Zespół Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Bilans bramkowy
Real Madryt 231 93 48 90 391:375 (+16)
FC Barcelona 231 90 48 93 375:391 (-16)
5 kwi 2016 | 00:13
-11
Dobrze trafiłem, bo zmusiło cię to do grzebania w dalekiej przeszłości. I jeszcze raz gówno mnie to obchodzi. Teraz trwa sezon 2015/16, w którym dostaliście wpierdol 4:0 oraz odpadliście z Pucharu w idotyczny sposób. Jesteście na trzecim miejscu w tabeli z 7-punktową stratą. Barca jest aktualnym Mistrzem Hiszpanii, Europy i Świata oraz posiadaczem Pucharu Króla. To są fakty, które mają znaczenie teraz, a nie lata świetlne temu. Żyjcie sobie przeszłością. Tylko to wam zostało xDxDxD
4 kwi 2016 | 23:55
+8
W ogólnym rozrachunku od 2010: Messi -7 bramek, Ronaldo -8 w spotkaniach El Clasico ;)
4 kwi 2016 | 23:58
+4
poprawka bo statystyki były od 2010 ale Messi grał już wcześniej i ma 14 bramek :) a Ronaldo do Realu przyszedł w 2009 roku.
5 kwi 2016 | 00:04
-12
Gówno mnie to obchodzi. To jest sport zespołowy :)
5 kwi 2016 | 10:49
+18
Przepiękny ból dupy visca łebka, wręcz cudowny! :D
5 kwi 2016 | 11:17
-13
Nie jestem pedałem tak jak ty, więc określenie "ból dupy" jest mi obce :D Pierwsze miejsce w tabeli z 6-punktową przewagą nad najlepszą drużyną w Madrycie oraz 7-punktową nad hala frajernią. Aktualne mistrzostwo Hiszpanii, Europy, Świata. Tylko przypominam gdzie jest czyje miejsce. Trochę szacunku i pokory wobec mistrza plugawy plebsie.
4 kwi 2016 | 17:05
+17
Brawo Real!!! Ronaldo strzela tylko ogórkom co nie? Czyli nie mam wątpliwości jakim klubem jest Barcelona :V
4 kwi 2016 | 17:59
-19
Te ogórki wam najebały 4:0 jeszcze nie tak dawno ;)
4 kwi 2016 | 16:35
+3
super mecz Real zagrał druzynowo a co najważniejsze Ronaldo sie wracał do obrony (nieprawdobodobne a jaednak :D )super mecz choc o sedzi nie można powiedziec ze był spoko mogło byc 3:1 ale ważne ze wygrana
4 kwi 2016 | 09:51
+4
Dobry wynik dla rywalizacji FCB-RM. Świetny Ronaldo, GENIALNY Ramos, który dwa razy uratował Real, świetny mecz Bale'a. Pepe z kolei to piątoligowiec. Gdyby ktoś podliczył jego błędy, który kończyły się bramkami, wyszłoby że gdyby zamiast niego stał pachołek, to Real miałby kilka trofeów więcej.
Barca niestety po swojemu, gdyby nie Iniesta, to nie dałoby się tego oglądać.
4 kwi 2016 | 07:31
+9
Brawo real powinno byc 3-1 ale tez Keylor uratowal 1 interwencja sedzia nie za bardzo podobno najlepszy w hiszpani benzema super brama HALA MADRIT
4 kwi 2016 | 07:18
-13
Słaba skuteczność Barcy oddawali ładne strzały ale nic nie wpadało a sędzia dno totalne gigantyczny spalony Suareza, nie odgwizdnięty faul na Messim w polu karnym zapewne dało by to lepszy rezultat dla Barcelony ale no niestety PS. Fan Barcelony
4 kwi 2016 | 07:34
+17
Zapomniałeś o golu Bale'a który powinien byc uznany
4 kwi 2016 | 08:06
+15
Co do faulu na Messim to z wielu źródeł (głównie zagranicznych) doczytałem że eksperci uznali że faulu nie było, a jeśli już to powinien być rzut wolny a nie karny, i tak jak kolega wspomniał, zapomniałeś o nieuznanym golu Garetha.
