Zakończony Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Video dodane przez: eis 22 maj 2016 | 22:13
26 maj 2016 | 10:08
24 maj 2016 | 23:49
25 maj 2016 | 14:50
-9
Może i jebać, ale w tym meczu wolę ich niż jebaną Sevillę z sędziowskimi układami z LE...
25 maj 2016 | 17:28
+21
Ból dupy? Trudno sie pogodzic z tym że Barcelona lepsza. Dostajesz pozwolenie by się wypłakać.
24 maj 2016 | 16:48
+12
Brawo Barca!
24 maj 2016 | 16:17
+24
Messi to Messi zalatwil nastepne trofeum Barcelonie;najpierw po genialnym podaniu do Neymara wyrownal sily na boisku a pozniej dolozyl dwie przepiekne asysty i zrobilo sie 2;0 dla Barcy,Geniusz
24 maj 2016 | 00:59
+26
Wywalczyli, szacun, a czerwono było.
23 maj 2016 | 22:47
-45
przypominam visca el cepom ze tvp 1 będzie pokazywac finał lm w sobote żeby nie było głupich komentarzy kto mi zapoda dobry link bez zacinek i lepie napiszcie to na bordowej stronie życia też bo znajac życie pare głąbów będzie pisało kto mi zapoda dobry link
24 maj 2016 | 06:49
+30
Obyś się nie posrał bananie w sobotę jak puchar ligi mistrzów odbierze Atleti. Widać jaki z Ciebie Hala dzieciak i jak gul Ci skoczył bo Barca coś w tym sezonie osiągnęła. Dzięki takim pajacom jak Ty zwycięztwa Barcy jeszcze bardziej mnie cieszą :)
25 maj 2016 | 11:27
-12
mam Tobie buraku przypomnieć co ośiągneła twoja cwelona 2 lata temu coś pewnie się zesrałeś jak Ramos strzelił na 1 do 1 w lizbonie cepie jeden
25 maj 2016 | 11:34
-11
a i czy ja napisałem ze Real wygra ten finał nic takiego nie napisałem baranie jeden jak przegra to wcale się nie zesram tak wy sracie w gacie ze wasz brodowy klub przegrywa
25 maj 2016 | 17:35
+4
Coraz mniej prawdziwych kibiców, którzy szanują kibiców innego klubu, a coraz więcej dzieciaków krzyczących w necie. Dla vipera polecam artykuł, jak jego ukochany klub uczy kultury i szacunku do innych http://www.meczyki.pl/newsy/bale-nikt-z-atletico-nie-gralby-w-pierwszym-skladzie-realu/28985-n
+18
Piękny mecz....w takich meczach nie ma wygranych czy przegranych bo jedynym zwycięzcą jest futnol
+49
Tak powinny wyglądać finały bardzo emocjonujące spotkanie obie drożyny spisały się na te medale
lecz to Barca miała więcej szczęścia Myślałem że po czerwonej kartce dla Mascherano Sevilla
obejmie inicjatyw i tak było stwarzała sobie groźne sytuacje lecz nie potrafiła ich wykorzystać
i przeto przegrali dodać do tego jeszcze geniusz Messiego i mamy dwie bramki dla Barcy wielki podziw i brawa dla kibiców Sevilla pogodzili się z tym i zaczęli świętować udany sezon BRAWO BRAWO szkoda tylko że takich kibiców bez spin i bólu dupy o nic jest ciągle mniej Brawo dla Sevilla i Barcelony za dobre widowisko Pozdrawiam wszystkich.
23 maj 2016 | 15:22
+37
wspaniały mecz, piekne zachowanie kibiców Sevilli po ostatnim gwizdku, tak się powinno świętować finał, przegrany, ale wciąż bohater.
Barca wytrzymała kryzys, niestety Sevi nie wykorzystała swojej sytuacji, zabrakło jednak jakości.
Sezon dla Barcy może i na plus, ale tak rozbudzili apetyty, że jednak brak w finale LM to spore rozczarowanie. Przynajmniej dla mnie, był moment w ktorym grali na takim poziomie, że zadna ekipa nie dała by im rady.
+8
Visca el Barca!!!!! Brawa ogromne. Sędzia wreszcie nie zawalił meczu. Szkoda jedynie kontuzji Suareza. Dobrze, że na koniec sezonu
23 maj 2016 | 13:24
+8
Kibicowalem Sevilli ale przyznaje, ze Barca pokazala klase, cierpliwosc i profesjonalizm. Zasluzone zwyciestwo.
