Video dodane przez: kamyk019 5 kwi 2016 | 21:31
Za sprawą sędziego mecz nie należał do pięknych. Ale gratulacje dla Barcelony.
-1
jasne że Barca jest przepychana, tak jak Bayern, Real i inne 'medialne' kluby przynoszące hajs, także nie ma co spinać, bo Torres na czerwień mocno popracował
7 kwi 2016 | 20:04
+17
Już nie mogę tego czytać banda sfrustrowanych matołów się wypowiada jak to sędziowie pomagają tylko Barcelonie....Co do statystyk fauli, kartek podczas meczów Barcelony nie mogą dziwić. od lat gra Barca bez przesadnej agresji, a taktyka ofensywna polega na "wchodzeniu z piłką do bramki" stąd często zawodnicy rywali dostają kartki obrońcy sobie nie radzą i są karne itd....Barcelona posiada ponad 70% piłkę.
Barcelona atakuje non stop na połowie rywala, zwykle w pobliżu pola karnego.
A wszyscy przeciwnicy głównie hala dzieci zastanawiają jakim cudem Barca jest więcej faulowana niż fauluje, ciężko zrozumieć? możecie dalej upierać się że to sędziowie gwiżdżą dla Barcy ale to gówno prawda....

VeB!
7 kwi 2016 | 16:05
+3
Ach ten Torres ;d najpierw brameczka, napalił sie na gre chyba bo ta druga żółta to istny cyrk. Atleti siadło głęboko jak tylko się dało i gole dla Barcy były kwestią czasu. Dobrze dla neutralnego kibica, że wynik niczego nie przesądza.
7 kwi 2016 | 14:28
+12
Jak wytypowałem ten wynik to miałem same minusy ;C
7 kwi 2016 | 11:02
-3
Oj sie Torres zagotowal. Niepotrzebnie bo mieli mecz pod kontrola i wygladali bardzo dobrze. Po tym idiotycznym faulu zostalo sie tylko modlic. I tak zle sie nie skonczylo bo moglo byc z 3-1,4-1. W rewanzu sprawa otwarta i nadal maja ogromne szanse. Wiemy,ze ATM lubi wygrywac 1-0. Tylkoooo ciiiiii....nikomu ani slowa bo to pewne info:)
+8
Wszyscy piszą, że sędziowie cały czas pomagają Barcelonie... A już chyba nikt nie pamięta jak Barcelona grała z Espanyolem, gdzie to właśnie sędziowie sędziowali na niekorzyść Barcelony... zresztą sędziowanie w dzisiejszych czasach to jedna wielka tragedia... przykładem jest właśnie El Clasico, gdzie nie zaliczyli gola Realowi, a wcześniej sędzia nie odgwizdał ewidentnego faulu Ramosa na Messim. Zresztą Atletico zawsze gra agresywnie na granicy faulu z Barceloną. Szkoda, że Torres wyleciał no ale cóż czasu już nikt nie cofnie. ;) Wystarczy pogratulować Barcelonie wyniku i czekać co będzie w rewanżu. A co do meczu szkoda, że ta przewrotka Messiego nie weszła. Suarez znowu potwierdza, że jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Zabrakło trochę skuteczności. 1 bramkowa zaliczka przed rewanżem. W rewanżu liczę również na zwycięstwo Barcy po emocjonującym meczu. :) VEB ! <3
6 kwi 2016 | 21:19
+12
Nie rozumiem jednego. Jak można stać metr przed zawodnikiem który strzela gola i podnosić rękę, że był spalony. Czy to już takie przyzwyczajenie?
6 kwi 2016 | 20:44
-16
UEFAlona
6 kwi 2016 | 19:01
+30
Simeone,Torres i cała rzesza ludzi w komentarzach jest oburzona że gracza Barcelony to już nawet nie można kopnąć, ani bez piłki ani jak go z tą piłką ci ucieka przez pół boiska. No skandal.

