Video dodane przez: emoid 6 kwi 2016 | 21:35
Wpadki zdarzają się najlepszym, nie ma co panikować . Będzie ciężko ale istnieje prawdopodobieństwo że Królewscy awansują do półfinału i może spotkają się z Atletico Madryt ?
0
Jakos jestem dziwnie spokojny o rewanz... Nie sadze aby Real odpadl. Typuje gladki awans.
12 kwi 2016 | 21:05
+1
17min meczu rewanzowego i 2-0 dla Realu. Bedzie demolka.
8 kwi 2016 | 19:00
+1
Wilkom należą się szczere gratulacje, pokazali że nawet potencjalnie słabszy klub skazywany na pożarcie może sprawić niespodziankę i wygrać. Gra Realu wołała o pomstę do nieba. Dziwię się że grzmotów nie słyszałem na zewnątrz, widocznie Bóg skupił się na meczu P$G - Man $ity. :P
8 kwi 2016 | 15:46
0
Kto by pomyślał, że Real Madryt będzie tak się męczył z Wolfsburgiem. Aż nie mogę się doczekać 12.04.2016 żeby zobaczyć rewanż. Mam nadzieję, że w tv na kwejku puszczą transmisję
8 kwi 2016 | 14:12
+2
Brawo dla VfL. Zasłużyli na wygraną a dzięki temu meczowi wiele kuponów poszło d kosza. :)
8 kwi 2016 | 11:04
0
liczylem na cud czyli 1:1 ale 2:0? jak to nazwac?
rewanz moze zaskoczyc jeszcze bardziej, wystarczy ze Wolfy strzela 1 bramke
8 kwi 2016 | 06:42
0
to sie szykuje nam rew w madrycie
8 kwi 2016 | 00:15
+17
Podobno Floro chce wypożyczyć Lewego z Bayernu na 9 minut rewanżu z Wolfsburgiem
+5
Aż przypomina się dwumecz Porto z Bayernem w zeszłym roku; teraz tylko mieć nadzieję że Zizou wyniesie wnioski z tego meczu bo dawno nie widziałem tak słabo grającego Realu
7 kwi 2016 | 21:16
+2
W lidze chujnia a w cl szaleją.bedzie ciekawy rewanż i myślę że nie jednostronny.gratuluje Wilkom z Niemiec.co do Realu to serwują huśtawke nastrojów fanom.
7 kwi 2016 | 19:54
+13
Brawo Wolfsburg! Mieliście być najsłabszą drużyną ćwierćfinałów a jest całkiem inaczej ;)
7 kwi 2016 | 18:54
+3
Takiego wyniku to się chyba nikt nie spodziewał. :O
7 kwi 2016 | 18:52
+2
Dobra gra Wolfsburgu i tyle :) Mogli też nastrzelać,co do spalonego przy bramce Ronaldo,to kontrowersyjna sytuacja :)
7 kwi 2016 | 22:04
0
Tak jak ten karny dla Wilków.
7 kwi 2016 | 22:50
+1
ten karny to ładnie wyczarowany, sędzie ma zdolności ;)
7 kwi 2016 | 17:11
+14
Wolfsburg pokazał klasę! Będzie ogromnie ciekawy rewanż, Real musi ruszyć do ataku.
7 kwi 2016 | 17:03
+4
No i bardzo dobrze że się tak mecz potoczył , niby że spekulacyjny karny na początku meczu ale tak naprawdę każda drużyna powinna się szanować a nie tak jak wczoraj Real zlekceważył Wolfsburg. Nie mam nic do drużyny z Madrytu nawet bardzo lubię oglądać ich grę no ale widocznie BBC ma za wysokie mniemanie o sobie i swoich umiejętnościach. To co że jakiś tam Vfl Wolfsburg ? pfff. Drużyna jak każda inna jakby potraktowali ich jak normalnego przeciwnika na pewno by tyle nie dostali a w rezultacie 2:0 bardzo dobrze sie stało może to ochłodzi ambicje niektórych graczy Realu. Zespoły z Bundesligi pomimo nie pozorności bardzo silne. Przede wszystkim słowa uznania dla Draxlera rośnie duży talent!.
