Z tej pary do półfinału trafia jedyny powiew świeżości.. Reszta oczywiście real, barca i bayern. Liczyłem na jakąś sensacje w tym roku
+16
Ibra jakie strzały z wolnych to ja nie mam pytań :)
13 kwi 2016 | 13:01
+7
Ładowanie tych skrótów to o kant chuja se mogą wziąć w pizdu. było 10 sek jakiejś reklamy zjebanej teraz kolej na 15 i dalej kręci pół minuty. Jebane zdzierstwo czasu.
13 kwi 2016 | 12:50
13 kwi 2016 | 10:54
-69
m city?a co to jest?TYLKO MANCHESTER UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 kwi 2016 | 19:17
+8
City przynajmniej jest w półfinale LM, a United odpadło już w 1/8... Ligi Europy! :V
13 kwi 2016 | 10:34
+23
Słabiutki mecz w wykonaniu PSG.. Gratulacje dla Manchesteru.
+21
Nalezala mu sie ta bramka , za tą prace na boisku (śmiałbym się gdyby $ity wygralo LM , taki cichy zabójca ) ;)
13 kwi 2016 | 07:57
+1
De Bruyne przeżywa chyba najlepszy sezon.
13 kwi 2016 | 07:51
-8
Szkoda że PSG odpadło :-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
+49
Brawo City! Ogromnie się cieszę z awansu angielskiej drużyny do półfinału, świetny mecz (Fan Chelsea)
13 kwi 2016 | 01:47
+5
wielkie WOW, myslalem ze jednak City nie da rady, ale dzis grali z ogniem, tak jak trzeba - rowniez w lidze - determinacja do konca, wiele przechwytow, swietny byl Aguero, spierdolil karnego
ale gra super agresywnie przy przejeciu pilki i daje rady wytrzymac z nia, nie mial dzis szczescia
De bruyne - piekna bramka, obok Kuna najasniejsza postac, niestety Silva i Navas troche bez wykonczenia.

Do gola myslalem ze PSG sie jeszcze zmobilizuje ich ataki nie byly takie znow beznadziejne, ale jakby mieli za malo sil i chyba determinacji.
13 kwi 2016 | 00:42
-8
Ibra 6 mistrzostw z roznymi klubami i zadnego pucharu ligi mistrzow.Gosciu pecha przynoszacy klubom.Nastepnemu klubowi radzil bym sie zastanowic przed zatrudnieniem go.
13 kwi 2016 | 00:11
+20
12.04.2016 - ważna data w historii City bo populacja kibiców internetowych tej drużyny właśnie zwiększyła się o kilkaset nowych członków :D
13 kwi 2016 | 00:31
+23
Ok,przyznam sie,ja tylko udawalem kibica PSG.Tak naprawde zawsze bylem wiernym fanem Manchesteru City.
13 kwi 2016 | 16:07
+4
W sumie ja też :/ nie wiem czemu tak zrobiłem :/
+6
I kto to pisze? Od momentu przyjścia Kloopa do Liverpoolu, nowych kont na meczykach przybyło jak grzybków po deszczu.
13 kwi 2016 | 00:02
+12
Brawo City. :) Licze, ze w kolejnych sezonach, kiedy to w nastepnym sezonie dojda klasowi trenerzy do City, Chelsea i na 99% United juz co roku bedziemy widziec przynajmniej jednego reprezentanta PL w 1/2 LM. Strasznie zawiodlo mnie PSG, wiadomo nie gral Matuidi czy Veratti, no ale z przodu grali Di Maria, Cavani i Ibra, ktorzy zagrali jedno wielkie gowno. PSG niech wraca do klepania ogorkow ze swojej ligi. Los bywa przewrotny, kto wie, moze akurat City trafi na Bayern(jesli Niemcy awansuja) i Pellegrini okaze sie lepszy od Guardioli.
12 kwi 2016 | 23:58
+12
PSG odpadło dlatego, że mają blisko 30 pkt przewagę w lidze nad resztą stawki i każda drużyna leją każdą drużynę w lidze nawet drugim składem, a kiedy przyjdzie się im zmierzyć z jakaś lepszą drużyną z Europy to jest wtedy problem bo nie sa przyzwyczajeni do takich meczy:) no ale cóż zrobisz szkoda mi tylko Zlatana:)
13 kwi 2016 | 00:16
+3
Zlatan po sezonie odchodzi a historia pokazuje że jak opuszcza klub to ten wygrywa LM: Inter 2010, Barcelona 2011, wiec moze za rok PSG coś ugra!
12 kwi 2016 | 23:57
+5
I to jest przykład na to że jednym celnym strzałem w bramkę mozna przejść do dalszej fazy rozgrywek!!!!! Szacun dla drużyny City!!! A większość skazywała ich na odpadnięcie z PSG!!!
12 kwi 2016 | 23:34
+10
Trzeba przyznać Hart w pewnym sensie wygrał im awans do pół finału, oczywiście cała drużyna miałą swój wkład w tym awansie ale, gdyby nie te parady w jednym jak i w drugim meczu to niestety nie przeszli by dalej. BTW. Co Ibra ma ułożoną nogę do wolnych to mistrzostwo świata.
12 kwi 2016 | 23:28
+30
To specjalnie dla Thiago Silvy, który stwierdził, że w PL nie ma drużyny na miarę PSG :) Brawo City!!
13 kwi 2016 | 00:04
-15
ale o co ci chlopie chodzi..przeciez najprawdziwszą prawde powiedzial..
13 kwi 2016 | 00:17
+11
widać to po wyniku :)
12 kwi 2016 | 23:24
+14
No i extra lubię premier league dlatego cieszę się że mają swojego reprezentanta dalej to raz a dwa fajnie że Pellegrini dalej udowadnia że to zajebisty menago mimo że tak bardzo nie doceniany :)
12 kwi 2016 | 23:22
+4
Brawo dla City. PSG zagrało GÓWNO, zero zaangażowania, zero poświęcenia, zero pomysłu. Może za rok przebije tę barierę 1/4 finału. Allez!
12 kwi 2016 | 23:20
+31
Meczu nie widziałam, ale cieszę się, że mamy drużynę z BPL w półfinałach.
+13
haha... a Real kupuje za guziki?? Bale i James przyszli za darmo?!
+8
Nie przepadam za De Bruyne, ale to jego uderzenie fenomenalne...
Szacun...
PSG niestety nie dało rady i City okazało się lepsze...
W drugiej połowie jakby im brakowało mocy...
W sumie to wygrali lepsi...
12 kwi 2016 | 23:07
+9
Gdzie sa wszyscy ci kibice psg po meczu z chelsea? Halo halo? Hahaha psg odpadlo to i kibice odpadli i to jest wlasnie kibicowanie
12 kwi 2016 | 22:58
+11
1 strzał celny i gol dajacy awans brawo gratulacje dla city i ich kibiców. A tak na marginesie propo tego jednego celnego strzału ja myslem ze takie rzeczy tylko w fifie a tu niespodzianka :) jeszce raz gratulacje wielki mecz po raz pierwszy w pół finałach brawo :)