+1
Brawo Koguty świetna gra i doskonały sezon..
11 kwi 2016 | 19:53
0
Tottenham zasłużenie wygrał z Czerwonymi Diabłami. O Lidze Mistrzów już możemy raczej pomarzyć i mam nadzieję, że LVG odejdzie po sezonie.
11 kwi 2016 | 19:00
-1
Mu slabiutki sklad to juz nie te czasy kiedy mieli dream team.Tottenham zajebiscie gra mam nadzieje na lata pewnie przybedzie ekspresowo jego kibicow xd chyba nastepuje przewrot w angielskiej pilce mali staja sie wielkimi a dawne potegi odchodza w cien co pociagnie za soba jesli nie odplyw dotychczasowych kibcow od starych potęg,to nowy narybek.Wyjatkowy sezon lisy i koguty na czele:)
11 kwi 2016 | 17:41
+3
Przykro się patrzy na grę Manchesteru. Top4 nam odjechało ale Tottenham zasłużenie wygrywa. Gratulacje dla Kogutów.
11 kwi 2016 | 16:08
+1
6 minut i 3-0 :D
11 kwi 2016 | 16:03
+1
TOP 4 ucieka united..
11 kwi 2016 | 14:12
11 kwi 2016 | 14:04
+14
Tottenham powinien stać się potęga na lata. W dużej mierze jest to zasługą jednego czy dwóch ludzi, czyli Bale'a który postanowił odejść z Tottenhamu i Pereza który wyłożył ogromne pieniądze dla Tottenhamu, dzięki którym można było się porządnie wzmocnić, a było kim wtedy.
11 kwi 2016 | 13:06
0
Śmiem twierdzić, że tylko osoba Alexa Fergusona jest w stanie odmienić oblicze tej drużyny.
11 kwi 2016 | 13:03
+5
Patrząc na to wsystsko to cieżko bedzie zostawić de gee , trzeba bedzie przepłacać w najbliższym okienku :)) Lukaku pewnie 100mln a przeiciez united tyle tylko ma na transfery
11 kwi 2016 | 10:50
0
van ghal holendrów nasciagał ,myślał że to cos da... tak rozjebać klub ... ciekawe co ferguson teraz sobie myśli o tym co się tam dzieje z tym zespołem
11 kwi 2016 | 10:14
+6
Manchester został zmiażdżony, nie m to tamto. A tłumaczenie van Gaal'a : "Każdy może przegrać z każdym" jest żenujące. Taki klub jak Manchester nie powinien przegrywać takich meczów, ale cóż - Holender zrobił z angielskiej drużyny zwykłego przeciętniaka.
11 kwi 2016 | 11:36
+14
Dlatego właśnie ta liga jest uznawana za najlepszą i najciekawszą na Świecie, bo tutaj każdy może wygrać z każdym ;-) Co to znaczy ,że MUFC nie powinien przegrać z Kogutami ? Może kilka lat temu tak , ale teraz ? Koguty graja fajną szybką i miła dla oka piłkę - a MU nie - więc dobrze się stało ;-)
11 kwi 2016 | 09:24
-1
Dziwie sie czemu zarzad jeszcze nie wyje..l van gaala, czekaja na lige europy bo do tego taka gra zmierza, jako kibic arsenalu nie powinno mnie to obchodzic ale jednak ManU to slynny klub, to trzeba przyznac!!
11 kwi 2016 | 09:04
+2
Dlaczego nie ma skrótów ?
11 kwi 2016 | 08:26
+2
Sędzia miał fajne znaczki EA Sports na rękawkach :)
11 kwi 2016 | 06:53
+5
De Gea mial ciezki trening bramkarski gdyby nie on to mysle ze moglo by byc 5-6 do 0 =/
0
Wstyd i żenada ze strony United.Za czasów Fergusona to było nie do pomyślenia żeby Tottenham wygrał z United ,już nie mówiąc o wyniku jaki padł w tym meczu.A teraz???Nie dosyć że 3:0 to jeszcze jeden marny celny strzał w światło bramki!!!!!KATASTROFA!!!