4 kwi 2016 | 00:49
0
Tak sie zastanawiam jakich zmiennikow ma MSN i nikt kompletnie nie przychodzi mi do głowy.JEśli chodzi o BBC tez byl z tym problem w koncu Jese mi sie przypomnial.Dla mnie to jest jakas prowizorka,taki klub jak Barcelona powinien miec wartosciowego dublera dla kazdego z trojki atakujacycha nie jechac nimi caly sezon do upadłego.Byc moze to czesciowo tlumaczy slabszy mecz a nawet jesli nie o to chodzilo i mecz nie byl ustawiony a Real po prostu zwyciezyl tym razem to jest to smieszne troche ze tych rezerwowych nie ma.Ja nawet w grze jak gram to dbam o takie rzeczy.
4 kwi 2016 | 00:23
-8
12 against 11 red card for referee and play on.
+7
Brawo dla Bayernu za awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Wygrał lepszy!
3 kwi 2016 | 22:03
+49
Wychodzi na to że Barcelona to ogórki bo ponoć Ronaldo tylko ogórkom strzela ;) Tak twierdzili "kibice" Barcelony.

Dobry wynik dla ligi, chociaż przewaga Barcy jest nadal duża.
3 kwi 2016 | 22:02
+27
Camp Nou w Barcelonie - jedyny stadion na świecie, gdzie na trybunach zamiast kibiców siedzi bydło i trzoda chlewna :) Bo tak to wczoraj wyglądało
3 kwi 2016 | 22:12
+5
Dokładnie. Bernabeu to zupełnie inna liga. Tam nawet swoich zawodników mieszają z gównem.
4 kwi 2016 | 00:29
0
Amen
3 kwi 2016 | 21:52
+3
Zwyciestwo na Camp Nou to bardzo fajna sprawa musi byc :) no coz teraz juz wiemy kto jest lepszy. Wspaniala akcja, cudowna bramka Benzemy. Marcelo galaktyczny z przodu, Bale fajnie, Cristiano z golem, fajnie ze zachowal zimna krew. Dla takich chwil warto zyc :)
4 kwi 2016 | 00:46
-10
"no coz teraz juz wiemy kto jest lepszy" ...teraz? Wiemy to od dawna. Patrz tabela xDxDxDxDxDxDxDxD
4 kwi 2016 | 07:20
-7
Haha wiemy kto jest lepszy no 2:1 teraz ale jak kilka miechów temu Barca dojebała realowi 4:0 to miałeś ból dupy i nikt ci takiego nic nie pisał nie odzywaj sie nie proszony
3 kwi 2016 | 21:51
+13
sedzia ogolnie byl za barcelona i bardzo widocznie 3 razy skrzywdzil real 2 razy gdy puscil gdy puszczal olbrzymie spalone dla barcelony i nie uznal bramki bale'a ale zawsze sedziowie pomagali temu zespolowi (niezapomniany mecz z chelsea 4 niepodyktowane karne i balack ktory chcial rozerwac sedziego) do tego kartkowal real w 1 polowie a za takie same przewinienia barcelony nie karal, koniec koncow nawet sedzia nie byl w stanie odmienic meczu na korzysc barcelony na temat messiego dla mnie faulu nie bylo bo ramos drasnal pilke a do tego messi za bardzo symulowal wiec w angli karte dostal by on i wzawial by real. czekam na minusy za szczera ocene meczu
3 kwi 2016 | 23:29
-8
"Czekam na minusy...". Chyba jednak oglądałeś inny mecz
3 kwi 2016 | 21:38
-3
Podobno Messi po meczu sie poplakal,bo mu nie dali strzelic piecsetnej bramki.
