Video dodane przez: totil 23 kwi 2016 | 22:19
{{votes_count}}
a jak ronaldo wymusza karne to wtedy jest smiech na sali??
25 kwi 2016 | 12:02
+9
Dopiero teraz obejrzałem skrót i powiem szczerzę że ten sędzia to powinien 3 ligę sędziować... ręka to różnie jest interpretowana... ale te dwa kolejne to jest komedia... Neymar się odbija od zawodnika i karny , drugi na Neymarze to już w ogóle jakiś kabaret.... Pozdro
24 kwi 2016 | 20:14
-3
nie czytałem komentarzy po tym meczu ale na pewno kibice Realu napisali że sędzia burak, karne z kapelusza a i Abelardo pewnie mecz sprzedał bo grał kiedyś 8 sezonów w Barcelonie!
24 kwi 2016 | 18:19
-2
co to miało być ja się pytam ?!

2 karne śmiech na sali + bramka ze spalonego = WIELKA BARCELONA :)
24 kwi 2016 | 23:03
+3
Ehhh to zamiast 6:0 bedzie 3:0... Jeszcze coś?
24 kwi 2016 | 16:53
+11
Suarez nie przestaje bombardować
24 kwi 2016 | 16:29
+1
MSN ma już 122 gole, czyli wyrównali swój dorobek z zeszłego roku. Do rozegrania jeszcze 4 mecze w tym sezonie (3 w lidze i jeden w pucharze), niewyobrażalne wręcz statystyki.
24 kwi 2016 | 15:52
24 kwi 2016 | 15:27
-11
Suarezowi znow sie Lewy wlaczyl... nie dobrze, nie dobrze. Mam nadzieje, ze umocza jakies punkty jeszcze
24 kwi 2016 | 15:08
+7
Suarez ostatnio się pokazuje z dobrej strony :)
24 kwi 2016 | 15:00
+5
Barcelona - 19 karnych w lidze, Królewscy - 9 karnych. Perez posmarował!
24 kwi 2016 | 14:55
+9
Jestem pewny ,że Barcelona zdobędzie mistrzostwo.
24 kwi 2016 | 14:49
-4
Barcelona po raz kolejny pokazuje swoją wyższość nad realem
24 kwi 2016 | 14:29
-23
Jebać barce! Barca ostatnio ciągle gra w 12-stu, i nie mam tu na myśli kibiców... ;)
24 kwi 2016 | 13:59
+11
Przysłowiowa lekcja futbolu. Gijon miało swoje szanse ale to by i tak nic nie zmieniło. Teraz głównym kandydatem do korony króla strzelców PD jest Luis "Drakula" Suarez. Cristiano zrobi wszystko aby być no.1...oby tylko nie pezełożył własnych ambicji nad dobro zespołu..
25 kwi 2016 | 08:27
+1
I tu może byc problem.CR7 bedzie robić wszystko by dogonić Suareza .On teraz z myśliwego stał się zwierzyną . To sie właśnie moze odbić na zespole,bo będzie próbowac strzelać nawet z własnej 5-tki, bo nie ma bardziej pazernego na gole zawodnika .Tylko nie zawsze jest to z pozytkiem dla drużyny a wręcz odwrotnie..
24 kwi 2016 | 13:56
24 kwi 2016 | 13:51
+28
Drugi i trzeci karny to nieporozumienie, pierwsze ok. Jak można podyktować karnego za walkę barkiem w bark?! A co do trzeciego...to nie wiem co powiedzieć, poziom sędziów w Hiszpanii to nieporozumienie.
24 kwi 2016 | 13:45
-5

Może weźmiecie przykład z rozsądnego trenera Gijon.
-8
Moim zdaniem Gijon (Chichon) to słaba drużyna i nic wczoraj nie pokazali, i Barca też od początku nic nie pokazywała, dlatego sędziowie postanowili to wykorzystać i wyróżnić się na tle tej całej nędzy. Taka jest cała prawda na temat wczorajszego meczu. Żenada.
24 kwi 2016 | 13:29
-1
Tzn. Gijon pokazało to co zwykle, czyli "walkę". I w taki sposób są coraz bliżej wywalczenia spadku. Tak to jest, kiedy brakuje rozumu.