11 kwi 2016 | 18:53
0
Ciezko to zaakceptowac ale to Tottenham jest w tej chwili duzo lepszym zespolem niz MU i raczej nie na chwile.Nie wszystko w zyciu sie nie zmienia;)
11 kwi 2016 | 19:02
0
Tzn Tobie pewnie ciezko dla mnie spoko)
11 kwi 2016 | 01:02
+3
1 strzał celny pozdrawiam fanów czerwonej części United.
+4
De Gea w kazdym meczu ratuje. Co było w 3 ostatnich meczach z Liverpoolem???
10 kwi 2016 | 23:39
+23
Włączyłem sobie dłuższy skrót, żeby zobaczyć akcje obydwu drużyn.
Zobaczyłem długi skrót akcji Tottenhamu.
United to dojechali na ten mecz w ogóle?
10 kwi 2016 | 23:14
+2
Blind w tym meczu nie nadążał za przeciwnikami,to widać nawet w powtórkach,brawo dla Tottenhamu!
10 kwi 2016 | 23:13
0
Szkoda ... Mam nadzieję tylko że Leister nie zawiedzie i wygra ligę. Oby Tottki nie wygrały ligi
10 kwi 2016 | 23:05
+13
Gdyby MU dostali kolejne trzy, to też nie mogliby mieć żalu! Jedem Martial wiosny nie czyni. Akcja indywidualna, nie miał innej opcji jak tylko strzał w bramkarza. Osobiście uważam, iż czasy się zmieniły... Kasę dziś ma wiele klubów, ambicji i umiejętności również nie brakuje, MU jest wg mnie drużyną, którą należy traktować inaczej, niż za SAF. Może będą jeszcze wielcy, może nie prędko, zobaczymy, ale z pewnością nie liczyłbym na coś w rodzaju "powrotu" United! Było, minęło, takie są fakty, dwieście milionów nie pomogło to przydałby się czarodziej! Ja to w ogóle mam swoje teorie na temat świata, są sprawy "skomplikowane", których "liznąłem", bo to moja pasja. Uważam, że w niedalekiej przyszłości nie będzie rozwarstwienia, wręcz przeciwnie, będzie więcej historii takich, jak dwóch liderów BP w tym sezonie (Tottenham również nie jest złożony z zakupionych-przepłaconych gwiazd). Do niedawna zespoły ulegały presji wielkich, nawet jeżeli walczyli dzielnie, to nogi nie były "te", czasem delikatnie pomógł sędzia itp. itd. Obecnie obserwujemy zmianę i to dzięki angielskiej piłce. Poziom jest tak wysoki, prestiż tak oczywisty i kasa tak przeogromna, że "mali" już się nie dają dymać w dupska jak kiedyś. Pozdro!
10 kwi 2016 | 22:42
+1
bedzie popyt na prace sezonowe wsród piłkarzy MANU tego lata, cos tak czuje
10 kwi 2016 | 22:27
+1
United już się nie podniesie, potrzeba tam kogoś takiego jak Ferguson, ale no cóż, on już nie wróci...:C
10 kwi 2016 | 22:16
+3
Byłem zwolennikiem Van Gala. Jednak Mourinho dałby jakość której bardzo brakuje. Oczy bolały. Kopali jak amatorzy.
10 kwi 2016 | 22:09
+3
Może jednak Mourinho znajdzie zatrudnienie.
+1
w Tottenhamie Rasiak przez chwile:)sia lalalala.
10 kwi 2016 | 20:57
+5
MU grają jak amatorzy tragedia. Jeden celny strzał a Spurs 8 powinno być na odwrót ehh. Van Gaal wypierdalaj!
10 kwi 2016 | 20:50