Walka o mistrzostwo Hiszpanii będzie trwała do ostatniej kolejki!
Znów sędziowie grają za nich... Nudzi mnie to już...
gdzie to widziałeś. Po prostu nie lubisz FCB i będziesz zawsze mial jakąś wymówkę
+13
123 GOLE MSN W JEDEN SEZON! <3333
1 maj 2016 | 15:06
+7
no jak podaje messi nie podaje nikt! nie biega ale jak poda to mega dobrze!:) i czy sie to komus podoba czy nie on juz tak po prostu ma !
1 maj 2016 | 14:57
1 maj 2016 | 20:59
+1
ja pierdole ile twoja matka musiala nawpierdalać sie wapna żeby urodzić takiego pustaka . Jak tak możesz mówić o człowieku. Co z tego że był chory teraz sam pomaga chorym dzieciom. Mam nadzieję ze Bóg cie kiedyś za to ukarze
1 maj 2016 | 12:38
+5
dobry mecz w wykonaniu Barcy.
1 maj 2016 | 12:22
+3
Tutaj Suarez pokazał znacznie więcej niż tylko wykorzystanie słabości obrońców rywali.
Najpiew swoją elastycznością i zwinnością całkowicie związał obrońców jak specjalista od bondage, a potem dodatkowo ukłuł i ugryzł kąśliwym strzałem.
1 maj 2016 | 11:21
+8
Fajna końcówka sezonu. Barcelona w uprzywilejowanej sytuacji bo nie gra już w LM i może skupić się tylko na lidze.
1 maj 2016 | 11:03
+21
I znowu 3 wygrane, emocje będą do ostatniej kolejki. Można mówić co się chce, ale Messi daje te prostopadłe piły z kosmosu.
1 maj 2016 | 11:01
+12
I co może powiecie że sędzia był przekupiony powinno być 2 kartki ( czerwone) i rzut karny ale wy oczywiście wiecie lepiej a poza tym było 2 0 nie widzę innego kandydata na mistrza poza Barcą
-19
I co znowu jak nie idzie to sedzia musial pomoc? Wygraja kiedys z pelnym skladem druzyny przeciwnej?
1 maj 2016 | 10:27
-15
i ja chciałem zobaczyć tę genialną asystę messiego.
I co tam genialnego? chyba genialnie zjebał obrońca i jeszcze bardziej bramkarz! ot moje zdanie!
1 maj 2016 | 10:16
+6
podanie do Gryzonia - numer jeden w tym sezonie.Messi jest krolem!
1 maj 2016 | 10:03
+10
W Hispanii beda walczyc o mistrza do ostatniej kolejki.
-3
Brawo Barca mogło być lepiej ale nie wykorzystaliście kilku sytuacji,Claudio Bravo znakomicie broniłeś Brawo! Ale Brawo Barca tylko 1miejsce w tabeli na to oczekuję
-24
Nie mam w zwyczaju oglądać skrótów FCB, bo w zwyczajnie w świecie nie trawię tego klubu i tej jego sztucznie ostatnio napompowanej przez media "wielkości". Ale czytam te komentarze i widzę jakie to wspaniałe piłki Messi rzekomo posyłał, więc mówię luknę. Podania dobre, ale nie jakieś super zajebiste, więc proponuję zejść trochę na ziemię. Nawet w V lidze takie podania nieraz widzę, także nie rozumiem tego entuzjazmu. Niektórych to zwyczajnie popierdoliło na punkcie niektórych graczy i co by nie zrobili to piłkarze ci są święci.
+1
Brawo Barca, a asysta Messiego przepiękna.
1 maj 2016 | 06:25
+26
Te asysty Messiego palce lizac ale ta druga tak jakby mu sie niechcialo :D geniusz
1 maj 2016 | 02:41
-42
Sie patalachom znowu sliznelo.Sedzia z automatu pomogl.
1 maj 2016 | 02:15
+16
Asysty Messiego to coś pięknego ,ale niestety czerwona kartka zadecydowała o wszystkim
+8
Tak, ale fakt że zasłużył na drugą żółtą. Nawet nie protestował.
1 maj 2016 | 01:17
+19
bezsensowna czerwona kartka zadecydowała, wręcz można powiedzieć że to duży sukces grając w 10 przez godzinę przeciwko Barcelonie tylko dwa gole stracić
-5
Dokładnie kalma kalma hala dziecie idziemy po mistrza.
30 kwi 2016 | 23:26
+19
Co za asysty, można to oglądać w nieskończoność.
30 kwi 2016 | 23:21
-23
Kibice Realu muszą w końcu zrozumieć ,że swoimi minusami nie pomogą klubowi Realu Madryt w uzyskaniu tytułu mistrza!!!!Dawajcie plusy to może coś pomoże bo z minusami coś im nie idzie!!!!
1 maj 2016 | 10:31
0
Wrócił stary dobry manutd1987. Brakowało mi twoich durnych komentarzy. Lepsze były niż Twoje ostatnie pseudo-rozważania i wchodzenie w dupę wszystkim.
30 kwi 2016 | 22:58
+18
Real wygrał z Sociedad i kibice Realu mieli nadzieje(nie wiem na jakiej podstawie),że Barca zremisuje mecz z Betisem,a teraz wyładowywują swoją frustracje minusami i udzielaja sie pod meczem Barcy!!!!Należy sie pogodzić z tym że Real jest trzecią drużyna ligi hiszpańskiej!!!! A teraz dawajcie te swoje minusy HALA DZIECI!!!!!!Podniecacie mnie tym!!!!
30 kwi 2016 | 23:07
-8
Jutro na old traford będziecie świętować tytuł
Oh wait...
30 kwi 2016 | 23:12
+5
Tak jak Chelsea w poniedziałek na Stamford Bridge?
Oh, wait... :D
30 kwi 2016 | 23:15
+14
to tak samo jak wy będziecie świętować to ,że nie awansowaliście do żadnych rozgrywek!!!!! OH WAIT
+57
Dla tych co piszą, że Barca wygrała niezasłużenie.
Jedynie, co sędzia zrobił na korzyść Barcy w tym meczu, to nie dał żółtej kartki Busquetsowi za faul w drugiej połowie. Nic więcej. Westermann wyleciał zasłużenie, bo już od początku meczu był nabuzowany i przez własną głupotę osłabił swoją drużynę.
A dlaczego nikt nie napisze, że np. Dani Ceballos w 60. minucie faulował Pique na czerwoną kartkę. po wejściu od tyłu w nogi?
Albo, że pod koniec meczu należał się Barcelonie rzut karny po faulu na Pique?

Ludzie, bądźcie obiektywni! Ja rozumiem, że niektórzy nie lubią Barcy. To jest normalne, że niektórych się lubi, a niektórych nie. Sam nie cierpię, niektórych klubów ale zawsze oceniam daną sytuację związaną z nimi tak, jak należy i nie piszę głupot.