Szkoda że bramka z rogu nie została uznana
-3
Jedyne co mnie cieszy to to, że martial i rashford są wielką przyszłością Man UTD i pod tym względem Van Gaal się spisał. Za parę lat może powiedzieć, że miał nosa i nikt mu nie zaprzeczy, że to nie on ich wprowadzał do składu.
11 maj 2016 | 22:55
+13
ja pierdole aż szkoda mi fegusona zjebać tyle lat pracy pzez van cwela to kosmos! wyjebać tyle siana a nadal grać chujnie komedia w chuj nieziemska! ten cwel nie zapomnę jak przejął barce haha jak ludzie husteczkami machali jebany dzięcioł z tego gościa!
11 maj 2016 | 22:09
+20
Tyle lat budowanie Menchesteru United przez Fergusona zniszczone w kilka lat , szkoda ...
11 maj 2016 | 19:39
+4
Brawo West Ham! MU już raczej nie ma szans na LM. Ale razem z West Hamem zagrają w LE.
11 maj 2016 | 18:50
+10
Van Gaal pomylił niebo z gwiazdami odbitymi na powierzchni stawu.
11 maj 2016 | 18:09
+4
Fajny meczyk,gratulacje należą się West Ham-owi ,2-1 już przegrywali i zdołali wygrać \o/
-4
Czemu nie zaliczyli samo. Blindowi? przeciez po jego nodze poszło ewidentnie.. taka sytuacja jak z Bale'em

+31
MAM TAK SAMO JAK TY... LIGĘ MISTRZÓW W TV... :)
11 maj 2016 | 14:22
+7
MU nie istniało, WHU dobra gra i konsekwetnie do końca idą po LE :)
11 maj 2016 | 13:57
-9
Taki pseudo klub jak MU nie zasługuje na miano gry w Champions League i bardzo się cieszę, że nie zajmą nawet 4 miejsca z którego tak bardzo nabijali się z Arsenalu. Szkoda, że West Ham nie ma już szans na CL takich to by się oglądało.
11 maj 2016 | 13:58
-7
PS z całym szacunkiem do historii klubu i Ser Alexa Fergusona.
11 maj 2016 | 14:48
+15
To dopiero bylby sezon jakby w CL wylądowały Lester, Totki i Młoty!!!postawic na to Funta a po sezonie kupic jacht i stadko napalonych panienek!
11 maj 2016 | 15:23
+1
no kurde a takie dziewczynki z MU które piszczą gdy ktoś im demoluje autokar niech zostaną w domu.
11 maj 2016 | 13:11
+6
bye bye Champions League
11 maj 2016 | 12:27
+10
Widoczni nie chcą grać w lidze mistrzów.....
11 maj 2016 | 12:18
+1
Szacun dla WHU, zagrali na prawde swietny i pelni zasluzenie wygrali. Przy lepszej skutecznosci mogli nawet strzelic 6 bramek... Niech ten sezon juz sie skonczy. :( Oby 2 ostatnie mecze(liga i final FA Cup) byly juz ostatnimi meczami filozofa w United.
11 maj 2016 | 12:13
0
Dwa strzały w światło bramki...pierwszy w 50minucie...o czym my mowimy...niech dziekują,ze udało im się te 2 bramki strzelić,choć przy tej drugiej bramkarz pomógł sporo.
11 maj 2016 | 11:36
+16
Wszystko zależało tylko od nich nie chcą LM to jej nie będą mieli! zjebali to konkretnie
11 maj 2016 | 10:47
+10
No i dobrze
11 maj 2016 | 10:44
+7
Co tu dużo mówić United dali ciała na całej linii :/ czyli jednak szejki w LM :/
11 maj 2016 | 11:06
+13
Szejki w LM mają przynajmniej szanse wyjść z grupy. United w tym momencie może się jedynie skompromitować
11 maj 2016 | 10:24
-27
Przecierz Unietred było mistrzami rok tema al e tyeraz są daleko w tyle haha io co z tego wazene ze Real wygrał Lige mistrow i lige hiszpanii
11 maj 2016 | 09:04
+5
Payet jest gosc,na miejscu Leicester dalbym kazda kase aby go kupic,on Mahrez,vardy i cala reszta namieszala by w LM,o innych transferach nie wspomne np,Glik :)
11 maj 2016 | 08:37