!!!! dawac minusy Kurwaa !!
20 mar 2016 | 03:02
+74
Skocz do apteki po masc na bol dupy kartoflu.
20 mar 2016 | 09:04
+12
Wstrzymaj oddech przez 6 minut uwierz mi pomoże, szał zaniknie razem z twoim tętnem
20 mar 2016 | 00:29
+30
dobry mecz jak na warunki Polskiej ligi niestety widać chamstwo i brak honoru u zawodników Lecha , Trałka powinien obejrzeć czerwoną kartkę za faul na Hamalainenie i na guilherme widać ze nie trzyma ciśnienia w ważnym meczu a to kapitan . Widać braki kadrowe u Lecha ale jednak oni są aktualnie mistrzem Polski i nie może być wymówek ze maja słabą kadre bo to nie prawda . Ogólnie mecz sie oglądało fajnie bo był poprostu dobry
20 mar 2016 | 00:17
-22
Nie wiem czy to tak naprawdę były derby Polski Takie drużyny powinny być na szczycie tabeli(a gdzie jest Lech)u nas w Lidze za rok będą inne derby Piast i Legia;-)W ogóle to my najlepsze derby mamy w Krakowie!!!
19 mar 2016 | 23:48
+5
i jeszcze jedno: Od hamcie sie Poznaniacy.
-26
Wszystkim podniecającym się sukcesem Legii proponuję obejrzenie sytuacji z 17 minuty meczu i ewidentnym karnym którego dla Lecha nie odgwizdano mimo że sędzia stał przodem kilka metrów od zdarzenia i dziwnym trafem nic nie widział. Na skrócie z meczu nawet dobrze to widać. Normalnie powinien być karny i pewnie 1:0 dla Lecha. Mecz mógłby potoczyć sie inaczej ale tak mialo być. NIkt mi tego nie wmówi że sędzia tego nie widział a to był kluczowy moment meczu !!!
20 mar 2016 | 00:40
+13
Jeżeli już jesteś taki skrupulatny to dlaczego nie wspomniałeś o dwóch kolejnych złych decyzjach sędziego, przy których powinien pokazać drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę dla Trałki i Tetteha?
20 mar 2016 | 01:32
+4
Gdyby sytuacja o której pisałem była zinterpretowana przez sędziego odpowiednio to mecz miałby inny przebieg - to chyba oczywiste? Nie twierdzę że Lech zagrał genialny mecz bo nie zagrał i niektórych zachowań piłkarzy też nie popieram. Twierdzę że ta konkretna sytuacja wypatrzyła wynik i miała znaczący wpływ na dalszy przebieg meczu. Pozdrawiam
20 mar 2016 | 12:07
+2
W każdym meczu masz taką sytuację. To dlaczego Lech nie stworzył kolejnej okazji i jej nie wykorzystał?
20 mar 2016 | 03:01
-12
I co z tego ze sedzia widzial? Ale uznal ze to zwykla przepychanka i walka o pozycje w polu karnym.A zawodnik lecha powinien dostac zolta kartke za symulke,bo gdy tylko poczul lapy Legionisty to sie od razu wylozyl.
+9
ja sie pytam gdzie sa ci co pisali ze pyry rozniosa Legie??? jakos ich nie widac...
20 mar 2016 | 12:05
-4
Przynajmniej nie uciekamy ze stadionu!!!
19 mar 2016 | 23:25
+14
smiech na sali z tymi pyrami jak juz przegrywac to z twarza a nie robic taka zenade panie tralka
-1
gdzie mogę obejrzeć cały mecz?
19 mar 2016 | 23:36
+17
Na Bulgarskiej w Poznaniu,ale chyba juz za pozno.
19 mar 2016 | 23:40
+10
chodzi mi o powtórkę całego spotkania. Nie miałem możliwości obejrzenia tak jak Ty, więc daruj sobie takie komentarze.
19 mar 2016 | 23:52
-6
W internecie
19 mar 2016 | 23:22
-1
Już pomijając wynik to spotkanie mogło się podobać. Trzeba przyznać, ze niektóre mecze w Anglii są nudniejsze. Obie drużyny szczególnie w pierwszej połowie grały ofensywną piłkę, zaczynały obronę bardzo wysoko, na połowie przeciwnika. Miło się to oglądało, no a wygrała drużyna lepsza w tym meczu.
19 mar 2016 | 23:15