Video dodane przez: kamyk019 26 mar 2016 | 22:43
29 mar 2016 | 18:11
28 mar 2016 | 15:11
-3
Ludzie to byl tylko mecz towarzyski. Nie należy wyciągać z niego pochopnych wniosków. Niemcy przegrali bo popelnili katastrofalne błędy w obronie, ale potrafili dłużej utrzymać się przy piłce. Prawdziwa wartość reprezentacji Niemiec zobaczymy na Euro.
28 mar 2016 | 11:46
28 mar 2016 | 09:54
+6
Ani Niemcy ani Hiszpania w tym roku :) W finale chciałbym oczywiscie zobaczyc Polske, ale final stawiam Francja - Anglia i będzie piękny klasyk :)
28 mar 2016 | 03:02
+1
COYS
27 mar 2016 | 23:16
+1
Anglia pokazuje, że na ME nie może być pomijana w gronie faworytów. Fantastyczne zachowanie Kane'a w polu karnym a Vardy... no coś pieknego. Kroos tez nieźle, chociaż to nie miało prawa przelecieć obok Butlanda.
27 mar 2016 | 22:54
+13
ja pierdziu!! nie wierze ...pilka nozna jest mega nieprzewidywalna ..po 2-0 bylem pewien ze po jest meczu ,a tu widzisz..nie obejrzalem do konca
-15
Co Wy wszyscy o tym Vardy'm!? Owszem, majstersztyk, ale to nic w porównaniu do bramki Sir Kane'a, jak to komentator powiedział. Kto grał w piłkę to wie o czym mówię. Taka piętka jest efektowna, nie zaś niemożliwa! Skopiował Lewego z Ruchu Chorzów :__:
27 mar 2016 | 19:13
-12
Oglądam ten skrót i... żal mi nas, fanów Polski! Inna liga, inny wymiar, jesteśmy dobrą drużyną, wartą miłości i dopingu, ale za wysokie progi, nie ma opcji, żebyśmy tym drużynom przysporzyli choćby kłopotu...
+13
Brawo dla angoli. Vardy to taki angielski "kiełbasa" if u know what I mean ;)
27 mar 2016 | 17:51
+10
Wynik nieco niespodziewany, jednak nie wyciągałbym z niego zbyt daleko idących wniosków. Niemcy to nadal silna drużyna i tylko szaleniec może sobie pozwolić na lekceważenie jej.
27 mar 2016 | 17:37
+6
Niemcy mają piłkarzy w Bayernie, BVB, Realu i Juve a Anglicy nie. Niemcy mogli zlekceważyć Anglików, w drugą stronę to mogło nie działać. Niemcy mogą wiedzieć że turnieje są ważniejsze od sparingów, bo historycznie osiągnęli na nich dużo więcej niż Anglicy.
27 mar 2016 | 17:39
+3
Niemcom wczoraj przede wszystkim nie chciało się biegać. Jeśli będzie im się chciało, to powinno być lepiej, bo mają wysokie umiejętności. Czyli kwestią tutaj są raczej tylko chęci.
27 mar 2016 | 16:42
+4
brawo Anglia za druga połowe, Niemcy widac juz nie tak mocni, Euro zapowiada sie super!
27 mar 2016 | 15:42
+15
Angielska młoda ekipa i Vardy, nie boi się atakować i to może być dla nich kluczowe na Euro.
27 mar 2016 | 15:29
-32
Niech słabsi sobie wygrywają sparingi. Niech sobie nawet wchodzą czasami do półfinałów wielkich turniejów i rywalizują o 3. miejsca czy brązowe medale, a czasami nawet o 2. i srebrne. Ale dwoma największymi potęgami które rozstrzygną pomiędzy sobą walkę o złote 1. miejsce to są Niemcy i Francuzi. Reszta, czyli Belgowie, Włosi, Hiszpanie, Anglicy czy Polacy mają za zadanie jedynie stworzyć solidne tło dla rywalizacji dwóch największych potęg.
27 mar 2016 | 16:11
+10
Chyba pomyliłeś dyscypliny... Właśnie piękno piłki polega między innymi na nieprzewidywalności. Anglicy są głodni sukcesu a to spory atut a Niemcy to już nie ta drużyna z 2014. Z resztą na Euro we Francji królem strzelców i tak będzie Syryjczyk więc to wszystko bez różnicy xD
28 mar 2016 | 09:30
0
Następny co ocenia po meczu o pietruchę. A po co mieli się tak starać? Mecz towarzyski po prostu.
28 mar 2016 | 19:37
+3
Co ty wygadujesz... W tej fazie przygotowań do euro już nie ma czasu na granie "tak o". Każdy zespół chce wygrać bo to scala drużynę, wynik idzie w świat. Zawodnicy chcą zaprezentować się z jak najlepszej strony aby być w kadrze i jechać do Francji.
27 mar 2016 | 15:07
+5
Młodziutka Anglia pokazała do czego jest zdolna. Będzie może w końcu dobry wynik na Euro :)
27 mar 2016 | 15:00
-24
szkoda że Niemcy nie wygrali
27 mar 2016 | 14:06
+8
najciekwszy towarszyski mecz jaki rozegrano w ostatnim tygodniu. gole pjeden pieknieszy od drugiego, akce rozegrane z taką lekkością i polotem. aż miło było oglądać. Vardy pokazał całe piekno piłki nożnej. Pare lat temu nikt go nie znał, ale samorodne talenty tak jak olbrzymie brylanty są rzadkością na świacie i dlatego są tak cenne.
27 mar 2016 | 13:50
+13
Anglicy w pierwszej połowie z numerami na plecach od 1 do 11 :) rzadko spotykane ..
+56
Dobry mecz 5 pięknych goli , bramka Vardiego majstersztyk . Dobrze że Niemcy przegrali niech się oswajają z porażkami przed meczem z Polską
27 mar 2016 | 12:40
+7
Brawo Anglia! Co za mecz! Vardy jest niesamowity, ten gol to cudo! Anglia ma bardzo mocną drużynę, stać ich nawet na zwycięstwo na EURO.
27 mar 2016 | 12:38