Atletico gra mecze z Barcą nie na pograniczu faulu i przepisów, ale na pograniczu faulu normalnego a brutalnego. Tak wyglądały mecze w tym roku(Felipe Luis prawie nie złamał Messiemu nogi w pół w tym roku, też wielce zdziwiony że wyleciał za to z boiska), w tamtym i generalnie od momentu od kiedy tę prymitywną filozofię zaczął wpajać im trener. A nagle gdy Suarez nie pozostał im dłużny nagonka jakiej jeszcze nie było. Kto wiatr sieje ten zbiera burzę. Gdyby Atletico podarować ze dwa takie zagrania to zagrali by jeszcze bardziej brutalnie. Sami przecież powiedzieli że z Barcą piłkarskimi umiejętnościami nie wygrają więc nadrabiają agresją, cytat z tego sezonu.
6 kwi 2016 | 19:56
-19
Agresja piłkarska to także umiejętność.
6 kwi 2016 | 20:22
6 kwi 2016 | 21:25
+2
Nie piszę o agresji takiej jak u kiboli czy męża bijącego żonę, tylko o takiej sportowej. To chore, że w dzisiejszych czasach, ten sport robi się tak zniewieściały. Atletico pokazuje twarde, sportowe podejście, nie typu Materazzi, a ten mecz to skandal przypominają się dawne wałki z udziałem Barcelony, aczkolwiek przyznam, że w tamtym roku wygrali zasłużenie.
7 kwi 2016 | 01:27
+5
Czego przykładem nie jest z pewnością Atletico !
+1
lubię takie komentarze!:) pewny fan Realu mówi jak będzie :D bo Barcelona wygrała tylko 2.1 :D a na drugi dzień już nie skomentuje meczu Realu bo przegrali z Wolf 2.0 :D ciekawe czy uda im się wygrać :D u siebie:?:)co powiesz na temat dzisiejszego meczu ?:) kolego
-2
Myślę że ta mania uefalony u kibiców ościennych ekip wzięła się z:mnóstwo tytułów i ciągle widok pleców Barcy,granie w miarę fair,bez brutalnych i bezmyślnie fauli(Torres, Felipe Luis między innymi),widowiskowa gra która może i musi się podobać.sytuacja z juanfrana była o tyle dziwna że suarez dał mu kopa(jako fan Barcy uważam że powinien wylecieć)a on stał i w dodatku wyglądało jakby Luis chciał go przytrzymać. Brak protestów i bez konsekwencji dla Urusa,ale spokojnie myślę że ktoś wymyśli mu jakąś karę i powiem więcej,czuję że na calderon ktoś z Barcy wyleci wcześniej żeby zamknąć gęby co niektórym
6 kwi 2016 | 17:53
+1
Torres zawalił trochę, mógł być bohaterem, czekamy na rewanż!
6 kwi 2016 | 16:32
0
po wpisach widzę że gimbaza przeżywa potężny ból dupy z powodu sędziowania, LOL xD

powiedzmy sobie szczerze, jakby Torresowi nie odjebało to by Atletico miało szansę na conajmniej 1 punkt, a tak bramki dla Barcelony były kwestią czasu. Rewanż się ciekawie zapowiada
6 kwi 2016 | 16:23
-8
mecz 1 drużyny i 2 z primer davison
6 kwi 2016 | 16:19
-8
Vamos Ateti.
Barca grala w 12. Nie ma to jak sędzia w swoich barwach.
Mówią że real zawsze gra z sędzią .
Atleti rozkurwić te kurwy u siebie .
VeB Dzieci
6 kwi 2016 | 16:33
0
Evanmerku skocz do apteki po maść na ból dupy i może jeszcze poproś trochę oleju to sobie przez uchu do łba nalejesz, zobaczymy czy coś pomoże
6 kwi 2016 | 19:12
0
Kurwa to jestes ty i nic tego nie zmieni patataju pierdolony...
6 kwi 2016 | 16:09
-5
Brawo barca. Chiciasz barca przegrywała po strzale Torresa ale i tak zwycięzyliśmy brawo barca suarez rasowy napastnik strzela nieżle
6 kwi 2016 | 15:49
+11
Bardzo dobry mecz za to bardzo slabe sedziowanie.
6 kwi 2016 | 15:38
+13
Szkoda Atletico, po 11 Barca raczej nie wygrałaby meczu. W rewanżu może się wszystko zdarzyć.
