Video dodane przez: totil 23 kwi 2016 | 17:48
25 kwi 2016 | 13:27
+4
{{votes_count}}
Obrońca Rayo przy 3 bramce zgłosił akces do polskiej ekstraklasy. W 3 sekundy popełnił z 10 błędów: źle się ustawił, pasywna postawa na prostych nogach, nie doszedł do prostej piłki, dał się ograć, dał się wyprzedzić, nie zdążył nawet pokryć dłuższego słupka i wiele innych. Mam nadzieję, że koledzy z drużyny zamienili mu szampon na domestos.
25 kwi 2016 | 11:25
+1
Nie wiem kto kryl tego goscia przy golu na 2-0 chyba duch xd
24 kwi 2016 | 21:42
+1
Nie ma się co oszukiwać Real zagrał słabo ale i takie mecze trzeba umieć wygrywać. Gdyby nie kilka potknięć wcześniejszych można by było myśleć o mistrzostwie a tak walka o wygranie Ligi Mistrzów pozostaje. Bez Ronaldo z przodu atak nie wyglądał dzisiaj zbyt ciekawie ale to też może być wina fatalnej gry w środku pola bo to co Kovacic wyrabiał to się w głowie nie mieści. Vasquez do wyjściowego składu jak najbardziej bo widać że ma potencjał i umiejętności by zagościć w wyjściowym składzie na dłużej. Barcelona się otrząsnęła po kilku porażkach a Atletico jak zawsze powoli ale do przodu i punktów nie gubi więc o mistrzostwie dla Realu raczej nie ma co marzyć chociaż nadzieja umiera ostatnia więc wierzyć i kibicować trzeba do końca :)
25 kwi 2016 | 18:23
+1
Real będzie mistrzem
24 kwi 2016 | 20:52
-5
To nie Real wygrał, to Rayo samo wbiło sobie bramkę.Miejmy nadzieje że na Anoeta limit szczęścia się wyczerpie.
24 kwi 2016 | 17:25
-2
takie zwycięstwa zawsze podbudowują drużynę co przyda się w meczach przeciwko City. na ligę raczej ciężko liczyć, musieliby wygrać wszystkie pozostałe mecze i liczyć na potknięcia nie tylko FCB ale i Atletico
24 kwi 2016 | 17:06
+1
Ale błąd przy bramce na 2:3...
24 kwi 2016 | 15:29
+2
Dali rade mimo rotacji. Jest dobrze. Dalej naciskamy na kataloncow :)
24 kwi 2016 | 13:56
24 kwi 2016 | 13:51
+4
Brawo Real!!! Bale i Vazquez są w świetnej formie!
24 kwi 2016 | 12:14
+2
Ale Bale ma uderzenie !!! chyba nadal miałby najpotężniejszy strzał w Premier League.

+3
Brawo Real podnieść się z wyniku 2:0 to nie jest łatwe i Oczywiście gratki dla Bale za 2 bramki
24 kwi 2016 | 10:52
+2
Brawo realu udowodnili że nie warto się poddawać nawet przy stanie 2:0 tak samo zrobili z Wolfsburgiem
24 kwi 2016 | 10:43
0
No, remis był o włos.
24 kwi 2016 | 11:59
+1
Do pierwszej bramki Bale to nawet porażka.
24 kwi 2016 | 10:02
+16
Bale ratuje ale jak poszedł jak wściekły przy tej na 2:3 :) Ładnie to zrobił.
24 kwi 2016 | 09:40
-1
Gratulacje dla Realu. Nerwówka niesamowita. Bale ratuje Real.
24 kwi 2016 | 09:23
+9
Jednym słowem uciekli spod noża .Ale szacunek za walkę do końca .Stara prawda że Real gra lepiej bez CR7 znów się potwierdziła .Bale duzo wiecej wnosi do tej drużyny-przede wszystkim mentalnie-wiec lepiej by było gdyby Cristiano odszedł po tym sezonie. Pewnie zostanę zalany minusami, ale taka jest obiektywna prawda moim skromnym zdaniem. Bo to nie Real potrzebuje CR 7 ,tylko CR 7 Realu żeby błyszczeć...
24 kwi 2016 | 11:52
+8
No nie wiem czy real nie potrzebuje cr7 jak 3 bramki w rewanzu z wolfsburgiem strzelil ? Bale jest swietny ale tercet bbc w formie jest nie do powstrzymania :)
24 kwi 2016 | 12:33
-8
Oprócz 10 razy w tym sezonie, bo tyle ma real remisów i porażek :) czyli prawie masz rację ;P ale jak wiadomo prawie.... robi różnicę ;)
24 kwi 2016 | 13:50
-1
Czytaj ze zrozumieniem. Jak jest w formie to nawet Barca ma kłopot. Przez cały sezon nie da się grać doskonale :)
24 kwi 2016 | 14:24
+2
Racjaa, Benzema również formę trzyma jeśli będzie tak dalej grał to bez lewgo się obędzie
25 kwi 2016 | 11:24
0
A nie przyszlo ci do glowy ze te 10 razy Bbc nie byli w formie?bytom napisal ze kiedy sa w formie sa nie do powstrzymania...masz minusa za głupote xd
24 kwi 2016 | 04:56
-3
Barcelona z Realem w finale ligi mistrzow nie bedzie miala szans.
24 kwi 2016 | 10:07
-10
Ale Real nie będzie grał w finale LM :)
24 kwi 2016 | 11:53
+4
Zal dupe sciska ze barca jest za burta LM ? :)
24 kwi 2016 | 13:52
+5
Wiesz Real ma odrobinkę większe szanse, żeby zagrać w finale od Barcy ale tylko odrobinkę;)
24 kwi 2016 | 11:39
+1
jaka barcelona.....
24 kwi 2016 | 02:12
-2
10:2 taki był wynik pierwszego meczu i nawet 0 do trzech w tym meczu to i tak real by wygrał ,bo by musiał
24 kwi 2016 | 09:25
+5
Twoja skromna uwaga nic konstruktywnego nie wnosi do tej dyskusji . Co było a nie jest nie pisze się w rejestr.
23 kwi 2016 | 23:06
-7
Ud a jednak się udało jak sprawdzałem wynik to byłem w szoku bo przegrana to już można by zapomnieć o mistrzostwie a tak wszyscy jeszcze w grze. Tyle ze po przegranej może zatrudniliby trenera w końcu.
23 kwi 2016 | 22:02
-8
Jak widziałem w 20 minucie wynik 2:0 to i tak wierzyłem ze Real uciągnie ten mecz :) , 100mln musi sie spłacać , ale widać ze Ronaldo to jednak jakość , ale musimy zrozumieć ze musi sie oszczędzać na mecz ligi mistrzow
23 kwi 2016 | 21:47
-11
Mecz wygrany na spokojnie. xD
23 kwi 2016 | 21:01
0
Jak zwykle- jesli gra drugi skład, a zwłaszcza Kovacic i Danilo to są nerwy. To nie są piłkarze na Real. Zawsze jak gra jeden z wyżej wymienionych to Real albo przegrywa, albo ma wieeeelki problemy, żeby wygrać.
Wystarczy zobaczyć jak Real wyglądał po wejściu Modricia. Inna ekipa.

Isco też bez formy. Zwińczeniem jego występu była proba Elastico przy 2-2(pomijam fakt, że był wciaz remis i trzeba było zap*** a nie bawić siew sztuczki)- porażka.
23 kwi 2016 | 21:31