+20
Brawo Polska do finału!
27 cze 2016 | 00:18
+25
a Milik no ma gorszy turniej ale wszyscy na niego najeżdżacie gram w piłkę i wiem jak to jest im wiecej każdy będzie go krytykował tym bardziej go dołujecie i traci wiare w siebie a zapomnieliście ile zrobił dla reprezentacji w eliminacjach w tym turnieju strzelił bramkę asystował kubie. zobaczcie na inne gwiazdy na tym euro np ronaldo którego nienawidze za brak pokory i penerstwo też nie potrafi strzelać bramek, następny ibrahimovic tyle miał zrobić a nic nie zrobił.. widzicie tylko u nas błędy. Dla mnie nasi fajnie grają pokazują że umią walczyć wychodzą na boisko z nastawieniem żeby wygrać a nie żeby sobie pograć zabrać pieniądze i mieć w dupie jak kilka lat temu i z biegiem lat będzie lepiej wierze w nich
27 cze 2016 | 00:12
27 cze 2016 | 00:00
26 cze 2016 | 23:56
+5
zamknij pysk kamilos2002_Veb jak nie znasz się na piłce!!!
obydwa zespoły grały równo. a oni nie mieli farta?? obejrzyj sobie 1 polowe jak dostawali po dupie.żaden fart każde zwycięstwo sobie wypracowali. w drugiej połowie grali tylko żeby utrzymać wynik nie ryzykowali w ataku żeby kontrataku nie było. Jakby byli lepsi to by wygrali a nie potrafili przebić się przez naszą obronę. i tak w ogóle zespół się pisze przez ó pajacu
27 cze 2016 | 00:02
26 cze 2016 | 21:22
-114
polaczki cebulaczki kolejny mecz na farcie. gorszy zespuł wygrał.
28 cze 2016 | 02:11
+2
kolego bo sie pogniewamy i po co ci to ?
26 cze 2016 | 21:02
+22
Przy karnych słychać Borka jak się wydziera w tle :D.
+36
Zapomniałem dodać oczywiście Jebać Polsat!
26 cze 2016 | 20:47
26 cze 2016 | 21:03
+2
Dê o fora daqui!
26 cze 2016 | 20:05
+37
Arek może i zmarnował ostatnio dużo sytuacji, ale chyba możemy mu to wybaczyć, skoro jesteśmy mimo wszystko w ćwierćfinale, prawda ludzie?
Nie zapominajmy, że przy każdej z 3 bramek Arek Milik miał swój duży udział, jedną strzelił osobiście, przy drugiej miał asystę a przy trzeciej genialnie przepuścił piłkę do Kuby. Ja tam liczę na to, że jak będzie potrzeba to Arek się odblokuje, nie zapominajmy ile radości dał nam w eliminacjach, nie należy go teraz skreślać!

Czekaliśmy na takie mecze polskiej reprezentacji wiele lat, ja prawie 3 dekady :)
26 cze 2016 | 20:03
+23
Wkońcu przyszedł czas kiedy i my liczymy się w piłce nożnej !! Brawo brawo i brawo...tylko następnym razem proszę was chłopaki nie trzymajcie nas w niepewności do końca za młody jestem jeszcze na zawał ale przy przeżywaniu meczu myślałem że zejde...Mam nadzieje że Milik z Lewym wkońcu odpalą w tym meczu z Portuglią mamy naprawde klasy światowej napastników wystarczy żeby odpalili a ja już widze półfinał pozdro...
26 cze 2016 | 19:59
+10
Brawo Kuba brawo Polska.
26 cze 2016 | 18:54
+21
Brawo,brawo i jeszcze raz brawo Polacy!!!!!!! Z Portugalią musi byc już tylko lepiej i oby się Lewy przełamał :)
26 cze 2016 | 17:58
+3
Brawo nasze Orły, brawo Orły Nawałki, ogromny sukces, wierzyłem i wiedziałem że dadzą radę, teraz Portugalia, umiemy z nimi grać, wygrywaliśmy już z nimi, śmiem twierdzić że wygramy i tym razem, Lewy pobudka, czas coś ustrzelić ;D do boju Orły!.
26 cze 2016 | 16:58
+8
Brawo Kuba brawo POLSKA!!!!!!!!!!!!!
26 cze 2016 | 16:02
+13
Duma rozpiera !!! Jesteśmy z Was Dumni ;) Portugalia nie ma z Nami szans, z Tak dobrze poukladana Reprezentacja Jaką Jest obecnie Nasza Reprezentacja ;)
Ostatni podobny sukces w 86 roku nie pamietam, mialem wtedy rok, a teraz na moich oczach piszecie Historie i dzieki wam nie bedziemy musieli siegac do archiwów zeby powspominac wielkie emocje
Szacun !