7 kwi 2016 | 16:59
+10
Wolfsburg nie powinien tej zaliczki roztrwonić. Niemcy nie są frajerami i na pewno na Bernabeu także będą mieć swoje szanse na zdobycie gola. Co do wczorajszego wyniku to Real Madryt najprawdopodobniej zapomniał że piłka w europie się wyrównała i dzisiaj już na nikim nie robi wrażenia wygrana w Gran Derbi z Barceloną. Bundesliga rośnie w siłe i kto wie czy już nie jest najlepszą ligą w Europie
+10
Nic dodać nic ująć... po prostu Futbol :)
7 kwi 2016 | 16:34
+4
Szkoda strzępić ryja XD By Stonoga xd
7 kwi 2016 | 16:29
+4
Mimo bólu dupy który po tym meczu wciąż w was jest ,
wiecie że na koniec sezonu do trofeum realu nic nie doda się ;)
7 kwi 2016 | 16:25
+3
Wataha w liczbie 11 Wilków rozszarpała ofiary z Madrytu,krew się polała strumieniami i z Białych Koszul została tylko mokra czerwona plama. Lewandowski w pojedynkę w 9 minut rozprawił się z Wolfsburgiem a gwiazdorzy z Madrytu przez całe spotkanie walili głową w mur. Po meczu Barcy z Atletico mówiono o rzekomym układzie na linii UEFA-BARCELONA jakoby sędzia celowo gwizdał na korzyść Blaugrany a dowodem na stronniczość Brycha miała być czerwona kartka dla Torresa. Wszyscy widzieli jak ewidentnego przewinienia dopuścił się Torres, notabene sam przepraszał w szatni za swoje zachowanie co dowodzi że zawinił bezspornie. Co roku piłkarze Realu trafiają na najsłabszą drużynę pozostającą w fazie play off ,nie inaczej było i w tym roku.Dla Królewskich, Wolfsburg-absolutny kopciuszek tegorocznej LM, średniak ligi niemieckiej miał być tylko treningiem, rozruchem w drodze do finału.Rzeczywistość okazała się dla Los Blancos bardzo okrutna.Real po zwycięstwie w Gran Derby myślał że złapał nogi Boga a po porażce potępiono ich w czambuł, brak pokory i systematyczności przynosi takie a nie inne efekty.
7 kwi 2016 | 16:10
-1
Chyba Classico poszło w nogi. Stateczność Realu przy drugiej bramce dla Wolfsburga dobrze to pokazuje. Wynik bez wątpienia zaskakujący, ale zapowiada nam świetny ofensywny futbol ze strony Realu w rewanżu a to zawsze dobra wiadomość :)
7 kwi 2016 | 15:51
+20
Wstyd mi za real. Nie dość, ze trafili na najsłabszego przeciwnika to jeszcze przegrali i to wyraźnie;/ Wiem, ze barca odpuscila z nami mecz ale myslalem jednak, ze pchniemy sie w gore. Przykro;/
7 kwi 2016 | 15:45
+10
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Wolfsburga! Fajne dryblingi Draxlera :)
7 kwi 2016 | 15:40
+1
Super trafiło że wszystkie rewanże będą emocjonujące ale co do realu to myśle że u siebie pokażą na co ich stać, to byłby wstyd jak huj cały świat by się z nich śmiał Vamos ! pozdro
7 kwi 2016 | 15:25
-3
Niektórzy piszą i się unoszą nie wiadomo czym. Czy Wolfsburg jest już w półfinale ?? Chyba raczej nie może jest w 50 % . We wtorek wszystko się okażę.