23 maj 2016 | 12:33
+2
czerwona dla mascherano....
23 maj 2016 | 12:02
+6
Sezon dla Barcelony jak najbardziej można zaliczyć na plus.Potrójnej korony nie ma ,ale za to mistrzostwo hiszpanii i puchar hiszpanii zdobyty.Także sezon zaliczamy do udanych i jako kibice Blaugrany możemy się cieszyć z zakończenia sezonu 2015/2016!!!!! A kibice Realu i tak będą pisać że Kibice Barcelony mają ból dupy jak Real wygra LM!!!!

Visca el Barca!!!!
23 maj 2016 | 11:52
+10
Gratulacje dla Barcy za zdobycie dwóch trofeów . Całościowo bardzo dobry sezon Barcy.
Teraz czekam na zdobycie LM przez Real. Jeżeli Real zdobędzie LM to będzie to dla nich też bardzo dobry sezon. Zidane wyciągnął drużynę z kryzysu podbudował ich morale i oglądać teraz grę Realu to czysta przyjemność. Jeden punkt straty w La Lidze to bardzo mało. HALA MADRID!
23 maj 2016 | 11:45
-10
CZERWONA KARTKA DLA PIŁKARZA BARCELONY??????????????????????
23 maj 2016 | 10:53
+1
No niestety... ale gratulacje
23 maj 2016 | 10:07
+15
Sie podziało. Brawa dla zwycięzców. Sevilla miała swoje szanse, zwłaszcza że grali w przewadze dość długo, ale nie wykorzystali tego i trudno. Przy tej zaslużonej czerwonej dla Banegi to Neymar chyba rekord piruetów na ziemi chciał pobić,Enrique też tańczył jak wariat. Sytuacja była bezdyskusyjna, nie wiem po co robić taki teatr, ale chyba taka jest Hiszpania ;) Fajny sezon u nich tak czy siak.
23 maj 2016 | 09:49
+13
Gratulacje dla Barcelony. Duma Katalonii nadal dominuje.
23 maj 2016 | 09:20
+30
Prawdziwe widowisko. Naprawdę dobry sezon obydwu ekip.
Uwazam ten sezon za wybitny.
Barca znow udowodnila ze jest najlepsza.
W ciemno bym kupil te puchary przed sezonem.
Porownujac inne ligi to obrona tytuly i Pucharu Krola jest wielkim wyczynem.
Visca Barca-Forever.
Pozdrawiam kibicow-tych normalnych.
23 maj 2016 | 09:56
-44
Wybitny sezon ??? byłby gdyby między pierwszym a drugim w tabeli była różnica 10 pkt a nie 1 i puchar zdobyty w dogrywce więc po męczarniach tak jak ligę . Raczej średni sezon
23 maj 2016 | 10:27
+21
Tylko, że Barcelona ma w swojej lidze dwoch finalistów Ligi Mistrzów i zwycięzcę Pucharu Europy. A kogo ma Twoj Juventus? ...No wlasnie :)
23 maj 2016 | 11:04
-8
23 maj 2016 | 11:48
+15
Idz pograj w fife to może Ci się to uda.
23 maj 2016 | 18:17
+7
Wiesz na czym polega piękno piłki nożnej, ubeku? Wyjdź.
+4
Przy pierwszym też , podanie mistrzowskie .
23 maj 2016 | 08:48
-2
Oooo, sędzia nie pomógł jak w finale LE? Tak mi przykro Sevilla...
25 maj 2016 | 14:51
0
Tak, tak, minusujcie Sevillowskie cioty...
23 maj 2016 | 08:46
+2
Troszku uboga ta powtórka o jedną bramkę....
+14
Bravo barca ! Udowodnili że w Hiszpanii zasłuzyli na prymat i podwójna koronę jak nik. O LM niech się biją inni ,Barca w tym roku miała pecha wylosowujac w ćwierćfinale najlepszą drużyne w tej kapanii - Atletico .Nie mieli tyle szczęscia w losowaniach co Real co rusz dostający za przeciwników "potęgi "europejskiego futbolu -jak Wolfsburg ,Roma czy Szachtar i Malmoe w grupie ,gdzie "krół "naszczelał gros bramek....
23 maj 2016 | 08:13