0
Gran Derbi [2016 - 2000] Playlista, wzystkie mecze:
10 kwi 2016 | 12:32
+1
Barcelona nie powinna tak odpuszczać i dać z siebie 200%, jeszcze jedna porażka może ich kosztować utratą tytułu na rzecz Atletico. Gdyby nie Gijon ostatnio to Atletico mogłoby być teraz na równi z Barceloną. Powinni się solidnie przygotować na Valencie i Seville, a przede wszystkim nie dać się średniakom jeśli zależy im na mistrzostwie
10 kwi 2016 | 12:16
-1
90 minut i żadnej bramy od Barcy? Jest zadyszka, ciekawe co będzie w LM teraz. Bo La Liga z rąk nie wypuszczą.
10 kwi 2016 | 12:02
+1
No cóż Farso: Raz się przegrywa, raz się przegrywa :D
10 kwi 2016 | 11:55
+8
To już chyba jakaś blokada psychiczna przed zwycięstwem na wyjeźdźcie z Sociedad. Cholera, druga porażka z rzędu, niestety zasłużona.
10 kwi 2016 | 11:52
0
No niestety jak się ma 5 setek i nie strzela żadnej to nie da się wygrać.defensywa rsss wcale idealnie nie grała i jak lucho nie zacznie opierdalac to gowno majstra zdobędą.brak suareza aż szczypal w oczy.taki egezkutor był wczoraj potrzebny jak luisito kupy nie pęka i wie jak i gdzie trzeba stać.wiadomo może klątwa stadionu,może genialny rulli by przeszkadzali ale suarez jest fachowcem w swoim zawodzie i szkoda ze go nie było.
10 kwi 2016 | 11:39
+2
a fani ligi angielskiej piszą ze tylko premier lig jest wyrównana a w hiszpani obecnie 3 druzyny graja o mistrza w niemczech i w włoszech po dwie a w angli już chyba też tylko dwie
10 kwi 2016 | 11:32
-7
Enrique zamiast wystawić Suareza,Rakitica,inieste to wystawia gości co nie mają w ogóle czucia piłki..widział Enrique że z socielad Barca na wyjeździe dawno nie wygrała a on. Odpierdala takie coś idiota "
+10
Z drugiej strony można by rzec - po co im była ta zaliczka w lidze? No żeby ją wykorzystać :-)
10 kwi 2016 | 10:57
-2
barca przegrała ! ha ha ha ha ! i dobrze !
11 kwi 2016 | 20:27
0
Czekamy na twój real, przypomnę 2:0. P.S.:Ja się nie śmieję, mam szacunek, tylko chcę przytemperować twoje zapędy.
10 kwi 2016 | 10:55
-1
(facepalm)
10 kwi 2016 | 10:49
+1
Jak to się stało że BArcelona miała 12 punktów przewagi na innymi ??? . Proste gdy real i Atletico przegrywało to barca wygrywała . Teraz Real z Atletico wygrywają a Barca przegrywa , mam nadzieje ze to ostatni raz przegrali :D , taki Jest Futbool < Ras się wygrywa raz się przegrywa :D
10 kwi 2016 | 10:47
+4
Niespodziewana porażka. Real daje ciała w LM, a Barcelona traci pkt w lidze. Przewaga dalej bezpieczna ale końcówka może być emocjonująca i teraz żadna z drużyn, które będą walczyć o mistrzostwo nie może stracić pkt.
10 kwi 2016 | 10:42
+6
A i zapomniałem :D Panowie wiecie co będzie teraz prawda ? Przypomnijcie sobie rok remu , ten sam stadion , taki sam wynik , a jak się zakończył sezon ??? wszyscy wiemy :D Man nadzieje za będzie powtórka z rozrywki :D Pozdrawiam , jeszcze raz mogą przegrać a real z atletico muszą wszystko wygrać , bo barca ma lepsze mecze bilansowe z realem i atletico :D . Do wtorku .:D
10 kwi 2016 | 10:41
-3
Bardzo mily widok :)
10 kwi 2016 | 10:38
+3
Fajnie że Sociedad sie spiął i zagrał perfekcyjny mecz , z zaangażowaniem i poświęceniem , po meczy wyglądali jakby zagrali 2 mecze z rzędu i odebrał punkty liderowi , szkoda tylko że to taki ich jeden mecze w wykonaniu na 10-20 bo za chwile zagrają z Getafe i dostaną w pape 4-0 .
+1
Mały dołek widoczny gołym okiem .....taka tam sriki taka.....
10 kwi 2016 | 09:52
+11
Gigantyczna niespodzianka. Finisz La Liga zapowiada się arcyciekawie.
+31
Żadna niespodzianka. Wystarczy sprawdzić kiedy Barca ostatni raz wygrała na stadionie Sociedad'u.
10 kwi 2016 | 07:49
+10
HAhahhahaha , no cóż Wolfsburg Wolfsburgiem , Ale Sociedad :) ?
11 kwi 2016 | 20:31
-1
no tak La Liga, La Ligą, przewaga 10ptk. itp., a liga mistrzów, gdzie nie ma żadnej zaliczki punktowej, gdzie najbardziej się spina dupę? Pomyśl...