6 kwi 2016 | 15:27
-2
brawo Suarez zapowiada się ciekawy rewanż
6 kwi 2016 | 13:46
+20
Jakieś ogromne przyrodzenie penetruje odbyty Kibiców Realu bo jęczą pod tym skrótem niemiłosiernie. Ciągle piszecie że sędzia był przekupiony, w takim razie ten w klasyku też był, Ramos został przez niego oszczędzony bo gwizdnięcie faulu na Messim pociągneło by za sobą drugie żółtko i wylot z boiska i tralala tralala można tak w kółko sędzia też człowiek i się myli. Torres chyba zapomniał, że już ma jedną żółtą stąd ta cała afera, czy on w ogóle widział gdzie jest piłka w tej sytuacji?. Po dryblingach Iniesty i Neymara w obrębie pola karnego obrońcy stali jak dzieciaki, którym ktoś nagle ściągnął gacie, najzwyczajniej sobie nie radzili stąd spóźnione interwencje i kartki. Na boisku nie ma miejsca na agresję więc najprawdopodobniej Suarez powinien wylecieć z tym, że jak ktoś oglądał mecz i grał trochę w piłkę to zrozumie jego zachowanie. Ciągnie cie taki a to za ręke a to za koszulkę i nie daję ci wyjść na pozycję już 10 raz i jedyne co masz ochotę zrobić to odwrócić się i zasadzić mu kopa, dlatego doskonale rozumiem frustracje napastników.
6 kwi 2016 | 15:54
+2
Klasowy napastnik potrafi sie opanowac, a takie dzikusy sie rzucaja. Widziales kiedys zeby np Griezmann sie tak zachowywal? Jego tez niemilosiernie tyrają po nogach i jakos potrafi to przyjac. Tlumaczenie ze jest ktos jest sfrustrowany jest nie na miejscu.
6 kwi 2016 | 13:33
+18
No cóż było blisko ale nie wyszło. Został jeszcze rewanż który na pewno będzie bardzo zacięty.
6 kwi 2016 | 13:25
-2
Skonczcie już bo to się nudne robi.Powiedzmy sobie szczerze sędziowie w LM nie nadaja się do sadzenia truskawek i skończcie pierdolic ze sędziowie sa za Barca.Kurwa mac co za narod a to ze sedzia się w obie strony myli to już nie istotne?Zeby było jasne nie ogladalem meczu wiec na ten temat się nie wypowiadam pisze tu ogolnie o sędziach,ale ja swoje a zaraz ktoś swoje dorzuci eh czekajcie na rewanż!
6 kwi 2016 | 13:01
-3
Jeśli ktoś uważa , że sędzia gwizdal dla Barcy to raczej nie oglądał tego samego meczu. Wszystko raczej było w drugą stronę. Najmniejszy kontakt i zawodnicy Atletico zwijali się z "bólu" a sędzia oczywiście dawał się nabrać. Jakby nie było Atletico zagrało solidnie,zostaje nam poczekać na rewanż..Oby zwycięski :)
6 kwi 2016 | 12:28
+22
Musze cos napisac bo mnie wkurw***** juz.. To nie wina tego ze niby "sedzia przekupiony" tylko sedzia poerdolnie***. Kompletnie sobie nie radzil ze spotkaniem ale to tylko i wlacznie jego wina. Ile bylo sytuacji chociazby ta z Serigio Roberto gdy bodajze z koke sie przepychal i kole mu z lokcia wywalil roberto upadl na ziemie i zostala odgwizdana "symulka" 2 sytuacja pada gosc z atletico po starciu z rafihnia zadnego faulu tam nie bylo oboje wesli w siebie czysto (nie pamietam kto to byl) ale gosc z atletletco pada na murawe i lapie sie za twarz i skreca z bolu sedza naprzeciwko zdazenia faul pilkarza barcelony jak powieccie mi kurwa? Co do torresa 2 kartka jak najbardziej sluszna od kiedy to nie ma kartki za wjazd w od tylu w nogi kogos? Co powie mi ktos?
6 kwi 2016 | 13:10
+7
Jedno pytanie dlaczego wymieniasz jedynie sytuacje, które Twoim zadaniem były przeciwko barcelonie? Jak wydajesz taką opinię to bądź bezstronny i wspomnij o chociażby sytuacji Suareza który kopie z premedytacją zawodnika bez piłki..
6 kwi 2016 | 11:49