Nie chciałbym być pesymistą,ale uważam że Polska nie wyjdzie nawet z grupy na euro,niepotrzebnie pompujecie balonik później będzie tylko większe rozczarowanie,zobaczymy kto wtedy będzie za naszymi jak nie wyjdziemy z grupy,wtedy się okaże jacy z was prawdziwi kibice,pamiętajcie moje słowa i mój komentarz,to przykre ale nie wyjdziemy z grupy na Euro 2016
-3
Pepe symulancie wypierdalaj!
31 maj 2016 | 09:19
+15
Gdyby Atletico nie miało Oblaka na bramce to ten mecz skończyłby się z 3:0 dla Realu .... Mówicie, że Ramos strzelił ze spalonego, a karny dla Atleti ? Według mnie nie powinno go być, pomimo tego, że nie został wykorzystany to mógł wpłynąć na psychikę zawodników Realu... jak dla mnie zasłużone zwycięstwo Realu Madryt, ale każdy może mieć swoje zdanie...

31 maj 2016 | 08:30
+9
Hala Madrid!
30 maj 2016 | 23:10
-13
Nie chce obrażać realu albo jego fanów lecz Ramos strzelił na spalonym ten mecz był podobnie oszukany jak finał ligi europy . Dobra czekam na disy :)
30 maj 2016 | 22:54
-21
hehe, nie oglądałem bo akurat derby Madrytu mnie specjalnie nie interesują, ale widzę że Krysia Penaldo nie zawodzi i trafia z karniaczka! Brawo :D
30 maj 2016 | 21:56
+40
30-05-2016 Wchodzę... Patrzę... A tu dalej ból DUPY, kibiców z pewnej katalońskiej wsi. Wy się nie potraficie pogodzić z jakimkolwiek zwyciestwem Realu Madryt i jest to dla mnie woda na młyn, żeby was przy najbliższej sposobności ZGNOIĆ, bo na to zasługujecie. Żadni inni kibice, jakiegokolwiek klubu na świecie nie mają takiego świńskiego orgazmu i bólu dupy jak kibice BARCELONY. Taki pierdolec to tylko w katalonii. Nawet kibice Atletico nie mają bólu dupy hehe, a ma go Barcelona.
A teraz gasić światła i do szkoły dzieciaczki.
31 maj 2016 | 15:30
+10
Tak jak każdy zespół, w tym FC Barcelona, ma mnóstwo normalnych kibiców, którzy cieszą się z tego, co mają i nie oglądają się na innych. Jednak żyjemy w Polsce, gdzie mnóstwo ludzi ma różnego rodzaju kompleksy i niespełnienia, dlatego najlepszym na to lekarstwem jest dowartościowanie się. Dowartościować się można dzięki np. utożsamianiu się z kimś, kto jest najlepszy, najsławniejszy, najbogatszy itp. W tym wypadku jest to zespół piłkarski/społeczność kibiców. Nie oszukujmy się, bo fakty są jasne, Barca w tamtym sezonie wymiotła, a nie ma nic bardziej dowartościowującego niż grzmieć: "MY" zdobyliśmy tryplet, "NASZ" zawodnik jest najlepszy, "JESTEŚMY" najlepsi na świecie itd. Zważywszy na to, że natura Polaka jest, jaka jest, kolejnym aspektem dowartościowywania się jest dokopanie słabszemu, zgnojenie go, szydzenie. Dlatego duża część kibiców nie kibicuje klubowi z miłości do niego czy dla samego piękna sportu, ale po to, by czuć się od kogoś lepszym. Nie bez powodu Polska to drugi kraj po Hiszpanii, gdzie najwięcej jest kibiców Barcelony. Niektórzy nie mogą się pogodzić z tym, że Real coś wygrał, bo odebrało im to możliwość wyżycia, dlatego próbują wszelakich sił, by zaspokoić tą potrzebę chwytając się często paradoksalnych rzeczy i wypisując je na forum publicznym. Jedyne, co można zrobić, to olać ten ferment nieszczęśników, bo to najgorsze ścieki spływające rynsztokiem naszej pięknej Ojczyzny. Pozdrawiam serdecznie. :)
30 maj 2016 | 17:27
+13
Jakie głupie komentarze typu : Barca to króle real to żule ... Ja jestem fanem Barcelony ale mam też szacunek do Realu
30 maj 2016 | 16:38
30 maj 2016 | 15:41
+5
Dużo z was twierdzi że ronaldo zagrał słabo,ale zobaczcie że ronaldo strzelił aż 16 goli.. czpki z głów a tak w ogóle kibice barcy nie powinni narzekać ponieważ barca odpadła w 1/16.A tak na serio szkoda szczępić ryja.