24 kwi 2016 | 13:17
-21
Wczoraj Barca jedynie potwierdziła, że przeżywa kryzys tak naprawdę.
24 kwi 2016 | 13:19
0
Od początku grali słabo i niechlujnie, ale sędziowie to ciężka sprawa niestety jest i widocznie u nich akurat sprawiedliwości szukać nie można. Van Gaal dobrze powiedział. Każdy człowiek może być sprawiedliwy, ale raczej tylko wtedy, kiedy nie jest żadnym sędzią / jurorem, bo wtedy już taki człowiek niestety musi się skorumpować. Napisałem musi, bo tak wygląda rzeczywistość, chociaż ja sam przecież nikomu korumpować się nie każę.
24 kwi 2016 | 13:13
-1
Lżejszy gwałt ale gwałt :D
24 kwi 2016 | 13:00
+1
No nie da się ukryć w sumie, że im mocniejszej drużynie drukujesz, tym mocniej oni to potrafią wykorzystać. Ofermy mogłyby nie dać rady, ale Barca to potęga i dlatego wyszło, to co wyszło.
24 kwi 2016 | 12:58
+9
Wytłumaczy mi ktoś za co 2 i 3 karny, w polskiej klasie A by te karne nawet nie przeszły :D
24 kwi 2016 | 12:53
+8
Barca 19 karnych w lidze, Real 9 karnych w lidze, ale visca łebki dalej powiedzą że Real miał więcej.
24 kwi 2016 | 12:52
0
ze spalonego suarez i 2 z karnego jak pizdy klejmar z karnego jak zwykle farselona na farcie
24 kwi 2016 | 12:35
+10
Drugi gol i trzeci karny był niesłusznie uznany, ale nawet jesli to i tak Barca wygrałaby 4 bramkami, więc gadanie, że Barca nie poradziłaby sobie bez sędziów jest totalnym idiotyzmem i wypaczaniem rzeczywistości.
24 kwi 2016 | 16:46
+3
Pierwsza bramka Suareza ze spalonego. Sędziowanie żałosne.
24 kwi 2016 | 12:22
-12
Piszę do dzieci Realu- powiedzcie proszę ilu wasz Real ma w tej chwili wychowanków i ile miał kiedykolwiek. Ta drużyna zawsze podkupywała zawodników więc jak można lubieć taki zespól????????????
24 kwi 2016 | 12:41
+3
A co to ma do meczu Barcy ?
24 kwi 2016 | 12:43
-2
Lubieć??? Co to znaczy, bo nie rozumiem.
24 kwi 2016 | 12:47
+13
Śpieszę z odpowiedzią: Nasz Real ma w tym momencie w swojej kadrze 6 wychowanków, a co do dalszej treści Twojego pytania - jest ona bezsensowna...Każdy klub ma w swoim składzie więcej, lub mniej wychowanków i nie rozumiem, jeżeli ktoś ma ich więcej to niby jest lepszy? Kupowali, kupują i będą kupować bo taka jest polityka tego klubu i My nie mamy na to wpływu, a czy się komuś to podoba, czy nie, pozostawię to jego osobistej opinii. Jednak jeżeli jesteś tak niedoinformowany, to poratuję Cię listą tych bardziej znanych wychowanków : Casillas, Raul Gonzalez, Eto'o, Mata, Callejón, Cambiasso, Guti, Javi Garcia, Sanchis, Negredo, Soldado, czy Morata. Liczę, że jakoś pomogło to oświecić Twój światopogląd, bo ( komentując Twoje ostatnie słowa ) wiele milionów kibiców na całym świecie nosi ten klub w sercu i jakoś go lubią, a wręcz kochają.
25 kwi 2016 | 08:30
+1
Etoo jest wychowankiem Realu? :D Chyba Realu Mallorca .....
24 kwi 2016 | 12:10
+17
Niezła padaka z tymi sędziami w Hiszpanii... U mnie w 4 lidze lepiej sędziują niż tam. Totalne upokorzenie dla sportu w Hiszpanii, ale to nie zmienia wyniku tego meczu, bo Barca i tak by wygrała i dobrze, ponieważ walka o mistrza będzie jeszcze ciekawsza!!!