+45
Wszyscy Kibice realu hejtowali barce wyzywali ją a teraz co ? tacy byli pewni ze Real wygra z Wolfsburgiem i łatwo wejdzie do Półfinału a teraz w dwumeczu jest 2:0 i sprawa się skomplikowała wiem że dostane fale hejtów od kibiców realu ale mogę napisać to co chcę
7 kwi 2016 | 14:55
+11
To nie hejt Ale czy Ty jako kibic Barcelony nie sadziłeś że Real sobie bez problemu poradzi??? Powiedzmy sobie szczerze że Wilki zaskoczyły wszystkich...
7 kwi 2016 | 17:10
+5
Zaskoczyły i to pozytywnie!.
7 kwi 2016 | 17:08
+3
Nie przejmuj się falą hejtów od kibiców Realu bo to jest śmieszne i dziecinne patrzeć na ilość plusów i minusów pod komentarzem. Najważniejsze jest to że mówi sie obiektywnie :)
7 kwi 2016 | 14:15
+16
Czyżby Wolfsburg w półfinale? :D
2:0 to chyba minimalny wymiar kary dla Królewskich, pytanie, czy to Wolfsburg grał tak nadzwyczajnie, czy to Królewscy zlekceważyli Wilków?
7 kwi 2016 | 13:10
+8
po pierwsze po cholere sobie wrzucacie nawzajem bo to bo tamto macie najlepszy przyklad sporo osob uwaza ze barca to aktorzy a co teraz mowicie przy oskarowej roli Marcelo ?? teraz niestety na tym polega pilka jest uczone od malego jak to mowia w srodowisku Boiskowego Cwaniactwa tak zeby oslabic przeciwnika za duze pieniadze sa pchane w ten sport zeby nie bylo po trupach do celu. Po drugie nie mozna tez tak do konca winic sedziow ma tylko ulamki sekund zeby podjac decyzje zdazaja sie " wielblady " ale pilkarze udoskonalaja swoje popisy aktorskie i nie raz sytuacja boiskowa temu sprzyja wiec po co nerwy ludzie i wyzywanie sie wzajemnie ?? glupota pozdrawiam
7 kwi 2016 | 11:34
-44
Może i dostanę hejty ale muszę to powiedzieć że czasem lepiej przegrać tak po prostu niż wygrywać przy pomocy sędziów (nie chodzi tylko o Barce ale przeważnie o nią :) ), takie zwycięstwa to nie zwycięstwa.
+4
Też nie będę wnikał w minusy chodź jestem fanem Barcy ale chce zwrócić uwagę na to że sędzia gwizdał na niekorzyść obu zespołów i zarówno Barca jak i Atletico zostali pokrzywdzeni w tym spotkaniu i tak wypowiedzieli się na ten temat piłkarze obu drużyn. Najsprawiedliwszy wynik to byłby 1:1. Sory ale pewnie hejtujesz Barce bo jesteś fanem Królewskich. Ja mimo że lubię Barce to nie pisze głupot na temat Realu. El Clasico było zajebistym meczem i Real okazał się lepszy i grał do końca o 3 pkt ale w tym meczu niestety nie dał rady Wolfsburgowi być może zjadła ich pewność siebie po wyjazdowym zwycięstwie nad Barca albo wyszli pewni zwycięstwa bo statystycznie trafili na jedną ze słabszych drużyn które grają w ćwierćfinale LM
7 kwi 2016 | 15:50
-1
Ej nie hejtuje barcy wręcz przeciwnie jest świetnym zespołem, widzę że źle mnie zrozumieli nie którzy(czego wymagać po gimbusach
7 kwi 2016 | 15:57
0
sory ucięło mi a więc dokończę, gdzieś hejtowałem barce? wręcz przeciwnie uważam że jest świetnym zespołem, ale każdy kibic na pewno czuje nie smak gdy drużyna wygra w takich okolicznościach, nie chodzi mi tu tylko o barce lecz o wszystkie zespoły, dlatego jestem za wprowadzaniem pomocy dla sędziów wtedy nie będą sobie tak przepierdzielać, a i nie wiem ale ja nie widziałem wypowiedzi piłkarzy atletico że to było sprawiedliwe sędziowanie :)
7 kwi 2016 | 23:15
-1
Spoko zrozumiałem o co Ci chodzi ale sam napisałeś we wcześniejszym komentarzu "(nie chodzi tylko o Barce ale przeważnie o nią :) )" więc moim zdaniem to hejt bo tak jakby stwierdziłeś że Barca przeważnie wygrywa za pomącą sędziów ale tak jak powiedziałeś to też świetny zespół. Ja osobiście nie jestem za wprowadzeniem takich powtórek ponieważ ten sport straciłby swój urok gdyby sędziowie podejmowali cały czas słuszne decyzje a jakby nie patrzeć to jest sport w którym takie błędy dodają niekiedy uroku. Rozumiem że kibice chcieli by takich powtórek gdy np ich drużyna przegrywa w taki sposób że sędzia podejmuje złą decyzję ale taki jest sport.