30 maj 2016 | 18:59
+4
1/16 ?? :D Nie ma takiej fazy w LM ale spoko (odpadli w ćwierćfinale) z atleti !
30 maj 2016 | 22:53
-10
"szczępić"

omójboszszsz...
29 maj 2016 | 23:42
+20
Uważam Iż Atletico miało bardzo dużo szczęścia w tym spotkaniu , gdyby nie zmarnowane sytuacje zawodników Realu , Real rozbił by Atleti 4-0 / 4-1 , i mówię to tako kibic Atletico , Real pod wodzą Zidane gra tak jak grać miał od początku sezonu , świetne przejścia z defensywy do ataku , agresywne , szybkie tempo , Atletico nie wiedziało co się dzieje w środku Pola , Casemiro , Modrić , Kross najlepsza druga linia na świecie w obecnej chwili , Real jak najbardziej udowodnił kto rządzi w Madrycie , 2 lata temu Atletico mogło tłumaczyć Fart w ostatniej akcji meczu na korzyść Realu ale po wczorajszym finale jako Kibic Atletico w pełni świadom tego co pisze uważam że Real rządzi w Madrycie , Atletico się skończyło , Pa pa Simeone tym samym składem kolejny rok nie ugramy nawet 4 miejsca w lidze a o finale LM możemy zapomnieć max 1/8 LM . Szacunek Dla Ronaldo , Szacunek Dla Kibiców i Całego Realu Madryt , Najlepsza drużyna świata !
30 maj 2016 | 01:08
+7
Co nie zmienia faktu że Real po strzeleniu bramki zaczęła się tylko bronić i liczyła na kąśliwe kontry , bo Atletico cały czas napieralo i dużo im nie brakowało do sukcesu, jedynie szczęścia
30 maj 2016 | 11:30
+4
atletico musialo napierac, wiec nic dziwnego ze real liczyl na kontry. niewiele zabraklo do zdobycia drugiej bramki, co dobiloby atletico i nie byloby zadnych watpliwosci, kto byl lepszy w tym finale
30 maj 2016 | 02:40
+10
Czy ja wiem czy najlepsza ... w regulaminowym czasie gry jakoś tego nie było widać a karne to loteria. Mimo porażki Atletico może być dumne swojej postawy i jestem przekonany że wrócą jeszcze silniejsi. Nic nie wzmaga w człowieku większej motywacji niż porażka.
30 maj 2016 | 15:21
-4
W 75% się z tobą nie zgadzam.Karne to kwestia szczęścia to po prostu loteria mecz był bardzo wyrównany i o czym ty mówisz? Beznema miał dużą szansę. A i jeszcze do tych co czepiają się spalonego był minimalny dosłownie 5 cm. Trudno zauważyć i nie zwalajmy wszystkiego na sędziego. W naturze ludzkiej jest możliwe mylenie się. Słowem każdy może się pomylić. Pepe nie zachował się przyzwoicie ale sędzia nie daje mu czerwonej bo nie chce psuć gry szczególnie w takim meczu. Pisze kibic Atletico.
