Video dodane przez: totil 3 lip 2016 | 21:27
pedały francuskie, 90% druzyny czarnuchy z koloni tak samo jak w chujowatej rudej angli, Szacunek dla Islandii szkoda ze im nie dojebali, ale brawo za walke do końca
+20
Luksemburg ma 500k ludzi, Estonia 1M, Litwa i Łotwa po 2M, a tu proszę... Tak jakby miasto Bydgoszcz, albo Lublin wystawiło 11stkę swoich wychowanków. Wielki szacun!
4 lip 2016 | 20:38
+16
Gratulacje Francja!! Zasłużony awans do półfinału! A Islandii dziękujemy za ten wspaniały turniej!
4 lip 2016 | 19:29
+30
I tak wielkie gratulacje :) 350 tys. mieszkańców i takie osiągnięcie. BRAWO! :)
+9
Islandi jak najbardziej ukłony za zajebisty udział na Euro. Jednego tylko nie rozumiem mianowicie dlaczego Islandie nazywają krajem "gejzerów" ?
4 lip 2016 | 19:14
+19
Bo na jej powierzchni znajdują się liczne gejzery..? ;)
4 lip 2016 | 16:05
+3
Fajnie się to oglądało, chyba najwięcej bramek w meczu na tych mistrzostwach:D
4 lip 2016 | 15:51
+10
Super mecz, wielkie gratulacje dla Islandii, naprawdę to był dobry dla nich turniej!
4 lip 2016 | 15:39
+5
Gratki dla Islandi ;) za walkę
4 lip 2016 | 15:27
4 lip 2016 | 15:14
+16
Bramkarz Islandi był najsłabszym ogniwem meczu. Oglądałem tylko skrót. Niestety każdy może mieć słabszy dzień
4 lip 2016 | 14:46
+4
Ładnie Francuzi zagrali przeciwko tak zwartej i zawziętej drużynie oraz wielkie brawa Islandii którzy tak daleko zaszli w tym turnieju
4 lip 2016 | 14:21
+18
Szacun dla Islandii za te Mistrzostwa.Zrobili coś wielkiego.
4 lip 2016 | 13:20
+10
Bardzo piękne euro zagrał islajdia brawo brawo dla islandi. Islandia mogła nawed wygrać 6 do 5 ale może dlatego że francja był za bardzo pewna siebie wygrywając 4 do 0 w pierszej pułowie.Ciekawy będzie mecz francja niemcy ja będę kibicował dla francji bo nie lubie niemców

4 lip 2016 | 13:17
-15
Po pierwszej bramce dla Francji liczyłem na 8-0 ale potem zapanowało jakieś rozluźnienie i nie wyszło... Islandia zaszła tak daleko dzięki ostrej grze i dosyć pobłażliwym sędziom, jak widzę komentarze typu "Wspaniała" lub "rewelacyjna" Islandia to łapie się za głowe - to zwykli kopacze którzy zostali "rewelacją" rozgrywek a nie rewelacyjną drużyną.
4 lip 2016 | 12:48
0
godne pożegnanie wspaniałej ISLANDII na tych ME .
4 lip 2016 | 12:35
+3
Gudjohnsen - najbardziej wyróżniający się koleś bo miał inną końcówkę nazwiska to go zapamiętałem
4 lip 2016 | 12:33
+8
Islandia do tej pory strzeliła najwięcej bramek gospodarzom

tak było
4 lip 2016 | 12:24
-3
Nie ma szans dla Niemców w półfinale. To będzie starcie typu upośledzony Bayern kontra Borussia Dortmund Jurgena Kloppa, przy czym Francuzi są znacząco silniejszą wersją tamtej BVB. Francja rozjedzie Niemców z kontrataku. To prawda, którą widać. 7-1 z Brazylią to był tylko jeden mecz a obecna forma Niemców jest godna pożałowania.
4 lip 2016 | 11:44
-3
A ronaldo w meczu z polska mial dwie sytuacaje 100% a zjebal a z niemcami przegraja 0;3 lub 4

4 lip 2016 | 11:42
+3
Widac ze kibic realu i kurwa nie zdaje sobie sprawy ze portugalia wygrala na fuksie a Ronaldo ssie do tego nie prxyczynil a islandia liczy 330 tysiiecy wiec i tak daleko doszli wiec kurwa zamknij morde KibicRealuMAdryt
5 lip 2016 | 09:21