0
Barcelona złapała drugi oddech. Myślę że walka o mistrzostwo będzie do ostatniej kolejki
24 kwi 2016 | 11:48
-10
jak Barca nie zdobędzie tytułu to Real i Atletico powinny mieć pretensje tylko do siebie że stracili pkt w sezonie. Jakby od początku szli łeb w łeb to przy trzech porażkach z rzędu Barca mogłaby marzyć o tytule a tak jest ciekawie to fakt .
24 kwi 2016 | 11:43
+5
3 karny jak najbardziej niezasłużony , choć ta ręka na ramieniu to była głupota zawodnika Gijon , ale jak ktoś pisze że 1 karny się nie należał i można tak we wszystkie strony wymachiwać rękoma żeby nie dopuścić do podania to ja radzę Jemu się udać do okulisty. Ci innego nabicie z bliska, ręką przy ciele a co innego takie coś.
-14
Ja akurat jestem zwolennikiem takiego sędziowania. Faulujesz w polu karnym, to karny. Bez wnikania, czy była szansa na bramkę, czy nie. Dodałbym do tego zakaz wślizgów w polu karnym i futbol zrobi się prostszy i atrakcyjniejszy.
24 kwi 2016 | 11:21
-34
Sędziowie nieźle przekupieni... niemal wszystkie bramki z dupy... powinien być remis 1:1 ale oczywiście znowu pomógł dwunasty zawodnik. Jak tak dalej pójdzie to Real przegra mistrzostwo.
0
Muszą sobie odbić bo przecież w ostatnim czasie tak ich bardzo sędziowie oszukiwali. Neymar za prostackie zachowanie po meczu z Valencia żadnej kary nie dostał. To jest kurwa kpina. Uefalona.
-10
Kisne
24 kwi 2016 | 11:09
+7
Wincyj tych karnych! ;d No to CR7 musi teraz polować na hattricki. Braw nie będe bił bo Barca wykonuje swój obowiązek względem kiciów w tym momencie. Z przewagą jaką wyprawcowali sobie wczesniej nie mają prawa przegrać tego tytułu. A na pewno nie z Gijon u siebie.
24 kwi 2016 | 10:51
-5
Barca znów włącza walec
24 kwi 2016 | 10:50
+10
Gratulacje dla Barcelony. Wielkie kontrowersje w tym meczu ale nawet gdyby odliczyć te bramki to Barcelona i tak wygrywa. Czyli to na jedno wychodzi.
25 kwi 2016 | 22:40
+2
Musisz zwrócić uwagę na jedną rzecz. Mianowicie nie możesz od tak sobie odliczyć bramek i wynik jest uczciwy, ale co konsekwencjami ich nie strzelenia ? Załóżmy że przy stanie 1:0 dla FCB w pierwszej połowie Barca dostaje niezasłużonego karnego i zawodnik drużyny przeciwnej nie zasłużoną drugą żółtą kartkę. Ktoś tam strzela karnego na 2:0 i potem drużyna przeciwna musi się bronić(bo ciężko tu mówić o ataku w osłabieniu) przez całą drugą połowę grając w 10. A gdyby tego nie było - mamy 1:0 11vs11 wszystko się może zdażyć, więc na przyszłość nie wypaczaj wyniku odliczając tylko bramki :)
24 kwi 2016 | 10:46
+7
Na sędziów w Hiszpanii w tym sezonie mam tylko 3 słowa wypowiedziane przez wiadomo kogo "Szkoda strzępić ryja". Nie ma co już wypominać tych błędów bo każdy wie jak sędziuje sie w tym sezonie w Hiszpanii, poza tym Barca tak czy tak wygrałaby bez tych dwóch karnych i golu Suareza na spalonym, wiec Ci co maja ból dupy to pewnie kibice Ronaldo którzy chcą żeby to On zdobył króla strzelców a Suarez po tym meczu mu uciekł troche, pozdrawiam :)
24 kwi 2016 | 10:42