29 maj 2016 | 22:29
-12
Real królem barca zulem
29 maj 2016 | 22:57
-19
prawdziwych królów po trypletach się poznaje:)
29 maj 2016 | 21:40
+16
Real miał więcej szczęścia, brawa dla obu drużyn za dobry mecz.
29 maj 2016 | 21:12
0
Real jest fantastyczny technicznie, ale beznadziejny taktycznie. Po wcześniejszym sezonie ten obecny nie był w żadnym wypadku odbudowaniem tego klubu. Barca, Bayern, Juve i PSG zdobyły po dwa trofea w tym sezonie.
29 maj 2016 | 20:19
+17
Jak na razie rządzą drużyny z Madrytu! Piłkarze meczu Casemiro i Carrasco.
29 maj 2016 | 18:30
+22
Oblak to dobry bramkarz ale o bronieniu karnych nie ma bladego pojecia.Navas fruwal do obu stron bramki a Oblak zostawal na srodku,na lini.Powinien wybrac jedna strone bramki I rzucic sie tam,nie pomogl Atletico w rzutach karnych wcale.Z drugiej strony w finale Ligi Mistrzow karne trzeba wykorzystywac,zabraklo Atletico odrobine szczescia,szkoda mi ich bardzo.
30 maj 2016 | 11:06
+15
Oblak to nie Dudek. Po prostu nie ma tych kocich ruchów =)
29 maj 2016 | 18:24
-25
Kibicuje Realowi,ale niestety,Real jest slaby.Ten puchar jest wyplakany.
29 maj 2016 | 19:43
+16
bez przesady, w dzisiejszym meczu stworzyli dużo okazji (zazwyczaj atletico nie dawało im tyle) i jako zespół grali dobrze, wcześniej musieli wyeliminować City które wcale takie słabe nie było, wrócili z dalekiej podróży w meczu z Wolfsburgiem. Trafiło się łatwiejsze losowanie, bo nie musieli grać z PSG, Barceloną czy Bayernem, ale to wykorzystali

szkoda Atletico bo mieli trudną drabinkę i padli dopiero w finale, to byłoby coś ograć Real, Bayern i Barcelone w jednej edycji Ligi mistrzów
29 maj 2016 | 20:49
+20
Ty kurwo nikomu nie kibicujesz tylko jesteś jebanym trollem
29 maj 2016 | 17:21
+36
Cos pieknego ten mecz, pierwsza polowa dla Realu, druga dla Atletico. Choc jestem kibicem Realu strasznie mi bylo zal Atletico, stanowili co najmniej rownorzednego przeciwnika dla Krolewskich. Moim zdaniem mogl sedzia nie uznac bramki dla Realu, natomiast czerwien dla Ramosa to jakas bzdura, to juz predzej Pepe powinien dostal zoltko przy sprokurowaniu karnego i pozniej wyleciec. A Pepe to w ogole, do hollywood z nim, pilkarski oskar mu sie nalezy :P
29 maj 2016 | 16:52
+28
Mecz wygrywa drużyna, która strzela najwięcej bramek. Było po równo. Później w karnych lepszy okazał się Real, bo wykorzystał 5/5 strzałów. Śmiać mi się chce od komentarzy typu ''Atletico zasłużyło, Atletico miało większe jaja''. Pytam się kurwa jakie jaja? Jak już mamy lać wodę to zwróćmy uwagę na sytuacje klarowne pod bramką przeciwnika? Więcej takich stworzył sobie Real. Atletico miało okazję ich dobić, po tym jak Zidane nie popisał się z przeprowadzonymi zmianami - bo tak było. Atletico przegrało ten finał nie dobijając ''zranionego'' Realu w 120 minutach. Atletico oddało serce, ducha et cetera, ale u nich też coś nie funkcjonowało. Mecz wyrównany. Jedna i druga drużyna nie pokazała tego do czego na ogół przyzwyczaja. Wynik sprawiedliwy, a karne to wiadomo.... to jest loteria. ;)
29 maj 2016 | 16:48
+26
A nagroda meczu dla Pepe, tzn. nagroda dla największego ciecia sezonu. Te jego aktorskie i amatorskie popisy były żenujące.
