Video dodane przez: totil 26 cze 2016 | 21:39
0
Szkoda Wgrów
4 lip 2016 | 09:17
0
Trochę szkoda Węgrów no, ale co mogli zrobić może gdy było 1-0 to mogli by wyrównać i kto wie jak by było.
30 cze 2016 | 14:16
+1
Belgia pokazała swoje niesamowite umiejętności! Brawo!
29 cze 2016 | 15:58
+2
Belgia niesamowita brawo !!!
28 cze 2016 | 14:33
+6
Szoda Węgrów, ale Belgia to trudny rywal. Gratulacje za walkę!
28 cze 2016 | 11:37
-1
Gratulacje Belgia!! Zasłużony awans do ćwierćfinału! Ale jednak szkoda Węgrów :( Jednak i tak już daleko zaszli na tym turnieju i to jest dla nich duży sukces! Brawo Węgry!!
27 cze 2016 | 22:44
-5
Witam nie mogę oglądać skrutòw pomòżcie
27 cze 2016 | 23:50
+3
Spróbuj wyłączyć adblock-a może się uda jak nie zainstaluj inną przeglądarkę lub sprawdź ustawienia internetu tzn, czy nie masz ustawień opcji internetowych ustawionych na poziom Wysoki - jeśli tak to ustaw na średni,powinno pomóc.. Pozdr.
27 cze 2016 | 22:40
-5
BRAwo Wegry
27 cze 2016 | 20:35
+5
Kto by pomyślał że Węgry wyjdą z grupy ale byli bezradni z Belgami, wielki szacunek dla Węgrów co pokazali na imprezie.
27 cze 2016 | 16:23
-2
Brawo za wyjście z grupy!!! Belgia sie bydzi!!!
27 cze 2016 | 15:45
+27
Szkoda Węgrów,ale i tak na tym Euro pokazali klasę.
27 cze 2016 | 15:18
-15
wynik mówi sam za siebie:) kto był lepszy :)
27 cze 2016 | 15:14
+1
Jak dla mnie to 4-0 troche krzywdzące dla Węgrów i mało sprawiedliwe. Nie patrząc na wynik Belgowie nie wypracowali sobie AŻ takiej przewagi nad Węgrami. Tak, dalej uważam że Belgia gra słabo- Węgrzy wchodzili sobie w srodek pola jak w masło a przy kontrach Węgrów Belgowie wracali sobie truchcikiem(gwiazdeczki).
27 cze 2016 | 15:20
27 cze 2016 | 15:29
+1
Może wczoraj zagrała dobrze ale patrząc jak grają podczas tego turnieju to słabo to wygląda(grają w kratkę- patrz 0-2 z Włochami i słaby mecz ze Szwecją) W tej drużynie bardzo dużo zależy od indywidualności i od ich dyspozycji. Mam nadzieje że w meczu z Polską(o ile nie wcześniej) będą mieli słabszy dzień. No i chyba mi nie powiesz że wynik oddawał tego co się działo na boisku...
+32
Węgrzy kończą turniej z głową podniesioną do góry. Pomimo wyniku walczyli o bramkę do końca. Sportowo byli daleko za Belgią, ale pokazali serce do gry i chwała im za to!
27 cze 2016 | 09:55
+27
Szkoda mi naszych braci ale gratulacje dla Belgów. Zagrali fantastyczne spotkanie i zasłużyli na zwycięstwo.
27 cze 2016 | 09:26
+13
No i wreszcie wykorzystali swój potencjał. Ładna brama Hazarda. Szkoda Węgrów, ale trudno coś powiedzieć bo Belgia ich po prostu zjadła. Moim zdaniem ten wysoki wynik nie wróży niczego na następne rudny, Belgia gra zwyczajnie nierówno i następny mecz mogą znowu mieć słaby.
27 cze 2016 | 09:02
0
bardzo łatwo wegry wyrabiali sobie doskonałe sytuacje,według mnie lepsza druzyna z ataku i belgia bedzie miec problem,walia ma chujowa obrone wiec bedzie juz po meczu ;))
27 cze 2016 | 08:56
-7
Czuje pismo nosem że zagramy z Belgią o FINAŁ !
27 cze 2016 | 08:53
+6
No Belgia w finale mają drabinkę marzenie najpierw Walia potem chyba Polska i mają finał.
27 cze 2016 | 08:26