oj cieplo sie robi :) :) niby -1 ale zapowiada sie jebuckie ocieplenie :) :) :) Halla Madrid !!!
+2
moze znow napisza ze barca przegrala nic nieznaczacy mecz hehehehe :)
18 kwi 2016 | 20:01
+11
Wyczuwałem spadek formy pod koniec sezonu ale takiego czegoś się nie spodziewałem.. Mam nadzieję, że to był ostatni mecz, gdzie tracą punkty. Na następny sezon polecam zainwestować w ławke rezerwowych, bo w "11" całego sezonu nie da sie grac.
18 kwi 2016 | 19:36
+7
Zostały jeszcze 4 kolejki , więc wszystko jest jeszcze możliwe. Mimo ,ze jestem za Realem od dziecka ,to myślę ,iż Barcelona zostanie mistrzem ,ponieważ Real i Atletico mają jeszcze mecze w Lidze Mistrzów ,co może wpłynąć na wyniki w Lidzie , zaś Barcelona ma 4 mecze z drużynami dość niewymagającymi ,więc myślę, że już sensacji nie będzie, ale na pewno będzie gorąco ,więc Ci co mówią, ze Liga hiszpańska jest nudna ,to niech przejrzą na oczy, peeace ! :)
18 kwi 2016 | 19:35
+7
dokładnie, jedyny plus wg mnie jako kibica bacy w takim momencie to jest to że sezonowcy pójdą w siną dal, z drużyną trzeba być na dobre i złe ... mam nadzieje że 2 trofea bd nasze :)
18 kwi 2016 | 19:18
-1
Ahaha nie no zal przed El Clasico 9 punktów rozniło się od Atletiko a teraz?:)Chyba nie ten zostanie mistrzem co chciał
18 kwi 2016 | 19:00
+9
Jebać sezonowców!!!! VeB!!!!
18 kwi 2016 | 18:46
+6
Szkoda roztrwonionej przewagi Barcy, ale dla dramaturgi końcówki sezonu to lepiej. Barca się odbuduje, ale czy Athelico nie dostanie zadyszki, wazne mecze przed nimi w LM, a Real no cóż jest w gazie. Będzie interesujący finisz BBVA
18 kwi 2016 | 19:05
-4
kolejny niedoinformowany!!!! ATLETICO a nie ATHLETICO!!!!!
18 kwi 2016 | 18:10
+1
Już kiedyś to pisałem, napiszę po raz kolejny: Skrót porażki Barcelony? ZAWSZE CHĘTNIE ;)
+29
Jaki to los bywa przewrotny. Jeszcze 2 miesiące temu kibice Barcy wręczali jej tryplet, a teraz nie wiadomo czy zdobędą chociaż jedno trofeum. Pamiętajcie pycha kroczy przed upadkiem :)
18 kwi 2016 | 16:32
+4
Valencia piękny mecz ;) miała trochę szczęścia ale i okazji też trochę mieli...np Paco!
Nie wazne są statystyki utrzymywania się przy piłce, ważne są bramki! Brawo
18 kwi 2016 | 16:05
+5
Barca w końcówce sezonu z problemami, zobaczymy czy Real i Atletico wykorzystają szansę. Tak czy tak będzie arcy ciekawie:)
18 kwi 2016 | 17:26
-2
Atletico da rade z barcą tylko real może cos namieszać ale oby nie
18 kwi 2016 | 15:32
0
To będzie trochę długi komentarz Barcelona jak by wygrała to i tak coś słabo gra no na przykład Atletico no dobra ale z Valencią wygrywali 7-0 no a rezerwy remisowały no dobra bo wtedy gdy klub rezerwowy grał Valencia grała pewnie tak sobie żeby zagrać. No i to 2-1 to miał być rewanż no i się udał więc kluby z Madrytu mogą zagrozić no bo Atletico w lidze mistrzów np. właśnie z Barceloną pierwszy mecz przegrali a drugi wygrali i Atletico jest w półfinale no więc Real też jest blisko bo w lidze bbva ma 1 punkt straty więc ciekawe kto wygra bbva .
18 kwi 2016 | 19:10
+9
Poćwicz synu interpunkcję, bo bełkot z tego wyszedł.
19 kwi 2016 | 02:46
+1
I po huj relacjonujesz wydarzenia ostatnich tygodni,wszyscy to znaja.
18 kwi 2016 | 15:30
0
Jedyną drużyną z tych pięciu co pozostały Barcelonie do rozegrania to może ich tylko zatrzymać Espanyol Barcelona.To jedyny zespół który może zagrozić Barcelonie,a pozostałymi czterema drużynami Barca powinna sobie poradzić bez problemu,a mecz finałowy pucharu króla jest po sezonie także Barca będzie grała każdy mecz co tydzień.

