4 Spalonych 1

Video dodane przez: totil 10 cze 2016 | 21:54
13 cze 2016 | 09:45
+1
Udane rozpoczęcie mistrzostw przez Francję. Cudowna gra Payet'a - genialna asysta przy pierwszym golu i fantastyczna bramka, uwielbiam sposób w jaki uderza piłkę, można się zakochać w powtórkach.
12 cze 2016 | 16:48
+2
Uklon dla Francji, ale Rumunii tez naleza sie gratulacje
12 cze 2016 | 15:03
+3
Gratulacje dla Francji! Payet dziś zawodnik meczu! Gol stadiony świata!
11 cze 2016 | 20:50
+6
Szkoda walecznej Rumunii, przynajmniej jest z nich reprezentacja ludu rumuńskiego, a nie reprezentacja kolonialna.
+8
Świetny występ Payet'a. Zasłużył na tego gola swoją grą w tym meczu.
11 cze 2016 | 14:08
-20
Oglądając bramki ...zastanawiam się kto w polskiej drużynie może tak kropnąć jak Payet....( oprócz Lewandowskiego ) coś mi się wydaje że panowie szybko wrócą z tej imprezy. Brama Paeyta - stadiony świata ,kapelusz z głowy.
11 cze 2016 | 14:38
+11
Milik? Np. bramka z Gruzją. Jak mu siądzie na tę lewą nogę, to też stadiony świata :D
11 cze 2016 | 14:47
+17
Błaszykowski na euro 2012, Milik z Gruzją, Grosicki z Bordeaux i Montpellier... Chyba ktoś dopiero niedawno zaczął oglądać piłkę nożną ;)
11 cze 2016 | 15:04
-14
na EURO 2012....kurwa mać .....
11 cze 2016 | 15:59
+9
Znasz się na piłce jak świnia na gwiazdach...
11 cze 2016 | 16:24
-10
dobrze ...że nie jak ty ,z tonu wypowiedzi wnioskuję że masz problemy emocjonalne a poziom twojego wykształcenia i ..erudycji ,pozostawię to bez komentarza.
11 cze 2016 | 13:57
+5
Mimo wszystko niespodzianka, myślałem że Francja bez większych problemów wygra 2-0.
11 cze 2016 | 13:46
+1
Ja jestem najbardziej pod wrażeniem gry N'Golo Kante. Świetny mecz zagrał.
11 cze 2016 | 13:31
+16
Świetny mecz, który pokazuje że faworyt też musi mocno się namęczyć żeby wygrać, a to dobry znak, bo mogą to być fajne mistrzostwa i znajdzie się kilka niespodzianek w tym turnieju

A sam Payet grał tak dobrze, że z całym szacunkiem dla Llorisa, gdyby Payet miał bronić to by ten karny obronił :P
Niesamowity koleś
11 cze 2016 | 13:23
+2
Wczoraj myślałem że aż tak się najebałem,włączam TVP 1 komentuje laskowski,włączam Polshit patrze ten sam mecz Komentuje Borek myśle co jest kurwa haha
11 cze 2016 | 12:51
+6
Czy Payet ma jakies wady?? Moim zdaniem same zalety: zajebiste dosrodkowania prawą i lewą nogą, porzadny mlotek w prawej i lewej nodze, drybling. Zawodnik jakich malo. W West Hamie sie odnalazl. Moze byc MVP calego turnieju
11 cze 2016 | 12:44
+16
Najładniejszy gol w tej. edycji mistrzostw Europy ;-)
11 cze 2016 | 12:32
0
Dawac Francja poprawic sie w nastepnym meczu:)
+12
D. Payet Co on wczoraj wyprawiał kurna on trzymał grę ofensywie Francji. Z miłą chęcią bym go widział w lepszym klubie po tym okienku :)
11 cze 2016 | 10:49
+60
Łojej, ale byłem pijany. Na szczęście są meczyki.pl.