29 maj 2016 | 16:46
+25
Mistrzem tak naprawdę został Władziu Szpakowski, komentator tysiąclecia.
Trwa 112 minuta meczu, z głośników telewizora odtwarzającego kanał TVP pada stwierdzenie:
"Jest 2 minuta drugiej połowy dogrywki", kilka sekund później: "Drużynom zostało jeszcze 13 minut na odmienienie losów meczu".
Kurtyna.
29 maj 2016 | 17:28
+25
Duet BBC rozjebał bardziej. :D
29 maj 2016 | 15:46
+13
Jestem kibicem Realu Madryt i od zawsze nim byłem wczoraj nie było inaczej. Atletico to świetna drużyna naprawdę szczerze myślałem, że wygrają Ligę że przegonią Barcelonę niestety przegrali z Levante i nie liczy się już w walce o tytuł. Wczoraj mecz niesamowity dramaturgia do samego końca karne rozstrzygnęły ten finał. Cieszę się że mogłem świętować i radować że to Real wygrał swoją jedenastą Ligę Mistrzów. Tak trzymać Królewscy : ) : ) : ) # 11 !
29 maj 2016 | 15:08
+5
Widze że tu wielki ból że Ramos strzelił ze spalonego, Atlectico miało rzut karny i go nie wykorzystało, wiec do kogo teraz pretensje? Grali jak równy z równym, wygrali ci którzy mieli wiecej szczęścia. Wielki szacunek dla Simeone i Atleti. Ronaldo jak dla mnie był najsłabszym zawodnikiem meczu, nic nie biegał i zmarnował dwie 100 procentowe okazje, do tego zanotował najwiecej strat z całego Realu.Najlepiej chyba spisał sie środek pola Realu, Modric to magik Casemiro jest wszędzie i świetnie odbiera. Kroos również dobrze blokuje i rozgrywa. W ataku to widziałem tylko Bale'a a potem Vazqeza który dodawał tępa grze, Ronaldo i Benzema to poraża tego finału. Co do spalonego był minimalny, wiec nie dziwie sie że sedzia go nie wychwycił, bo raczej nikt bez powtórki by nie powiedział że to spalony.
29 maj 2016 | 15:32
-5
"Widze że tu wielki ból że Ramos strzelił ze spalonego, Atlectico miało rzut karny i go nie wykorzystało, wiec do kogo teraz pretensje?". Pretensje do sędziego, że nie odgwizdał spalonego, a myślałeś, że o co chodzi?
29 maj 2016 | 15:47
-2
A ty byś odgwizdał widzą że piłka leci a bale jej nie przedłużał tylko strzelał, Ramos dał tylko noge jak spadła, w momęcie wykonywania rzutu wolnego nie był na spalonym, Nigdy nie widziałem żeby jakiś sedzia odgwizdał takiego spalonego, no chyba że by stał metr od lini obrony, a to po prostu było zamieszanie, i obrońca w dodatku spychał go na bramke sam, on tylko dał noge pod Oblaka. Wiec juz nie dramatyzujcie z tym spalonym, bo to była taki saplony jak by go w ogóle nie było
29 maj 2016 | 15:56
+8
debilom z bólem dupy nie wytłumaczysz :)
29 maj 2016 | 16:14
-2
największy ból dupy mają ci co piszą o bólu dupy:)
30 maj 2016 | 18:40
+4
nie mam bólu dupy bo moja drużyna której kibicuje już prawie 20 lat zasłużenie wygrała :) kibicem się jest a nie bywa ! ! !
29 maj 2016 | 15:07
+8
Mimo takiego wyniku meczu szacunek dla Ronaldo. Widac bylo ze w gra z urazem ale mimo wszystko nie zszedl z boiska i strzelil zwycieska bramke.
