+25
Brawo dla Niemców
27 cze 2016 | 08:41
+10
Niemcy w tym meczu mieli ogromna przewage i to nie dziwne ze wygrali, ale tez trzeba pamietac ze to mistrzostwa i kazdy ma szanse wygrac w tym turnieju, wystarczy tylko (jakims cudem) zeby najlepsze druzyny mialy dosc duzo pecha i przegraly. Szanse sa minimalne ale sa i nawet slowaków nie nalezy olewac.
26 cze 2016 | 23:58
27 cze 2016 | 00:37
+19
uważaj na słownictwo dzieciaczku bo jak się ojciec do wie co ty wypisujesz w internecie to dostaniesz wpierdol
26 cze 2016 | 23:53
+18
Niemiecki walec przejechał po Słowakach jak chciał. Gdyby przegrali 0:5 to też nie mogliby być zaskoczeni. Spodziewałem się bardziej zaciętego meczu. Jeden Hamsik to za mało na Niemców.
26 cze 2016 | 23:48
-8
Bardzo szkoda mi słowaków, ale taki jest futbol. Czasem wygrywają hitlerjugend i brudasy :(
26 cze 2016 | 23:03
+11
Jak się robi takie błędy jak przy drugie bramce to się nie ma co dziwić, że się przegrywa
1 Kucka dał się objechać jak dzieciak i nawet nie próbował gonić Draxlera
2 Skrtel ja się dziwię, że on nadal gra w PL gość zasłania korytarz, w którym bramkarz spokojnie może złapać zamiast korytarz na 5 metr (tam gdzie posłana została piłka)
3 obrońca pilnujący Gomeza to w B klasie dostał by zjebkę od trenera, że raz- spóźniony i dwa od bramki powinien pilnować.
26 cze 2016 | 23:15
+6
Skrtel już tylko na ławce siedzi.
26 cze 2016 | 22:37
+8
Bardzo jednostronny mecz Niemcy ani przez chwile nie martwili się o wynik.
+30
Jak dla mnie Niemcy nie zagrali nic czego wcześniej by nie grali, po prostu Słowacy na wszystko im pozwalali, najgorszy ich mecz na euro
26 cze 2016 | 22:09
+6
Niemcy łapią wiatr w żagle, przesądził szybki gol, Słowacy musieli pójść na wymianę ciosów to nie mogło się dobrze skończyć. Co do typera mistrza Europy obstawiam Włochy. Lubią raz na jakiś czas sprawić niespodziankę i tułać się po drabince turniejowej z wynikiem 1:0 bądź rozstrzygając mecz w karnych. Pozdrawiam
26 cze 2016 | 22:31
+9
Ten opis Włochów na razie lepiej pasuje do Polaków:) ale klasa jest wygrać, a nie ładnie przegrać:P
26 cze 2016 | 22:43
+19
Zgadzam się w 100 procentach, Portugalię moim zdaniem możemy przejść, cudem można nazwać, awans ich z Chorwatami. W tak przeciętnej grupie zająć 3 miejsce, do końca drżąc o awans, Portugalia jest cieniem samej siebie. Bądźmy dobrej myśli bo los nam sprzyja. Chorwaci byliby o wiele bardziej niewygodnym rywalem. W półfinale raczej Belgia a co za tym idzie stawiamy autobus, oby noga Pazdana nie chybiała, Fabianowi ręce nie drżały a wszystko się może zdarzyć (y)
26 cze 2016 | 21:55
-38
Niemcy dostano w pape z 0-4 w 1/4 z Hiszpanami a potem La Furia Roja zmiecie tom kmiockom drużyne bambusów Francuskich a w finale 5-0 z Polakami. Tak będzie, Morata na króla strzelców turne a De Gea bramkażem turnieju.
26 cze 2016 | 22:52