Długi skrót:
Video dodane przez: totil 26 cze 2016 | 15:23
27 cze 2016 | 15:20
+1
jak się Ciesze ze nie oglądam takich meczów na Polsacie! bo Słyszałem ze pogoda popsuła zabawę! współczuje tym co wydali 99.zl za tych parę meczy :(
+2
Obserwuję Griezmanna od początku tego turnieju. Jak wychodził do pierwszego meczu, to wyraźnie było po nim widać, że ciągle jest mentalnie przygaszony finałem LM, a zwłaszcza tym pechowym karnym. Jednak z każdym meczem na Euro i każdym sukcesem, a zwłaszcza bramką, chłopak po prostu w oczach nabiera z powrotem życia, radości futbolu i pewności siebie.
27 cze 2016 | 12:21
27 cze 2016 | 11:40
+2
Brawa dla Irlandii
27 cze 2016 | 11:21
+4
Zasłużona wygrana Francji po golu Irlandczycy ustawili se autobus i myślą że wygrają ale omal Francuzi nie poszli do domu a Dimitri Payet na swoją wyspę.
27 cze 2016 | 08:55
-1
Wszyscy tu walczyli dzielnie i dobrze, francji sie zasluzylo zwyciestwo ale brawo dla irlandczyków za dobra walke i mecz.
27 cze 2016 | 08:23
0
Zdecydowanie za niskie zwycięstwo trójkolorowych.
27 cze 2016 | 00:05
+12
Szkoda..były szanse na to, by utrzeć nosa tej afrykańskiej zbieraninie w barwach Trójkolorowych.
27 cze 2016 | 00:00
-6
Pachniało sensacją ale Francja choćby przez chwilę nie zwątpiła i zasłużenie awansowała do 1/4. Szkoda Irlandii bo walczyła dzielnie.
26 cze 2016 | 23:29
26 cze 2016 | 22:30
-5
Griezman gra jak z nut. Benzema jak widać nie jest im niezbędny:)
26 cze 2016 | 22:28
-18
Wchodzą drużyny które były na to skazane
26 cze 2016 | 22:05
-190
Ale fajny dźwięk dodali przy dodaniu minusa. Brawo Admin!!
26 cze 2016 | 22:44
-68
Minus dla mnie
26 cze 2016 | 21:43
-9
Griezmann ratuje dupy Francuzom. Gdyby nie on ten mecz mógłby się różnie potoczyć. Gratulacje.
26 cze 2016 | 20:36
-20
brawo Francja!
26 cze 2016 | 20:15
+8
W drugiej połowie Francja pokazała jak trzeba grać na takim turnieju.
27 cze 2016 | 01:30
-7
3 dni odpoczynku więcej zrobiło swoje ...
-3
A ty co..? Pod publiczkę komentarze piszesz..?
26 cze 2016 | 20:05
-8
patrząc na Gignaca, kiedy wszedł, chciałbym żeby pan Lewy tak grał. zawodnik o klasę słabszy a gra lepiej. Liczę na poprawę w ćwierćfinale.
26 cze 2016 | 22:42
-3
Ta, już widzę jak Gignac zapierdala po całym boisku z góry na dół i wraca się na własną połowę w walce o piłkę przez 120 minut.
27 cze 2016 | 09:55
0
jedna strona medalu, druga jest taka że Lewy to napastnik, który nawet piłki utrzymać nie potrafi, ani sytuacji nie stwarza, nie mówiąc już o wykończeniu. a to że go faulują to żadne wytłumaczenie.
26 cze 2016 | 19:58
-5
brawo Francja awans jest.
26 cze 2016 | 19:43
+6
Rzeczywiscie, faul na czerwona kartke...
26 cze 2016 | 19:16
+7
Gratulacje Francja!! Zasłużony awans do ćwierćfinału!
26 cze 2016 | 17:42
-144
Francja moja ulubiona drużyna :) Zobaczcie na ich team, multikulturowy i różnorodny, aż przyjemnie patrzeć. Mam nadzieję, że gospodarze wygrają to Euro, Viva la France!
26 cze 2016 | 19:54
+3
Banda czarnych podludzi i wszelakiego ścierwa z całego świata . Może ze 3 białych a reszta czarnuchy . Powinni grać w pucharze narodów afryki
26 cze 2016 | 20:02