Video dodane przez: eis 26 mar 2016 | 19:15
z dumą się ogląda tak grającą reprezentację, oby więcej takich meczy!
+6
Brakowało tylko żeby Szpaku powiedział na Salamona Saladyn xD
29 mar 2016 | 00:30
-23
Wszystko fajnie...ale jak ktoś się zna na piłce to wychwycić to ze wszystkie akcje meczu były schematami...przykład akcja Grosik Wszolek brama, nie udało się Kapustce dograc to kto inny obsłużyl Grrrr...Nie chce krakac ale jak teraz pokazujemy przeciwnikom to co umiemy to na Euro niespodziewajmy się ze te akcje wypala!!!
28 mar 2016 | 22:44
-26
Teraz to gimnazjaliści by wygrali z Finlandią. Jeszcze nam do grupy San Marino dajcie. Nie interesuje mnie ile będe miał plusów i minusów, to jest porostu moja opinia
28 mar 2016 | 17:53
+11
Polska zmiotła Finlandię. 0,5 jak nic :).
28 mar 2016 | 11:47
28 mar 2016 | 10:55
-21
Patryk Lipski > Filip Starzyński .
28 mar 2016 | 10:49
+16
Polacy troche niczym Barcelona zagrywali w pewnych momentach .Ale tylko troche.
28 mar 2016 | 10:48
+18
Super mecz brawo POLSKA!
27 mar 2016 | 23:54
+59
To są jaja, żeby to na polskiej stronie więcej było kibiców Barcelony niż Reprezentacji Polski.
28 mar 2016 | 19:31
+15
Mylisz pojęcia. Kibic a janusz sezonowiec to nie to samo. Poczekaj aż przyjdzie kryzys barcy liczba fanów realu będzie większa i tak w kółko.
+13
Więcej zgrania w naszej drużynie i mniej błędów w postaci straty piłki w środku pola, a może coś pokarzemy na Euro. POLSKA !!!
27 mar 2016 | 19:36
+39
Ty już pokazałeś. Swoją ortografię :)
27 mar 2016 | 18:14
+11
apetyt zaczyna rosnąć w miarę jedzenia :)
27 mar 2016 | 18:11
+27
Finowie popełnili taką masę szkolnych błędów, że mogą być zadowoleni iż skończyło się na 5:0.
28 mar 2016 | 22:20
+3
W ogóle to chyba najslłbszy sparing partner od czasu Litwy
27 mar 2016 | 17:50
-21
Panowie co tu się jarac ,w telewizji nie pokazują że nasze gwiazdy po wygranym meczu nie potrafja podziękować kibicom wstyd wstyd
28 mar 2016 | 09:38
+7
A co Kibice grali, czy piłkarze?
27 mar 2016 | 17:31
+14
Grosika widziałbym w Liverpoolu świetny szybki piłkarz pod okiem Jurgena zrobiłby postęp :) Co do meczu okej fajna gra i asysta Bartka miód :> ciekawi mnie potyczka z Holendrami juz pewnie w skladzie ktory wybiegnie na Euro:)
28 mar 2016 | 11:03
0
A ja w Gwatku Tarnowskie Góry .Szykuje sie tam mocna ekipa ,graja tam mi.innymi znani z extraklasowych boisk Sławomir Pach ,Grzegorz Homel czy byly najlepszy snajper extraklasy Dawid Jarka .Grosicki mógłby byc wzmocnieniem dla tej drużyny,bo za 3-4 lata zamelduja się w extraklasie.
27 mar 2016 | 16:59
+15
Bla bla bla widziałem tutaj komentarz, że wszystko wyszło z chaosu itd, że chce się oglądać kilka podan i bramke, ale panowie my tak nie gramy :) mamy zabezpieczone tyły i nasza gra polega na szybkim przeniesieniu piłki pod bramke rywali gdzie wykorzystuję sie szybkość i spryt :) w połączeniu z dobrą grą w obronie i szybkimi atakami na rywala daje to taki efekt :) Gratulacje dla Nawałki :)
27 mar 2016 | 16:29
0
akcja przy bramce na 2;0
27 mar 2016 | 15:46
-34
A teraz niech zagraja z reprezentacja Watykanu,i oglosza Swiatu ze sa najlepsi na globie.
27 mar 2016 | 15:33
+14
Salamon i Starzyński zasługująna kadre i euro.....
27 mar 2016 | 15:24
-10
zamienilbym jednego gola na obejrzenia akcji 6-10 podan , do nogi do nogi, w tempo, trzymajac pilke przy nodze. Z chaosu nigdy nie wiadomo co wyjdzie, moze byc 5:0 a rownie dobrze moze byc 0:5... jak na razie wychodzi na nasze.
+5
BRAWO POLACY! Byle na Euro takie wyniki :)
27 mar 2016 | 14:20
+14
BRAWO POLACY!!! Bardzo ładne składne akcje, ale trzeba przyznać że rywal najmocniejszy nie był
27 mar 2016 | 14:19
+16
tak wesołej kompani to nie widziano w polskim footballu już dawno.
MAJĄ CHYBA JUŻ MENTALNOŚĆ ZWYCIĘSCÓW.
Teraz czas na trofea na europejskich i światowych arenach.
27 mar 2016 | 13:47
+21
Aż mi trochę szkoda tej Finlandii, że Polska po nich przeleciała jak po maśle, oby tak dalej, pewnie Holendrzy mają już pełne majtki na wiadomość, że następny nasz mecz rozegramy z nimi, oby tak dalej Pany, a możemy zapamietać te Mistrzostwa na długo.
27 mar 2016 | 13:27