Video dodane przez: pct 27 cze 2016 | 18:43
1 lip 2016 | 20:54
0
{{votes_count}}
Stało się. Hiszpania nie obroni tytułu mistrza Europy. Włosi mają realną szansę na wygranie EURO.

-1
To nie ta Hiszpania z Casillas'em w szczycie formy i Raulem w ataku ;)
29 cze 2016 | 23:33
0
no tak, za Raula najwyżej dotarli do cwiercfinału.
28 cze 2016 | 16:37
+8
Hiszpanie bez formy, tak jak Anglicy. Za to z tego co się orientuję, Niemcy chcieli grać z Hiszpanią i uniknąć Włochów, z Italią zawsze im się ciężko gra.
28 cze 2016 | 22:41
-2
Najpierw trzeba Niemcom bramkę strzelić :D
29 cze 2016 | 14:12
-3
Chlopak napisal najprawdziwsza prawde ale i tak go jakies kurwy beda minusowac.
Niemcy nie stracili ani jednej bramki w tych misztrostwach. Tylko tak...
28 cze 2016 | 15:10
+1
Conte wariuje a Del Bosque hahaha Sfinks
28 cze 2016 | 12:50
+8
Co ten Conte tam wyprawiał. Brawo Włochy!
28 cze 2016 | 11:28
+15
Gratulacje Włochy!!! Stać was na finał!! Z Niemcami myślę, że wygracie tak jak 4 lata temu!!
28 cze 2016 | 11:13
+4
Ciesze sie bardzo że wygrali włosi Hiszpanie juz swoje wygrali teraz czas na innych ( POLSKA :D )
28 cze 2016 | 10:49
+5
Brawo Włochy! Świetny mecz z Hiszpanią! Ćwierćfinał!

+24
Gratulacje dla Włochów. Linia defensywna i niesamowity Buffon spisali się niesamowicie po prostu. Włosi zasłużyli na zwycięstwo w 100%.
28 cze 2016 | 07:54
+21
Pytalem sie ludzi jak typuja ten mecz, to 90% Hiszpania, bo PRZECIEZ TAK CISNA WSZYSTKICH, a jeden to nawet jebnal, ze Wlochy nieee, bo z Irlandia przegrali XD
A moje jeden do zera dla Wlochow kwitowali smiechem :D
Zyc wsrod takich ekspertow to czysta przyjemnosc :)
28 cze 2016 | 09:57
+10
ja podobnie napisałem 2:1 dla Włochów to minusów chyba dostałem ze 40 takich tu mamy ekspertów na meczykach
+14
Buffon? Moim znadniem Dejwid zrobił lepsza robote na boisku, w sumie to najlepszą :D. Ramos bezsilny, Hiszpania i jej tiki taka nie trybe, del Bosque czy jak on tam ma mógłby się ocknąći ustąpić miejsca jakiemuś innemu selekcjonerowi ;). Hiszpania bezsilna.
28 cze 2016 | 10:50
-5
Jak ma za kolegę takiego nieudacznika jak Pique to nie ma się co dziwić że bezsilny. 1 bramka błąd De Gei a 2 to już postawienie przez Hiszpanie na atak i oczywiście piłka odbita od drewnianego Pique.
28 cze 2016 | 00:02
+5
Wygral lepszy zespol,hiszpania musi sie zmienic,jakis zywiolowy trener jak conte czy simeone
27 cze 2016 | 23:40
+59
BUFFON jak wino :) jest przegość :)
28 cze 2016 | 09:17
+19
bo buffon jest prawdziwy i najlepszy, a nie przereklamowany jak np joe hart czy inne wynalazki
28 cze 2016 | 10:09
+10
albo Neuer, przecież taki Neuer może buty czyścić Buffonowi
+16
Brawo włosi mistrzowie gry z kontry. W 1 połowie hiszpania nie istniała, przebudzili się na 15 min ale to za mało, a ten kurwiszon Pique niech się nauczy grać,
+23
Włochy zagrały dzisiaj po mistrzowsku... Dawno nie widziałem tak bezradnej Hiszpanii :D
27 cze 2016 | 23:08
+8
Dla mnie dziwnie się oglądało ten mecz a dokładnie rozpoczęcie i zakończenie bo już od wielu wielu lat zawsze było witanie się Gigi Buffona z Ikerem Casillasem i wzajemny szacunek tych obu bramkarzy do siebie
+10
nie było już sposobu na włochów,Buffon klasa jego klasy!
27 cze 2016 | 22:25
+20
Najpierw świetną taktyką Conte zneutralizował Belgów, a teraz to samo zrobił z Hiszpanami. Świetny trener, Ci zawodnicy Włoskiej reprezentacji grają tacy nakręceni, zmobilizowani że aż super się to ogląda, oby pokonali Niemców.
27 cze 2016 | 22:07
+6
Brawo Włochy !!!
27 cze 2016 | 22:06
+10
Wlosi dlugo czekaja na mistrzostwo. Jedyny i ostani raz 1968.
27 cze 2016 | 22:03
+6
brawo Włochy!
27 cze 2016 | 22:02
-20
Szkoda bardzo Hiszpani następne nie udane zawody...
27 cze 2016 | 22:00
+11
Taktycznie Hiszpania nie miała nic na Włochów dzisiaj. Dobry mecz bramkarzy, ale w polu lepsi Włosi.
27 cze 2016 | 21:59
+3
gdyby nie de gea to włochy im więcej goli trzepneli ,szkoda ze Hiszpania przegrała ale nie zawsze się wygrywać ale zdobyła 2 mistrzostwa europy i mistrzostwo świata , a meczu włochów z niemcami bedę za italia
28 cze 2016 | 15:13
+2
Italia z reguły ogrywa NIemców :p
27 cze 2016 | 21:56
+22
Del Bosque hehe powołać Fabregasa a Isco czy Saula zostawić hehe Odmładzanie skłądu...ze słabym Fabregasem i Davidem Silvom na czele :D Brawo Włosi kibicowałem wam, pyknijcie jeszcze Niemców i z Polską w Finale :D ale tam już sreberko was czeka xD
27 cze 2016 | 21:46
+8
Włosi to profesorowie w tym co robią, może ich styl gry jest podobny do naszego ale Polakom daleko do tego profesjonalizmu. Ich dokładność w każdym strzale jest do pozazdroszczenia.
27 cze 2016 | 21:45
+5
Wracałem z trasy i słuchałem audycji na żywo, zabójcza skuteczność Włochów 9/8 to pokazuje jak bardzo groźni są w ofensywie i życzę im finału (oczywiście z Polską) Gigi, genialny a jego uśmiech po woleju Iniesty .... bezcenny. Hiszpanie cóż bez zaangażowania nic się nie ugra, może czas odmłodzić skład ?! :D Brawa dla Włochów prócz Niemców w drodze do finału nie widzę rywala który im zagrozi.
27 cze 2016 | 21:43