3 kwi 2016 | 21:17
+1
Barca zagrała słabiutko w drugiej połowie i to nie pierwszy raz ostatnimi czasy. Tyle, że Real to nie Levante albo Gijon i co dawało punkty przeciw ogórkom, na Real nie mogło wystarczyć. Czemu sędziowie w Hiszpanii są tacy do ch... niepodobni? Ramos powinien wylecieć z boiska już na początku, a później nieuznana prawidłowa bramka Bale'a. Dobrze, że przynajmniej mylili się w obie strony. Suarez nie był tą bestią co zwykle. Jego wczorajsza gra to poziom ekstraklasy. W ogóle cała drużyna grałą na pół gwizdka, jakby byli pewni, że mecz się sam wygra. Jeżeli celem było oszczędzanie sił na Ligę Mistrzów to można im wybaczyć tą wpadkę, o ile pokonają Atletico, a z tymi barbarzyńcami nigdy nie jest łatwo. Wierzę, że ta porażka nie będzie miała wpływu na ostatecznę klasyfikację, a jedynie doda trochę emocji na finiszu ligi. Taki zimny prysznic dobrze Barcelonie zrobi, a oddech rywali na plecach powinien ich podwójnie zmobilizować do lepszej gry i z tego powodu ta porażka mnie nawet cieszy. Ostatecznie to minimalna przegrana po wyrównanym meczu, a nie wpierdol np. 0:4 ;)
+21
Brawo Real!! Szkoda ze bramki Bale Nie uznali po spalonego nie było ale i tak jest ok !
+14
Brawo Real! Naprawdę niezłe te El Clasico!
-10
Ogórki wygrywają potrójną koronę, a wielki Real nie może łaaaaaaaaaaaaaaaaahhahahahahahahahahaha xDxDxDxDxDxDxDxDxDxD

0
Trochę kurwa szacunku do kibiców Barcelony , ja wam ten szacunek okazuje , nie zabijmy się tylko przez to ze Real wygrał , bardzo wam Gratuluje , real był lepszy , Brawo , i wy mi pogratulujecie na KONIEC sezonu :D , i nie mam żadnej spiny , nikt nawet ''Barcelona'' nie będzie wszystkiego wygrywać . Pozdrawiam , i Pamiętajcie , Szanujmy się :D
+51
Braaawo Real!! ,w 10 rozwalić Barce? i do tego na ich stadionie? nosz kuźwa zajebiście,poprawili mi humor:))
3 kwi 2016 | 15:36
-47
Płaczcie i hejtujcie, ale ten sport nie ma przyszłości. Piłka nożna musi zostać zlikwidowana dla dobra ludzkości, gdyż z takich rzeczy wynikają niemalże same straty i długi.
3 kwi 2016 | 15:41
-24
Pod względem materialnym piłkarze nic nie wytwarzają. Oni marnują energię na głupie bieganie za piłką, ale tępe masy są nabite w butelkę i pozwalają im na to.
- środków transportu
Niestety, ale taka właśnie jest brutalna rzeczywistość w praktyce.
3 kwi 2016 | 15:53
-28
Ludzkość niestety idzie w kierunku samozagłady w tej sytuacji (czyli masowego samobójstwa).
3 kwi 2016 | 15:56
-25
Boję się po prostu, że mnie to też dosięgnie.
3 kwi 2016 | 15:58
-25
Ja po prostu widzę gdzie i w jakim środowisku żyję. Widzę ludzką naiwność, głupotę, bezmyślność i nieświadomość. To jest coś masowego i samobójczego, jak już wspomniałem. Gdzie drwale rąbią się nawzajem, tam niestety wióry i tak lecą na wszystkich.
3 kwi 2016 | 16:01
-23
Nawet Paweł Zarzeczny mówił, że zlikwidowałby wszystkie dyscypliny sportu, oprócz żużla, ku przestrodze.
3 kwi 2016 | 16:09
-28
Mecze piłkarskie są przedstawieniem głupoty. To jest pokaz zgorszenia intelektualnego, wynikający z masowej głupoty i naiwnej wiary w maszyny oraz mądrość władzy, która wszystkich zbawi kiedy coś się spieprzy.
3 kwi 2016 | 16:49