Video dodane przez: emoid 6 kwi 2016 | 21:35
0
Wynik ciekawy przed rewanżem w Manchesterze.
7 kwi 2016 | 21:19
-1
Naprawdę nie zaskoczył mnie ten wynik,przecież to pożegnanie pellegriniego.city ładnie i dobry wynik jak odpadna to tylko przez zbytnia pewność siebie no chyba że Fernando nie pocwiczy przyjęcia piłki to też może być roznie
7 kwi 2016 | 19:57
-1
Teraz City może mieć nawet łatwiej , dwie bramki na wyjeździe i jeszcze w PSG nie wyjdzie Matuidi , Luiz , Verratti i Pastore .
+3
Dobry i ciekawy mecz! Szanse na awans do półfinału wciąż są wyrównane.
7 kwi 2016 | 17:02
+1
PSG skomplikowało sobie sytuacje w rewanżu bo City wystarczy remis 1-1 lub 0-0, z tymże dzisiaj nikt nie gra na remis bo to oznacza automatycznie przegraną. Myślę że mistrzowie Francji powalczą w Manchesterze ale po dużej walce awansuje City.
7 kwi 2016 | 16:34
+3
Obydwie drużyny będą sporym wyzwaniem dla Realu pomimo ich błędów no chyba że Niemcy przejdą to wtedy już inna bajka XDD
7 kwi 2016 | 16:25
+2
Co Luiz próbował zablokowac piłe do Bruyne to nie mam pytań.. To oraz zachowanie Fernando konkurują o najgłupsze zagrania tego meczu. Niedobry wynik dla PSG, stawiałem na ich awans, teraz juz nie jestem taki pewien.
0
Korzystny wynik dla City bo w Manchesterze wystarczy 0:0 do awansu błękitnych ale PSG nie raz pokazało że potrafi wygrać na angielskim terenie
7 kwi 2016 | 13:15
+10
niezłe kartofliska by z tego nagrał :v
7 kwi 2016 | 10:57
+3
Ciekawe kiedy wreszcie wprowadza sedziego przy monitorze. Bo Ci na boisku tylko przeszkadzaja.
Moze nie chca brac przykladu z Hokeja czy Tennisa bo nie da rady wypaczac wynikow? I nie pisze tu o tym konkretnym meczu. Ostatnimi czasy jakby wiecej tych bledow.
7 kwi 2016 | 11:02
+3
To właśnie byłby problem z ustawianiem spotkań ;)

Co do samego spotkania ruch nogi Luisa przy faulu na karny "tak bardzo naturalny" jak obiecanki mówione przez nasz rząd :D
Sorry Pany ale piłkarze najpierw uczą się upadać, potykać o cudze nogi, symulować faule (jak to zrobił w meczu Wfl vs Real Marcelo :D żenada ) a dopiero później idzie nauka gry w piłkę :(
żenujące bo dzieciaki biorą przykład z takich debili i gra już nie ma sensu jak 99% zawodników przewraca się średnio 10-15 razy na mecz by wymusić cokolwiek ;/
Dobrze że tym razem była przysłowiowa "Oliwa sprawiedliwa i Ibra zjebał karnego ;)
7 kwi 2016 | 11:03
+4
Luisa=> Luiza - mała literówka :)
7 kwi 2016 | 10:41
+11
De Bruyne jest nietylko swietnym ale i strasznie inteligentnym pilkarzem. Zobaczcie jak w 2:35 biegnie do kontry. Fenomenalnie to zrobil.
7 kwi 2016 | 16:26
+4
Widać, że kontuzja nie wybiła go z formy. Jest nadal największą nadzieją City na uzyskanie czegokolwiek z tego sezonu.
7 kwi 2016 | 09:56
+9
mialem same minusy jak wytypowalem ten wynik, rewanz bedzie arcy ciekawy
7 kwi 2016 | 09:24
-9
No to Guardiola może w grudniu jechac z Man City na Klubowe Mistrzowstwa świata ,a w lipcu objąc zdobywce LM.
7 kwi 2016 | 08:33
+21
Nawet podsiadło strzelił...
7 kwi 2016 | 07:27
+37
bramka na 1;1 w stylu polskiej ekstraklasy :)
7 kwi 2016 | 07:22
-5
Trzymam kciuki za PSG w rewanzu
7 kwi 2016 | 09:21
+6
An ja za M an City bo nie cierpie Zlatana "wielkie ego\jestem najlepszy " Ibrahimowica
+7
Fajny wyrównany mecz ale za dużo błędów nie tylko sędziów, szykuję nam się zajebisty rewanż ale PSG będzie miało ciężkie zadanie bez Davida i Matuidiego :)
7 kwi 2016 | 02:26
+8
Fernando dowiedział się co to Ibra Kadabra :)
7 kwi 2016 | 02:08
+12
O Hard;)
7 kwi 2016 | 01:53
-3
psg sie zegna, przyszly sezon bez ibry to bedzie bardzo trudny sezon dla psg, mam nadzieje ze odpadna, bo tylko zbieg okolicznosci dal im szanse gry w 1/4lm, miejmy nadzieje ze city nie dadza sie ugryzc u siebie
7 kwi 2016 | 00:11
+37
Jak dla mnie to kazdy moze byc w finale , nawet benfica o ktorej kazdy juz dziś zapomniał
7 kwi 2016 | 10:53