29 maj 2016 | 17:16
+5
Nie zszedl, bo juz nie bylo zmian
29 maj 2016 | 15:05
+39
Wy sie smiejecie z Pepe... A on mógł umrzeć......
30 maj 2016 | 01:34
+8
Smiechy smiechami ale mimo zagrożenia życia po potężnym ciose w twarz pokazał że jest z niego twardy, ambitny chlop i dogral mecz do końca mimo przeciwności losu :D
29 maj 2016 | 14:35
-40
Po takim meczu czułbym sie naprawde glupio na miejscu kibiców Realu. Bramka ze spalonego, Pepe w "formie" no i zagrali naprawde słabo w przeciwienstwie do Atletico. Niby puchar jest ale satysfakcji napewno nie ma.
29 maj 2016 | 15:54
+14
Głupio to powinieneś się czuć pisząc taki debilny komentarz !!!
-1
Nie ważne jak. Ważne, żeby sędzia nie widział, albo puścił płazem :)
29 maj 2016 | 14:32
+12
No i fajnie:) kto by pomyślał w połowie sezonu że Real powalczy jeszcze o ligę i wygra LM wspanialy bonus na koniec sezonu za sprawą ZiZu trafił się fanom królewskim.
29 maj 2016 | 14:20
+7
Mecz był bardzo wyrównany i emocjonujący, chociaż nie chciałem takiego finału. Żadna z drużyn nie porwała swoją grą, spodziewałem się karnych już przed dogrywką, kto by tych karnych nie wygrał nie można powiedzieć, że nie zasłużenie. Szkoda tego Atletico, ale ten mecz pokazał, że mają za mało atutów w ataku, gdy mecz zaczął się nie po ich myśli, stracili gola, to cała taktyka się posypała i Real kompletnie dominował w pierwszej części. Gdyby to oni strzelili pierwsi gola pewnie standardowo byłby autobus do końca meczu i by wygrali.
29 maj 2016 | 14:14
-23
Mają szczęście albo Perez sporo zapłacił bo gdyby nie zdobyli LM to masakra - nie zdobyli by nic ,kompletne 0 i drużyna by się rozsypała wiec wolał zapłacić i Atletico robiło wszystko aby nie wygrać . Dziwi mnie spokój Simeone , w lidze by rozszarpał sędziego że podyktował bramkę ze spalonego , Grizmann karnego strzela w takim momencie jak junior , a w kluczowych sytuacjach gdzie za chwilę bedą rzuty karne schodzi Felipe Luis i Koke -specjalisci od tego .
29 maj 2016 | 15:58
+2
I dodaj jeszcze ze sedzia byl przekupiony,a wogole to kopacze Atletico zaluja ze doszli do finalu,no bo takie klopoty sprawili dla Realu.
29 maj 2016 | 20:27
+5
Jakbyś nie oglądał.Obydwaj złapali skurcze.Poza tym przykładem złotego wejścia z ławki rezerwowych jest carrasco.chłopak zostawił serce na boisku
-39
Hańba Real!!!!! A la batalla Barça!!!
29 maj 2016 | 15:57
+14
Hańba to Ci ojciec powinien dać na imię :)
29 maj 2016 | 14:12
+8
Mecz bardziej na remis, ale z drugiej strony więcej klarownych sytuacji miał Real. Przed meczem myślałem że to będzie słaby, jak dobrze że się pomyliłem. Griezmann wczoraj coś starał się zrobić, ale jednak nie był sobą. Zidane nie popisał się ze zmianami, całe szczęście dla niego że Real wygrał bo inaczej media by go za to zjadły
+12
Pepe zachował się jak ]
pajac
29 maj 2016 | 14:09
-11
Dzisiaj na chlodno stwierdzam, ze faktycznie bramka ze spalonego dla Realu i czerwona