Video dodane przez: eis 20 kwi 2016 | 21:43
21 kwi 2016 | 22:27
-3
{{votes_count}}
Ta komentarze są piękne . Suarez mecz może nie życia ale na pewno sezonu . Barca gromi i masowy spust nad tym że już po kryzysie . Jak CR7 wbijał Malme 4 bramki w LM to pisaliście że to przecież ogórki a teraz widze memy porównujące Suareza do Nazario de Limy ..........śmiech ;p
21 kwi 2016 | 21:59
-9
I ten komentarz
Goooooooooooooooooooolllllllllllllll de Barcelonaaaaaa x8
21 kwi 2016 | 21:20
-5
Jak dla mnie mecz bez historii , wszyscy ze wow ale jeszcze liga trwa i nastepny mecz remis lub porazka i wyjdzie ze ten wynik to przypadek:))
21 kwi 2016 | 20:26
+5
Walka o mistrzostwo zapowiada się co raz ciekawiej.
21 kwi 2016 | 20:18
-11
Moim zdaniem, mecz sprzedany.
21 kwi 2016 | 23:49
+8
Sprzadana to jest Liga Mistrzow dla Realu:) Każdy o tym wie..
23 kwi 2016 | 09:51
-4
Z tego co wszyscy wiedza to LM zawsze miała wykupiona barcelona
21 kwi 2016 | 18:58
-1
Brawo Barca!!!!A pajace nazywające Deportivo "ogórkami" niech popatrzą na historię tego klubu.Szkoda że ta ósemka trafiła się właśnie im!
21 kwi 2016 | 18:42
-6
No, piękny wynik, a podobno Barca przechodzi kryzys.
21 kwi 2016 | 18:25
+9
Czemu już hejterzy nie robią memów? :) Brawo Barca za ten mecz. Walka o mistrzostwo będzie do ostatniego meczu i jako kibic Barcy bardzo mnie to cieszy. Pozdro
21 kwi 2016 | 18:15
+6
to pojechali jak na Barce przystało
21 kwi 2016 | 17:46
+4
Jak już wracać do formy, to z klasą! Brawo Barca!
21 kwi 2016 | 17:19
-3
To się musiało stać...
21 kwi 2016 | 17:17
+2
Ronaldo jak by tak zrobił byl by ciskany bo strzela ogórka Surarez też strzelił chyba "ogórka" jest fajnie , nie czaje tych gosci
Bardzo dobry występ Barcelony.
Suarez- chyba najlepszy mecz w tym sezonie.
Wiem, że nie ma co się podniecac , ale niech to będzie początkiem zwycięskiej passy.
Visca Barca- Forever.
Pozdrawiam wszystkich kibiców- tych normalnych.
-16
ze skrótu wynika że la coruna chciała przegrac wysoko, zero walki. to nie barcelona zagrała świetnie tylko deportivo fatalnie. Pierwszy gol suareza albo gol bartry śmiech na sali
21 kwi 2016 | 09:18
-18
8 0 XD gdzie to się kibice Realu podziali ?
21 kwi 2016 | 09:43
-33
czym tu się chłopcze podniecasz? :)
szkoda, że 4 poprzednich meczów z wymagającymi rywali nie zdołali wygrać 8:0 tylko akurat z ogórkami się udało i już viscałebki w euforii :) cieszcie się póki możecie :)
21 kwi 2016 | 10:43
+28
Dziadek mi mowil w takich przypadkach: "Nie rusz g*wna bo g*wno śmierdzi" i już kolejny pustak z Realu zaczyna szczekać xd
21 kwi 2016 | 12:45
-22
Tylko wasze katalońskie pieski śmierdzą szczekają .. jebani hipokryci
21 kwi 2016 | 15:32
+10
Kolejny "pustak" się wynurzył... Siędzą tutaj w ukryciu i pienią się ze złośći xd
21 kwi 2016 | 18:54
0
widać, że musisz być z gimnazjum bo te "xd" tylko z gimbazą się kojarzą
21 kwi 2016 | 20:05
+3
Ja nie wiem co się kojarzy z gimbazą a co nie, widać że masz większe doświadczenie odnośnie co pisze gimnazjum a co nie, nie trudno się domyśleć czemu ;). Te "xd" w moim tłumaczeniu pokazuje kpinę z takich płaczków jak Ty. Zauważ że nie jestem kibicem Barcy, ale widzę ile takich "śmierdzieli" hejtuje na każdym kroku kibiców Barcelony. W drugą stronę też to się pojawia ale nie tak w dużym stopniu jak wy to robicie. I uwierz mi, mam tylko z tego i z was a przedewszystkim z ciebie smarku, bekę xD
21 kwi 2016 | 18:53
-4
ależ to głębokie co napisałeś :)
a nie opowiadał Ci może dziadek, że tacy kozacy jak Ty to u niego za stajnią na gnoju rosły?
