Video dodane przez: pct 13 kwi 2016 | 21:27
-1
Brawo Atletico!
16 kwi 2016 | 14:28
-1
Teraz reszta wygranych w tym sezonie zapewne będzie tylko nagrodami pocieszenia dla takiego klubu jak FC Barcelona.
15 kwi 2016 | 01:46
+1
Brawo! Brawo! Brawo! Gratki dla Atletico! Szkoda Barcelony i ich ostatniej formy, ale nie da się grać w taki sposób przez cały sezon. LM znowu zostanie nie obroniona, z jednej strony to cieszy z drugiej miałem nadzieje że to Barca będzie pierwsza. Trudno. Teraz życze Atletico żeby doszli do finału i ugrali jak najwięcej! VeB!
14 kwi 2016 | 23:13
-7
tyle zmarnowanych sytuacji bramkowych to nie mają się z czego cieszyć a jak barca przycisła to straszny motłoch się robił. gdyby nie pech barcelony to nie mieli by szans. widziałem tylko końcowe 15-20 min. i wyglądało to jak mecz polska-niemcy. ogromna przewaga , piłka nie chciała ciągle wpadać i nieprawdopodobne zwycęstwo.
15 kwi 2016 | 13:10
+1
tyle sytuacjii??? w pierwszej połowie już mogło być po meczu,a w pierwszym suarez powinien wyp... chore dzieci barcelony, wasze komentarze błyszczą jak neymar i messi ww meczu, żenada atletico było jest i będzie lepsze od zje... realu i od zje... barcelony, teraz bayern następni gwiazdorzy, oprócz lewego banda faszystów
14 kwi 2016 | 21:07
0
Witam.
Chcialbym osobiscie podziekowac wszystkim na tym Blogu.
Z przykroscia zeganam sie z wami.
Nie moge juz tu pisac, poniewaz jest tu w 80 procentach zawisc,nienawisc oraz glupota ludzka.
Visca Barca - Forever.
Zycze powodzenia wszystkim kibicom oraz wytrwalosci we wlasnej nienawisci.
ZEGNAM A_WAS;
14 kwi 2016 | 21:59
+13
Dla potwierdzenia twoich slow: WYPIERDALAJ :D
14 kwi 2016 | 20:28
+3
Barcelona odpadła zasłużenie. Szczerze mówiąc liczyłem przez cały sezon kiedy spuchną i się doczekałem. Ten dwumecz można podzielić na części pierwsze. Barcelona na Camp Nou zagrałą szczerze mówiąc mizernie i 1 połowa należała jednak do Atleti. Efekt czerwieni spowodował szybsze zmęczenie dryżyny Simeone i nie wytrzymali duszącej (bez pomysłu grającej) Dumy Katalonii. W efekcie 2 połowa dla Barcy. Rewanż to już wyraźnie lepsze Atleti o pierwszej połowie chyba nie muszę wspominać, w drugiej efekt zmęczenia się pojawił, bo z taką intensywnością jak grają Rojiblancos nie da się wytrzymać całego meczu. Mimo wszystko przez spokój, wyrachowanie i przede wszystkim skuteczność wyprowadzanych kontr sprawili dla niektórych niespodziankę. Co do sędziowania nie chcę przytaczać sprawy Torresa z pierwszego meczu bo kumulując faule zasłużył na czerwo. W rewanżu sędzia popełnił mnówstwo błędów. Czerwo dla Suareza za uderzenie z premedytacją z łokcia w stylu walki MMA, kolejne czerwo za niemal złapanie piłki przez Iniestę przy patelni dla Griezmanna. To jest ciekawe i ważne, ponieważ akcja ta trwała w 87 minucie i nie powinno być tego "łysego bladego szczura' na boisku i 90 minucie meczu nie wykonałby wrzutki, która miałą się zakończyć karnym po zagraniu ręką. Gdyby pan sędzia nie popełnił błędu i wywalił Iniestę pieski by siedziały cichutko, nie mając kompletnie nic na swoje usprawiedliwienie. Suma summarum wyszło sprawiedliwe. Pozdrawiam :D
rozwiń
raflol872
14.04.2016 / 16:59:38
Odpowiedz
/
4
U Barcelony już ewidentnie widać zmęczenie. Gratulacje awansu dla Atletico!
makaoq6
14.04.2016 / 16:56:02
Odpowiedz
/
8
Oliwa sprawiedliwa i tyle w temacie. Brawa dla obu drużyn za mecz, tak coś czułem że Atletico wygra ale nie sądziłem że bez dogrywki... Barcelona mnie niemiło zaskoczyła.
