Długi skrót:
Video dodane przez: kamyk019 20 mar 2016 | 17:44
21 mar 2016 | 14:51
+8
Fajnie by było, gdyby Villareal dotrzymał to 4 miejsce, nie jestem ich kibicem, ale szacun za ten meczyk.
21 mar 2016 | 13:52
0
Szkoda wygranego meczu, ale zostaje mieć nadzieję, że to tylko podziała motywująco. Ale ponad to co związane z piłką, to rzygać się chce czytając komentarze pod meczami - zawsze się znajdzie kilku debili, którzy albo trollują albo są naprawdę idiotami. I niestety nie mówię tu tylko i wyłącznie o niektórych "kibicach" Realu. Po prostu witki opadają - szczególnie nowy wyprysk w postaci BARCA-NEYMAR-JR. Pozdro dla normalnych
21 mar 2016 | 11:34
+14
Villareal w pełni zasługuje na to 4 miejsce. Chce żeby na nim skończyli.
21 mar 2016 | 11:21
21 mar 2016 | 08:42
+5
Na osiem kolejek do konca Barca musiala by przegrac 2 mecze i dwa zremisowac zeby druzyny z Madrytu mialy jakies szanse- TO JEST NIE MOZLIWE.
+5
Tak sie zastanawiam czy Enrique wie, ze moze robic 3 zmiany w trakcie meczu? Zazwyczaj robi jedna lub dwie :)
21 mar 2016 | 06:15
+2
Brawo dla Villareal!
21 mar 2016 | 02:00
-3
Rudy sieprzył mecz. Tylko jak wszedł zaczęły się kłopoty i prawie przez niego przegrali. Poprostu przez tego gościa przegrali, wygrany mecz. Wkurwil mnie dzisiaj aż się zastanawiam co tako drewniak robi w Barcelonie. No ale trudno jak to się mówi "Psy szczekają, karawana jedzie dalej". Szykują się wielkie emocje na wiosnę :) kocham football. Pozdrowienia dla kibiców tego sportu. A reszcie debili pokroju madrista88 życzę wszystkiego najgorszego.
20 mar 2016 | 23:42
+6
Brawo Villarreal,za walkę do samego końca!
20 mar 2016 | 23:08
-25
No i gdzie ta wasza cudowna barca? Spójrzcie na wynik Realu, to są prawdziwi zwycięzcy. Jeszcze was dogonimy visca pieski ;)
20 mar 2016 | 23:27
+11
Najpierw spójrz na tabele i potem napisz kto jest prawdziwym zwycięzcą ; )
-31
no i brawo zułte ładzie podwodne!! najśmieszniejszy klubik w histori zatrzymany teraz kilka meczy i srarselonka spadnie z pozycji lidera :D nieudaczniki co nawet karniaka strzelic nie potrafiom :)
+12
Kurde ile można wygrywać w końcu musieli stracić punkty a strata z Villarreal na ich terenie to nie wstyd, swoją drogą mam nadzieję że Villarreal utrzyma czwarte miejsce w lidze do końca sezonu
20 mar 2016 | 22:25
+9
tak wiec nie cieszcie sie ze barca ma jakis kryzys bo to byl
kryzys jednego czlowieka
+1
Mogę rzec no kurwa w końcu (w sensie o stratę punktów barcy) xd ale serio to dużo goli spoko meczyk. W następnej kolejce są 3 opcje:
Real dostanie wpierdol
Real dostanie wpierdol xd albo będzie efekt Zidana :)
20 mar 2016 | 22:24
-10
widzieliscie mecz realu? teraz to chyba ich forma wzrasta a nasza słabnie...jeszcze 2 tygodnie temu byłbym spokojny o el classico i LM a teraz to już kurcze mam obawy...real jeszcze walczy i moze nawet wywalczyc mistrza hiszpanii jak my takie wtopy bedziemy zaliczali...oni z sevilla 4:0 a my ledwo ledwo 2:1... o czyms to swiadczy... martwi kryzys Barcy...:(
20 mar 2016 | 22:32
+4
ty na powaznie ?
20 mar 2016 | 22:23
+4
to nie barca przegrala to wszystko wina rudego to co on odjebal w tym meczu to przechodzi ludzkie pojecie wchodzi na boisko i w 3 minuty dwie bramki zawala tragedia na takim poziomie
20 mar 2016 | 22:10