21 kwi 2016 | 20:06
+4
Głebokie? :D To była prosta historia dla najprostszych nawet ludzi. Ale chyba ciut skomplikowane i "głebokie" dla Ciebie ;)
21 kwi 2016 | 09:07
-18
Messi dziadzieje, a wydawało się, że Ronaldo miał gorsze okresy, według mnie jest teraz o klase słabszy od Cr7
21 kwi 2016 | 08:55
-5
Szkoda, że nie można wprowadzić na koniec trojmeczu- Real, Barca i Atletico. Bo jak ten sezon się nie skończy, będzie szkoda pozostałych dwóch drużyn, które z przebiegu sezonu były równie dobry co mistrz. Ale, cóż taka piłka. Trzeba więc liczyć, że wygra najlepszy :)
21 kwi 2016 | 09:42
+5
Jakie równie dobre co mistrz? Bezpośrednie pojedynki decyduja, jezeli maja słabszy bilans w bezpośrednich i tyle samo punktów to chyba logiczne sprawiedliwie ze są za Barcelona?
21 kwi 2016 | 08:41
-25
A propo tak się zachwycaliscie swoją przewagą punktową A dziś sracie równo bo nic nie zostało.jeden klops i po mistrzostwie nie mówiąc już o LM bo o niej możecie już pomarzyć xd
21 kwi 2016 | 09:44
+16
Wy tak samo możecie zostać z ręką w nocniku ;)
21 kwi 2016 | 20:08
0
A w przyszłym roku Puchar Ligi Mistrzów zdobędzie Leicester albo Piast.
21 kwi 2016 | 09:54
+32
...tak samo jak real o Pucharze Króla.
Macie radochę , że Barca odpadła z LM a chuj wie czy real wygra z City , nie mówiąc już o finale. Może być tak , że na koniec Barca będzie miała 2 puchary a real znowu NIC :d
+11
Najlepszą metoda na kryzys jest wysoka wygrana. Barcelona zagrała koncertowo miażdżąc rywala z La Coruñy. Bohaterem spotkania bez wątpienia Suarez, który zagrał fenomenalne spotkanie.
21 kwi 2016 | 07:58
+12
Bardzo efektowna wygrana nie ma co :) na marginesie chciał bym przeprosić prawdziwych kibiców Barcelony co mnie minusowali bo stawialem na remis no ale tym razem pomyliłem sie o jakies 8 bramek no cóż życie.:)
21 kwi 2016 | 07:55
-14
Barcelona pokazała moc i powiem tak gdyby byli Realem madryt to by wygrali ligę mistrzów ,ale niestety nie mają takich pleców jak real i nie trafIAja na rywali teoretycznie słabszych aż do 1/2. Przed losowanie 1/2 Ronaldo powiedział ,ze chciałby zagrać z man city hahah kurde mówisz i masz co to dla flora.Mam nadzieje ,ze city sprowadzi ich na ziemię i pokaże ,ze Katarskie miliony wygrają z pseudo smierdzacymi milionami realu. VEB
21 kwi 2016 | 12:48
+2
Barcelona pokazała moc przeciwko Valenci :)
+23
Wygrana jak podwójny gwałt,bo na wyjeździe ;)
+45
Mówcie sobie co chcecie ale dla mnie Suarez to najlepszy napastnik na świecie. Lepszy nawet od Lewandowskiego.
21 kwi 2016 | 01:14
+10
Spokojnie niechwalny dnia przed zachodem słońca sam obstawiałem wygraną Barcelony pozostały jeszcze nam 4 finały, bo przy tym rozstawieniu tabeli każdy mecz to finał i wystarczy jeden remis albo przegrana więc ochłońmy i czekajmy na rozwój wydarzeń