BarcaMSN
14.04.2016 / 16:50:52
Odpowiedz
/
7
Zimny prysznic dla Barcelony. Może w końcu się obudzą i zaczną grać jak na nich przystało a nie truchtać po boisku. Tu trzeba zapie*dalać. Mimo że jestem za Barcą to każdy musi przyznać że Atletico było lepsze i zasłużyli na ten awans. Gratulacje dla nich i powodzenia im życzę.
radek0809
14.04.2016 / 16:47:25
Odpowiedz
/
1
Nie będę pisał tutaj o sędziach i kartkach. Wszystko w tym temacie zostało już napisane. Zasłużone zwycięstwo Atletico. Kilka klubów w tej edycji LM pokazało faworytom że samymi nazwiskami meczu się nie wygra. Trzeba walczyć i gryźć piach bo już w ćwierćfinałach nie grają ogórki z którymi wygrywa się grając asekuracyjnie na 80%. Wolfsburg utarł nosa Realowi , który na drugi mecz wyszedł zmotywowany i zagrał agresywnie i skutecznie dzięki temu przeszedł do półfinału. Bayern również pewnie liczył na gładkie zwycięstwo, a patrząc na wyniki nie było tak łatwo. Sporting walczył i na pewno zawodnicy nie muszą się wstydzić porażki w dwumeczu z Bawarczykami. Niestety dla fanów FCB ich zawodnicy chyba uznali że zaliczka jaką posiadają z pierwszego meczu wystarczy . Poczekają na ataki Atletico może strzelą jedną bramkę i wtedy Atletico musiałoby zdobyć 3 gole i pozamiatane. Myśląc tak niestety kończy się przygodę z ligą mistrzów. W obecnej czwórce nie ma już słabych drużyn ani faworytów. Tytuł zdobędzie ta drużyna, której zawodnicy będą bardziej zmotywowani by wygrać i dadzą z siebie 110%. Tak zrobiło właśnie AM wygrywając z drużyną o większym potencjale piłkarskim z trójką najlepszych ofensywnych zawodników świata i posiadającą zawodników którzy są prawie dwa razy tyle warci co wszyscy zawodnicy AM. Można? Można.
rozwiń
14 kwi 2016 | 20:30
+3
Ooo skurwesyn ile ty to pisales?
14 kwi 2016 | 20:27
-3
Brawo Atletico!!! Beka z Barcy :V Teraz finał Real-Atletico!! Jak przed dwoma laty :)
Kamil3133
14.04.2016 / 19:01:57
Odpowiedz
/
-1
Messi w ogóle dno.. Przebiegł tylko 2 km więcej od ter stegena a mniej od Alvesa i Rakitica co zeszli 30 min wcześniej.
Zauważyliście że Barca gra lepiej bez Messiego? Z Realem bez niego 4-0 a jak już wrócił do składu to problemy się zaczęły
+16
Legenda głosi:Kto wygrał lige mistrzów ten w nasepnym roku jej nie wygra,Barcelona po prostu nie dała rady
14 kwi 2016 | 17:28
-18
Pytanko: Czy wy też widzieliscie ze gracze barcelony non stop sie ślizgali po tejmórawie,ażmnie huj strzelał...
14 kwi 2016 | 18:37
+4
jakos gracze atletico sie nie slizgali. Ja tam sie ciesze ze barca odpadla bo final przynajmniej ciekawszy bedzie
14 kwi 2016 | 20:31
+4
Tak tak... jak nie wina sędziego, to awaria obuwia!
14 kwi 2016 | 17:27
+19
Po dwóch ostatnich sezonach można wyciągnąć jeden wniosek - nie da się obronić CL grając na pełnej kurwie przez cały sezon na wszystkich frontach. Trzeba coś poświęcić, tryplet bardzo fajna sprawa, ale rokrocznie - niewykonalny, już wczorajszy mecz był 54 (kolejnych 7 przed nimi) w wykonaniu Barcy w tym sezonie. Tymczasem Atletico (7 lub 8 meczów mniej) wyglądało świeżo niczym na początku sezonu, a za piłką zapierdalali jak za ciepłym posiłkiem po tygodniu głodzenia ;-)
+4
Oczywiście chodziło mi o Benfice a nie Sporting. Przepraszam za błąd.
14 kwi 2016 | 16:30
-5
Hala dzieci bardziej cieszą się z porażki Barcy, aniżeli z awansu Realu.
14 kwi 2016 | 16:19
+14
Przy najmniej mam nadzieję że sezonowcy spierdolą z tej strony.Sezon jeszcze nie skończony mamy jeszcze ligę i puchar króla :) VEB !! Atletico było lepsze i tyle.
14 kwi 2016 | 15:43
+7
Ale hejt na Barce :D Atletico zagralo swietny mecz, jezeli fani realu mysla ze ich real jest w super formie to niech pamietaja ze roma i wolfsburg to nie druzyny z czołówki tylko sredniaki. Teraz zobaczymy naprawde na co ich stac, lige mistrzow moim zdaniem wygra bayern lub wlasnie atletico :D pozdro! Płacze ze barcy juz nie ma ale taki jest futbol a my serca na tym boisku nie zostawilismy ,przebieglismy 14km mniej jak atletico, czyli jakbysmy grali bez 1,5 zawodnika,sami sobie jestesmy winni.
14 kwi 2016 | 15:57