Niestety Real takiej dogodnej sytuacji nie ma ponieważ do rozegrania maja jeszcze trzy mecze z drużynami które mogą sie im postawić: Real Sociedad,Villareal i Valencia.Tylko popatrzcie na to jeszcze że Real gra wyjazd z City ,poźniej jadą znowu na wyjazd do Sociedad i znów mecz z City i 4 dni później grają z kolejnym dobrym zespołem z Valencią!!!! Także Real nie da rady grać w tym czasie wszystkiego na maska i z pełnym zaangażowaniem ponieważ jak będą grali każdy mecz w podstawowym składzie to nie będzie czasu na regeneracje,a terminarz maja trudny.Także albo liga albo LM!!!!

To już Atletico maja łatwiejszy terminarz od Realu.Co prawda Atletico maja jeszcze na rozkładzie Athletic Bilbao,Malagę i Celte Vigo,ale Atletico gra u siebie z Malagą,później grają w LM u siebie pierwszy mecz z Bayernem i znowu u siebie ze słabiutkim Rayo Vallecano i dopiero jadą na wyjazd do Monachium i póżniej na wyjazd do słabiutkiego Levante i ostatni mecz u siebie z Celtą która może sie postawic Atletico.

18 kwi 2016 | 19:14
0
Takie pierdolenie słyszałem 3 kolejki temu i.... -9pkt
18 kwi 2016 | 15:27
+15
Jeszcze Neymar płaczuś pluł się po meczu no co za gnój.Przegrałeś to przyjmij to na klate omg..
+6
Barca zagrała przeciętnie, ale nie mówmy, że była to tragedia. Mieli mnóstwo sytuacji, które powinny być zamienione na bramki. Nikt nie może wygrywać w nieskończoność. Widocznie brakuje im sił na końcówki meczów, a spowodowane jest to udziałem w meczach Klubowych Mistrzostw świata, do tego wszystkie mecz pucharu króla. Jak chce się grać we wszystkim i ze wszystkimi i do tego wygrywać trzeba mieć trochę młodszą kadrę. Messi 4 mecze stoi i nic nie robi, pomimo głupoty Neymara chociaż parę razy wrócił i walczył to i tak nic nie wniósł na boisko. Podsumowując jak widać Barcelona ma kryzys wynikający przede wszystkim z braku siły a co za tym idzie brakiem dokładności. Jako wieloletni kibic Barcelony będę obiektywny i powiem, że wierzę w to iż jeszcze mogą uratować to Mistrzostwo. Liga Hiszpanska to nie same ogórki, każdą drużynę stać na to aby powalczyć! Pozdrawiam wszystkich, którzy trwają przy swoich klubach i w tych dobrych chwilach ale także momentach kiedy po prostu nie idzie.
+5
Jest sprawiedliwosc na tym swiecie,barca na dnie
18 kwi 2016 | 14:00
+5
Real źle zaczął ,ale może dobrze skończyć( może ,bo jeszcze kilka kolejek do końca ,ale jak barca tak będzie grała to żegnaj liga )
18 kwi 2016 | 17:24
-3
Barca barcą ale Athletico nigdy real nie wyprzedzi
18 kwi 2016 | 19:03
+3
Zaraz, zaraz... Kibicujesz rzekomo Atletico, a piszesz "Athletico"?
18 kwi 2016 | 13:51
-2
Brawo Valencia!!!! barca gra teraz kompletne gówno, są słabi w chuj. No w końcu porażka z Valencią to wstyd w chuj.
18 kwi 2016 | 16:45
+5
Porażka z walencją wstyd ? gościu atletic , sevilla też przegrały z valencją więc o jakim ty wstydzie mówisz raz się wygrywa raz przegrywa
18 kwi 2016 | 13:50
+5
No ciekawe co powiedzą visca łebki jak Barca nie sięgnie po żadne trofeum xD LM odpadli , Finał z Sevilla będzie ciężki a w lidze Atletico i Real depczą im po piętach
18 kwi 2016 | 16:46
+3
To samo co real mówi prawie co sezon :)
18 kwi 2016 | 13:14
-17
Jeśli Atletico chce żeby ktoś mógł rywalizować z Realem to może to być rzecz jasna tylko Barca, co znaczy że muszą im sprzedać Griezmanna. Jeśli tego nie zrobią, hierarchia w Hiszpanii będzie oczywista: 1. Real, 2. Barca, 3. Atletico.
18 kwi 2016 | 13:10
-13
Najprawdopodobniej trzeba po prostu zaakceptować, że Real jest największym, najlepszym, najpotężniejszym klubem na świecie. Taka jest smutna rzeczywistość. W tym sezonie czas znowu na podwójną koronę dla Realu. Barca może jedynie zadowolić się wygraniem rozgrywek pocieszenia czyli Copa Del Rey.
18 kwi 2016 | 13:21
0
jak ty mówisz że real wygra ligę i ligę mistrzów jak na razie jest 3 pomyśl najpierw co piszesz real ma teraz trudniejszy terminarz a Barca nie zawsze będzie wygrywać zrozum tą prawdę
18 kwi 2016 | 13:30
-3
No to niech będzie Barca. W każdym razie trudno uwierzyć w Atletico, a nawet jeśli to oni ostatecznie zatriumfują w tym sezonie, to w następnym już na pewno będą słabsi. To będzie więc takie pyrrusowe mistrzostwo dla Atletico.
18 kwi 2016 | 13:52
-1
Tak masz rację są na 3 miejscu ale dzieli ich tylko 1pkt więc odpowiedz sobie sam
18 kwi 2016 | 14:05
-2
Tak trzymac kolezko.Pozdro
18 kwi 2016 | 12:54
+18
Coś niesamowitego. Barcelona, która miała mistrzostwo w kieszeni ma teraz na plecach Atletico i Real. Walka o mistrzostwo Hiszpanii już dawno nie była tak emocjonująca. Gratulacje dla Valencii.
18 kwi 2016 | 21:28
0
Jak to "dawno"? 2 lata temu Barca grała mecz o mistrzostwo z Atletico w ostatniej kolejce. Prowadziła w meczu u siebie 1-0 by ostatecznie zremisował 1-1 i przegrać wyścig o koronę. Sezonowiec....
18 kwi 2016 | 12:53
-5
Miejmy nadzieję że ogramy ogórów na ostatnie 5 kolejek xd Bo Real i Atleti mają gorszy kalendarz
18 kwi 2016 | 12:48
+10
Mina tego zdziadziałego cwaniaczka Pique bezcenna. Brawo Valencia, przez pojebanego Pana Gila i jego poroniony pomysł z zatrudnieniem Nevilla, Nietoperze straciły cały sezon. Lepiej by już było jakby został Nuno. Wedle terminarza to i tak Katalońce mają najłatwiej, no ale chociażby w następnym meczu jadą na El Riazor, gdzie Deportivo nie lubi przegrywać, będę liczył na Lucasa Pereza i spółkę. Kilka meczy dalej jadą do Sevilli na mecz z Betisem który jest w formie. Śmiem twierdzić że gdyby nie LM, mistrzostwo zdobyłby Real lub Atletico, ale przez natłok meczów każdy jeszcze pogubi punkty. Grunt że z przewagi Barcelona nie ma już nic.
18 kwi 2016 | 12:38
+1
Nie wiem po co kibice Realu komentują i robią nie potrzebną kłótnie pod tym meczem co wam to daje moim zdaniem raczej nic tak samo jest ze strony kibiców Barcelony pod meczami Realu :) I moim zdaniem każdy powinien zająć się swoim ulubionym klubem, a te głupie komentarze zostawić dla siebie tyle z mojej strony :). Ale nie każdy kibic Realu i Barcelony jest taki sam więc nie kieruje tego do tych co szanują drużynę przeciwną tyle mojej strony :)
18 kwi 2016 | 12:29
+2
Ohoho, widzę że Barcelonistom się tryb wakacyjny włączył :D