11 cze 2016 | 10:27
+11
Zauważyliście, że jak Pogba chciał przytulić giroud po golu to ten go odepchnął żeby pobiec do ławki, a jak Payet chciał pobiec pod trybunę to giroud go przewrócił na ziemie? jezu ja rozumiem, że można grać jak rasiak bez formy ale żeby nawet się cieszyć nie potrafić? i tak nic nie ugrają bez Benzemy i Gameiro
11 cze 2016 | 10:03
+15
Gratulacje dla Francuzów. Bramka Payeta po prostu cudowna.
+26
Bramka Payeta stadiony świata. Francja zagrała średnio ale co Payet zagrał jestem pod wrażeniem kibice mają mu za co dziękować.
11 cze 2016 | 09:50
+10
Gra Payeta w tym meczu podobała mi się najbardziej!:)(oglądałem mecz)
11 cze 2016 | 09:47
-6
Chyba pomyliliście niebo z gwiazdami odbitymi nocą we stawie jeśli myślicie że Francja wygra Euro.
11 cze 2016 | 09:19
+15
szkoda mi rumunii,zagrali ambitnie ale braklo nieduzo czasu,jak polska zagra z taka ambitnoscia to wyjdziemy z grupy ;))
11 cze 2016 | 12:35
+4
ambicją, nie ambitnością ...
11 cze 2016 | 09:16
+11
Rumuni pokazali charakter a Francja bez błysku ale Payet gracz international level jak mawiał Leo Benhakker ;)
11 cze 2016 | 09:06
+4
Payet lepiej przymierzyć nie mógł, petarda w samo okienko :)
-2
Rumuni mają bardzo dobrze zorganizowaną obronę. Doskakiwali Francuzom do każdej piłki. Przy pierwszym golu spieprzył po części Tâtâruşanu. Zdecydowanie za późno wyskoczył do piłki. Stancu bard
11 cze 2016 | 08:36
+3
Dmitrij Payet cóż za bramka. Do tego jeszcze asysta przy golu girouda! Piłkarz meczu. Tâtâruşanu nie miał szans przy golu na 2 1
11 cze 2016 | 08:35
+3
Świetny mecz Payeta, tak samo jak Rumunii.
11 cze 2016 | 08:08
-3
Francja: lekko zagubiona zdaje mi się ze zjadła ich presja pierwszego meczu. griezmann słabiutko jak na niego nawet bardzo wiemy jak ten chłopak potrafi grac i jak strzelać,pogba yhh słabiutko próbował nie powiem ale mało z tego wyszło,Giroud uważam i tak już zostanie że ten napastnik jest tak drewniany że czasem na jego ruchy aż sie niechce patrzeć no gola zdobył brawo głowa jego atut,No i wkoncu Payet koleś zagrał perfekcyjny mecz asystował i strzelił bramkę stadiony świata niesamowity zawodnik jak tak dalej pójdzie może zostać gwiazdą euro pod warunkiem ze Francja się obudzi bo sam Payet meczu nie wygra choć patrząc na wczorajsze spotkanie to nawet prawdopodobne :D
Rumunia: To jak zagrali w obronie jestem w szoku 2 stracone bramki w elminacjach coś mówią twarda obrona nie patyczkowali się z napastnikami Francji ostre wejscia walka o każdą piłkę widać było ze zostawili serce na boisku no i oczywiście mieli swoje okazje w tym meczu 3 bardzo klarowne i powinni miec jeszcze jednego karnego po wejściu koscielnego no ale super mecz.
11 cze 2016 | 08:07
+10
Wow Payet!
11 cze 2016 | 08:05
-3
Cyganie z żabojadami czy murzynami ?Poza tym Payet co przyjebał.
11 cze 2016 | 08:02
+5
PAYET! <3
11 cze 2016 | 07:59
+12
niesamowity mecz w wykonaniu obu reprezentacji dobry mecz który dało sięobejrzeć gratulacje dla rumuni za dolę walki i francji za zwycięstwo
11 cze 2016 | 07:52