8 kwi 2016 | 17:15
+3
Nie stwierdziłem tak pewnie znów to będzie wyglądało nie obiektywnie ale tylko powiedziałem że Barca ma takiego NIEFARTA jeśli chodzi o sędziów dość częściej ale nie będą w to wnikał ;) wiem że takimi komentarzami narażam się wielkim kibicom Barcy którzy są za nią od kiedy zaczęli świetnie grać i zwycięstwa potrójnej korny za pierwszym razem ;) (oczywiście nie wszyscy) i mam wrażenie że wtedy to 70% populacji kibiców piłki w Polsce byli za barcą :P
8 kwi 2016 | 17:18
+2
a jeśli chodzi z tymi powtórkami to w sumie racja w piłce nie wiem czy by to pasowało ale w tenisie ziemnym czy siatkówce zdało egzamin bardzo pozytywnie ;)
8 kwi 2016 | 19:33
+1
kapek zgadzam się w siatkówce i w tenisie zdało to egzamin ale wiesz tam liczą się milimetry i piłka leci z taką prędkością że sędziowie mogą mieć problem żeby zauważyć czy piłka weszła w pole czy był aut :D dokładnie sporo jest kibiców Barcy ze względu na trofea albo Messiego gdyby Messi np przeszedł do City to połowa "fanów" Barcy kibicowała by błękitnym :D
9 kwi 2016 | 18:54
+2
no w sumie racja ale mogli by to chociaż dać na spróbowanie w jakiś meczach ;) wtedy na pewno łatwiej by było ocenić :) no tak wiadomo tak samo z Cr7 ale sam widzisz jak coś napiszę się na Barce(w sumie nie było to obraźliwe) to od razu minusy to śmieszne jest ;P ale też racja źle trochę może się z tym wyraziłem o co mi chodziło :)
7 kwi 2016 | 16:21
+3
Tak Barca wygrała potrójna koronę dzięki pomocy sędziów haha śmieszny jesteś tak samo teraz jest na najlepszej drodze do wygrania ligi też dzieki pomocy sedziow no nie ?? Chłopie sam nie wiesz co piszesz chyba , a jak Ronaldo dostaje karnego za nurkowanie to jest wszystko super ? Dla was fanów Realu oczywiscie ze tak ;)
7 kwi 2016 | 17:33
+1
jeju każdemu trzeba tłumaczyć o co mi chodziło ? :D źle się wyraziłem i minuski poszły, chodzi mi o wszystkie takie mecze lecz no to akurat barca ma takiego pecha z sędziami z tego co widać...
7 kwi 2016 | 11:28
+27
gratki dla Wolfsburga, brawo, brawo, brawo.
to tylko daje nadzieje na mega mecz w rewanżu, coś jak Bayern odrabiający straty z Juventusem
7 kwi 2016 | 09:59
+23
Aż nawet trochę żal kibiców Realu. W ostatnim czasie Real albo dostaje zdrowo w dupę, albo jak się im coś uda, jak ostatni mecz w Barcelonie, to dwa dni później znowu wpierdol.