jak tak dalej będą pogrywać to się skończy na 3 miejscu za madryckimi klubami xDDD
18 kwi 2016 | 12:11
+8
I co kibice barcelonki warto było się smiac z realu ze z lepszymi klubami real gra piach a wy co gracie? :D teraz to real lepiej gra od was.
18 kwi 2016 | 12:08
-7
Barca musi grać jak na początku sezonu...
18 kwi 2016 | 14:57
0
zmeczyli sie bo nie da sie ciagle tak grac i podobno Messi gra z jakims urazem
18 kwi 2016 | 11:34
+5
Barca w ostatnich meczach nie pokazała nic specjalnego,równowagę straciła cała drużyna bo w ostatnich meczach nie wykazywała jakiejkolwiek chęci walki i zwycięstwa.Nie wiem czym jest to spowodowane,ale na pewno nie tak drastycznym spadkiem formy.Bo nie wierzę w to że nagle wszyscy stracili formę.Pewnie jest to spowodowane sprawami pozaboiskowymi,bo to jest nie do pomyślenia żeby po raz kolejny 6 mecz z rzędu Barca zagrała tak słabo.Wczoraj z Valencią przegrywali 2-0 i zamiast jak najszybcieć przechodzić pod bramkę przeciwnika to powróciła tak zwana tiki-taka na którą już nikt sie nie nabiera,a oni sobie grali tiki-take.Jak to oglądałem to nie wierzyłem!!!!

A teraz taka prośba do kibiców Barcelony:

Nie róbcie z siebie pośmiewiska i nie ma sensu pisać że sędzia był taki czy owaki,oraz po co pod tym meczem wypisujecie na temat Realu.Barcelona przegrała zasłóżenie,a wy po raz kolejny dajecie powód do tego żeby kibice Realu sie z was śmiali.Takim zachowanie wywołujecie gównoburze na lini Barca-Real.Barca jeszcze nic nie wygrała oraz Real nic nie wygrał.Tak więc nie wiem po co te spiny.Fakt faktem kolejny mecz przegrany ,ale pozycja lidera nadal jest .Nieważne czy Barca wygra ligę 12,10 czy 1 punktem przewagi.Najważniejsze jest to aby ten tytuł zdobyć!!!!
19 kwi 2016 | 01:00
0
Jeśli zarzucasz im brak zaangażowania i walki w meczu z Valencią to mam rade oglądaj je z otwartymi oczami:). Okazji wykreowali mnóstwo a o wyniku zadecydował brak skuteczności.