26 cze 2016 | 21:12
+4
Ja pamiętam..miałem wtedy 7 lat i był to mój pierwszy Mundial, od czasu którego żyję piłką nożną aż do dziś..nie sądziłem, że przyjdzie mi na coś podobnego w wykonaniu Polaków czekać dłuuugie 30 lat..;)

Tym lepiej teraz smakuje ten sukces.;)
26 cze 2016 | 15:24
+23
karne ciesza nawet po piatym obejrzeniu:)
26 cze 2016 | 23:33
+4
Ja obejrzałem z 30 razy i mogę oglądać dalej :)
27 cze 2016 | 14:54
+4
Będziemy do tego wracać jeszcze przez wiele najbliższych lat i zawsze będą to tak samo fajne wspomnienia..;)
26 cze 2016 | 14:53
-13
W Polskiej reprezentacji najlepsi byli Błaszczykowski i Fabiański, potem Grosicki, Glik, Pazdan, Piszczek, potem Jędrzejczyk, Krycha, Mączyński, a na końcu wiadomo kto: nasze asy Milik i Lewandowski ;)
26 cze 2016 | 14:51
+1
ciezka wygrana ,ale wygrana!nastepny mecz z portugalia powinien byc mniejsza przeszkoda,sardynki nie maja tez dobrej ofensywy ,nawalka jednak musi cos zrobic z polska ofensywa,moze zamiast milika powinien zagrac kapustka,milik nie jest w formie,lewy zreszta tez,zmiany w ataku sa potrzebne,pozatym reszta chlopakow z kadry powinna byc wystawiona w niezmienionym skladzie
26 cze 2016 | 14:41
-63
SMUTNY DZIEN, CEBULAKI WYGRAŁY I TEN PEDAŁ GEJALDO TESZ. A MYSLAŁEM ZE WRESZCIE CI NIEDZIELNI KIBICE SPIERDOLOM Z TEJ STRONY!
26 cze 2016 | 14:32
+7
Niesamowite co się wczoraj wydarzyło. Teraz czas na ćwierćfinał i wierze że nasi są w stanie pokonać ekipe Ronaldo. A Tak ogólnie to ta Portugalia się ślizga okrutnie.
+17
Nie myślałem, że dożyję takiej epoki w której nasza kadra tak będzie wymiatała na Mistrzostwach. Jestem dumny z Nich i czuję się jak ludzie żyjący w latach 70 i 80 kiedy nasi też wymiatali. BRAWO KADRA BRAWO SELEKCJONER BRAWO KUBA i FABIAN!!! POLSKA BIALO-CZERWONI!
26 cze 2016 | 13:01
-42
LEWANDOWSKI NARAZIE NAJSŁABSZY.
26 cze 2016 | 14:30
+14
POLSKA gra w mistrzostwach nie Lewandowski.
26 cze 2016 | 12:17
+11
no na taka reprezentacja polski to czekalem
26 cze 2016 | 11:49
+12
Mateusz Borek przy karnym Lewandowskiego, bezcenne :D ogladam i ogladam, wsluchajcie sie.
26 cze 2016 | 11:43
+16
BRAWO POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wygramy to EURO!!!!! Do Boju Biało-Czerwoni!!!!
26 cze 2016 | 11:26
+2
Nie zwalniamy, oby tak dalej i oby Portugalia nam uległa:) Brawo Polska.
26 cze 2016 | 11:23
+7
Jestem dumny z tego jak gra reprezentacja i ciesze się ze dożyłem takich czasów gdzie jestesmy w cwierćfinałach a jest szansa nawet na Finał ! coś pięknego na naszych oczach pisze się historia Polskiej piłki nożnej !
26 cze 2016 | 10:52
+21
Brawo Polacy! To jest piękny sen i niech ten sen trwa jak najdłużej! Trzeba też oddać szacunek rywalowi bo grał bardzo dobrze a bramka Shaqiri'ego po prostu stadiony świata.
26 cze 2016 | 10:15
+89
Jan III Fabiański zatrzymał muslimów pod polską bramką
26 cze 2016 | 10:11
+3
To jaki styl gry pokazali to poprostu mistrzostwo,nie ma innej opcji finał murowany!! POLSKA BIAŁO CZERWONI
26 cze 2016 | 10:07
+17
Sprawiedliwy wynik po regulaminowym czasie, gol Shaqiriego pewnie golem turnieju. Panowie chyba wzięli sobie do serca nasze rady i potrenowali te jedenastki. Kuba jest kozak. Brawo za awans!