Video dodane przez: totil 21 cze 2016 | 22:04
+1
Niespodzianka!
23 cze 2016 | 01:32
0
No to Kupiers znowu pokazal jakim jest niedojebanym sedzia, na szczescie wyniku nie wypaczyl. A miedzy stoperami realu i barcy 1-1 w spierdolonych akcjach
23 cze 2016 | 00:46
+1
corwacja nadzieja wolnego świata
22 cze 2016 | 21:33
+2
Brawo ! Chorwaci pokazali klasę, grali do końca i to się opłaciło.
22 cze 2016 | 21:20
+3
W 2:10 słychać strzały !
22 cze 2016 | 20:20
-1
Ten karny Ramosa.... nieważne, chyba Hiszpania trochę przyspała po golu na 1-0 a potem już się nie obudzili.
22 cze 2016 | 18:05
+4
Nawet jak awansujemy z Ciapatą Szwajcarią to będzie ciężko przejść Chorwatów.
22 cze 2016 | 17:45
-1
chorwacja zasluzenie wygrala,slowianska krew!,hiszpania miala nawet szanse na karnego ,ktorego nie bylo uknul to sobie sedzia ,chyba tez polawia sardynki z hiszpanami
22 cze 2016 | 17:18
+71
Sędzia podyktował karnego,a pewnie zaraz potem dostał cyna na słuchawki że nic nie było. Czemu nie nakazał powtórzyć karnego,gdy bramkarz chorwacki wyszedł na 1,5 m przed bramkę?W takim razie po co są ci sędziowie za bramkami?!
0
Chorwaja pokazala charakter w tym spotkaniu!
22 cze 2016 | 15:11
+3
Srna zwraca się w kierunku ławki. Tam siedzi Modrić, który podpowiada mu w który róg Ramos będzie strzelał, po czym Srna idzie i mówi to Subasiciowi. Najlepsze, że jeszcze w tym wszystkim zorientował się Busquets, który podszedł szybko do Ramosa i powiedział mu co tam Chorwaci planują :D
22 cze 2016 | 14:38
+7
Brawo Chorwacja! Tak się pokonuje Hiszpanię! A Ramos i ten karny.... słabiutko.
+3
Chorwacja ma bardzo solidną reprezentację i w meczu z Hiszpania tylko to potwierdzieli. Jeśli przejdziemy Szwajcarie, to z Chorwacją czeka nas bardzo ciężki pojedynek.
22 cze 2016 | 13:10
0
też trzeba zauważyć jak Subasić był ustawiony przy karnym, bramkarz nie może przecież przekroczyć linii bramkowej przed kontaktem stopy strzelającego z piłką a on stał przed nią z dobry metr.
nie ujmując mu ale Ramos nie dość że prawie się zatrzymał a to już nie jest uznawane, to oddał słaby strzał
ni mniej ni więcej Chorwacja to też silny rywal w ewentualnym ćwierćfinale
22 cze 2016 | 12:53
+35
Z chęcią oglądnoł bym ten mecz gdyby nie kur*a Je**by polsat
22 cze 2016 | 13:14
-2
Wiesz co pobierz sb wtyczke ZenMate jest na chrome i firefox, potem kliknij w ikonke i daj niemieckie (domyślnie są rumuńskie) i wtedy wpisz w google ARD i wchodzisz i ogladasz za free
22 cze 2016 | 15:09
-7
Nic nie stoi na przeszkodzie. 100 zł i masz wszystkie mecze. To jest mniej niż 2 zł/mecz. Lepiej, że jest taki system niż gdyby wszyscy Polacy nawet ci co nie interesuj się piłką byli zmuszani poprzez abonament byli zmuszanie do finansowanie transmisji ME. Tak jest uczciwie. Mecze Polaków są w TVP, a reszta za meczów Ci co chcą płacą. Po za tym nawet jak Pana nie stać, albo uważa Pan, że cena jest zbyt wygórowana to pozostaje internet, gdzie bez problemu można obejrzeć mecze za darmo.
22 cze 2016 | 12:14
-8
Czy to przypadek ze kolejny "pilkarz" realu nie strzela karnego?
I brawo dla de'geja, perfekcyjnie dwa gole po krotki, tylko przyklaskac...
22 cze 2016 | 13:11
+8
No nie kurwa spisek...
22 cze 2016 | 11:39
+11
Kapustka chciał tak wczoraj wykończyć jak zrobił to Perisic, szkoda że niewiele mu zabrakło
22 cze 2016 | 13:51
-5
Ukraincy mieli lepszego bramkarza niz De Gea...
22 cze 2016 | 11:02
+22
Gratulacje dla Chorwatów! Ten karny to jakieś całkowite nieporozumienie i ciesze się z tego, że Ramos go nie strzelił.
22 cze 2016 | 11:35
+10
zachował się fair
22 cze 2016 | 10:59
+2
Dlaczego karnych nie wykonuje Iniesta bądź Fabregas ?
22 cze 2016 | 10:47
+44
Jak ja nienawidzę nurków! Brawo Chorwaci, należało im się zwycięstwo za ten cyrk.
22 cze 2016 | 10:15
+1
Chorwaci podbudowani takim zwycięstwem
22 cze 2016 | 09:50
+61
JEBAĆ POLSAT, DZIĘKUJE ŻE DZIĘKI WAM CZUJE KLIMAT TYCH MISTRZOSTW...
+12
I bardzo dobrze, cenny zimny prysznic dla Hiszpanów. Za szybko zdobyta bramka i rozsiedli się już w głowach na pierwszym miejscu w grupie a tu taka sytuacja. Karny z dupy, ale i Subasic zdążył prawie dobiec do piłki więc temat mozna zamknąć. Brawa dla Chorwatów za walke do końca i zwycięstwo w niełatwej grupie.
22 cze 2016 | 09:05
+2
Tak jak obstawialem 2:1 ! brawo CHORWACI !
+1
Powiem tak kalkulacje, że łatwiej będzie z Chorwacją są tak bez sensu jak rządy polityków w Polsce. Wiadomo przecież że drużyna która ogrywa Hiszpanie w cale od niej gorsza nie jest..
22 cze 2016 | 08:45
+19
Kto daje strzelać karne Ramosowi?
22 cze 2016 | 08:22
+19
karny z kapelusza, ale swoja droga zanim ramos dobiegl do pilki przy karnym bramkarz wybiegl z 1.5m z bramki :) powinna byc powtorka karnego
22 cze 2016 | 08:04
-1
jestem dumny z chorwatów,graja piekna piłke dla oka,licze ze wygraja euro ;))
22 cze 2016 | 08:00
+2
nigdy nie dałbym strzelać ramosowi, pamiętacie jak ramos strzelał karnego co piłka dookoła świata poleciała? Po za tym to obrońca!
+50
Hiszpanie, gdy po zanurkowaniu dali strzelać karnego Ramosowi, to tak jakby powiedzieli: przepraszamy, nie chcieliśmy być chamscy. Piękny gest!
22 cze 2016 | 01:38
+31
chorwacja dała czadu
22 cze 2016 | 01:21
+6
Zajebisty mecz ! Chorwacja bardzo dobrze spisuję sie na ME a ten Perisic co robi-nie mam pytań !
22 cze 2016 | 01:12
+29
ale sedzia dal dupy przy karnym, bramkarz wyszedl ze dwa metry zanim Ramos dotknal pilke, ale fajnie ze Chorwacja wygrala.
22 cze 2016 | 00:58