Video dodane przez: emoid 24 kwi 2016 | 18:03
{{votes_count}}
Mahrez jeszcze w tamtym sezonie nic nie pokazywał a to co robi teraz to istna magia
26 kwi 2016 | 09:53
+6
Coś niesamowitego dzieje się na naszych oczach! Leicester jest o milimetr od zdobycia mistrzostwa Anglii. Wielkie brawa i gratulacje się im należą i mam nadzieję, że spełnią swoje marzenie o wygraniu Premier League.
25 kwi 2016 | 21:00
+7
Niby zwykła drużyna,żadnych jakiś tam gwiazdek.A zgraniem tak nadrabia!
+8
Fajnie będzie zobaczyć Leicester w LM :-)
Co do meczu , szkoda Łukasza :D
2 maj 2016 | 22:45
0
Z taką obroną szkoda mi każdego bramkarza. Trudniej się pewnie mijało pachołki na treningu...
25 kwi 2016 | 14:12
+5
Jednym słowem miazga. Leicester wygra ligę to już pewne ;)
25 kwi 2016 | 13:44
+8
Ale ten Schlupp szybki! Zjadał obrońców swoją prędkością.
25 kwi 2016 | 15:59
+4
To był Gray. Schlupp zszedł wcześniej (Schlupp - Albrigton zobacz zapis zdarzeń)
25 kwi 2016 | 13:27
25 kwi 2016 | 15:43
+4
Hmm ty się urodziłeś głupi czy dopiero póżniej dostałeś w głowe?Ciekaw jestem?
25 kwi 2016 | 13:25
-11
Fabian jakie odbicie przed dobitką na 0:4 ja pierr Adaś tylko go nie wystawiaj na euro tej flei i tak mamy wystarczająco ciężką grupę
+2
Lisy piszą niesamowitą historię! Nie sądzę, że przed sezonem ktokolwiek dawał im najmniejsze szanse na ten sukces który już niewątpliwie odnieśli! Mam tylko nadzieję, że w letnik okienku nie rozkupią im zawodników i będą mogli w przyszłym sezonie ponownie włączyć się o walkę o majstra! :) Gratki lisy! :)
25 kwi 2016 | 10:13
-12
Czemu Vardy nie grał? Ulloa swietny mecz. Ranieri powinien grac dójka w ataku Ulloa-Vardy .
25 kwi 2016 | 13:01
+5
czerwona kartka
25 kwi 2016 | 09:33
+65
Wyglądają dobrze jako drużyna.Ciekawe ilu takich Vardy'ch po fabrykach musi pracować,gdyż nie mają szczęścia żeby zrobić karierę?Lepiej ogląda się mecze w Anglii, niż naszą rodzimą szmaciankę.Produkt z najwyższej półki. Nie ma lepszej ligi.
25 kwi 2016 | 10:06
+3
Eeee hiszpańska najlepsza poziomem .Angielska najbardziej wyrównana .
+7
Swansea: Nie mogę pojąć co to za handicap. Obrona do wymiany przy najbliższym okienku transferowym nawet za obronę z ekstraklasy. Atak Swansea z celownikiem gdzieś koło narożnika boiska. Szkoda Fabiańskiego, miał naprawdę dobre interwencje.
Leicester: niesamowita pewność siebie! Pełen optymizm zaraz po pierwszym gwizdku co przyniosło efekty w postaci wysokiego zwycięstwa i kolejnych 3 pkt. Dla mnie jest to nie pojęte co oni wyprawiają! gg
2 maj 2016 | 22:55
-1
Przy pierwszej bramce Fabian bez radny, druga zbyt perfekcyjna by to wyciągnąć stojąc na środku bramki (chociaż mógł spróbować, coś nieprzyjemnie zaskoczony się wydawał, ale kij). Trzecia bramka już zdecydowanie na konto grzeczności Fabiańskiego. Odważniej interweniujących bramkarzy dzisiaj w finale PP oglądałem, a ten zasłonił ciałem... linię końcową. Chyba był pewny, że stoi w świetle bramki, a tu dupa. Zamiast zasłaniać ile się da powinien był wyjąć te piłkę jeszcze zanim dotknął ją przeciwnik, nawet jeśli miałby to przypłacić oberwaniem z buta. A czwarta bramka... cóż, niby ładna interwencja, ale to powinno być sklejone, a nie wyplute w środek pola karnego. Jak pan Nawałka wystawi go na euro to będzie bardzo ciężko coś ugrać i żaden Krychowiak, Glik ani Piszczek nic tu nie pomogą.
24 kwi 2016 | 23:48
+4
chyba trzeba im zaczonć kibicować
24 kwi 2016 | 23:27
+2
Wow tym razem nie 1:0 :) brawo, liga jest ich :)
24 kwi 2016 | 22:46
+11
Brawo leicester wygrajcie jeszcze te dwa mecze i puchar bedzie wasz
24 kwi 2016 | 22:43
+3
Fatalne wręcz błędy w obronie , aż się nie chce wierzyć ze na takim poziomie można tak zagrać jak Ashley Williams. Zasilone zwycięstwo lisów i mistrzostwo czeka!:)
24 kwi 2016 | 22:39