Video dodane przez: pct 12 lip 2016 | 19:16
-3
Antyfutbol
14 lip 2016 | 17:39
+2
Legiunia z taką grą przejdzie mistrza Bośni w rewanżu na lajcie ale ... Dalej muszą się poprawić w każdym elemencie bo nawet ligi Europy nie będzie .Do boju LEGIA :)
13 lip 2016 | 22:24
-5
Myślę jednak że w rewanżu Legia nie powinna mieć większych problemów ze zwycięstwem.
13 lip 2016 | 17:18
-1
Yyy ten remis jest jak porażka... Legia musi zmienić swój styl gry. Cieszy tylko tyle, że Nikolić dalej strzela.
13 lip 2016 | 15:43
+3
Mecz był tak bardzo toporny do oglądania, że wyłączyłem go po kilku minutach. Rozczarowujący wynik Legii, bo mając przewagę powinni to spokojnie wygrać, lecz mamy wymęczony w upale remis.

Cóż w Warszawie musi być koniecznie zwycięstwo.
13 lip 2016 | 15:12
0
Rok temu jak Lech grał z Sarajevem - także mistrzem Bośni to kibice legii "tylko 2:0? cieniasy, powinni takich rozjebać z 5". No to ten, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
13 lip 2016 | 19:54
0
a pamiętasz jak Lech grał z mistrzem Wysp Owczych xDDDD to był dopiero mecz!!! :DDDDDD
+11
W rewanżu przyklepia awans pewnym remisem 0:0 :)
13 lip 2016 | 10:20
+27
Dobrze, ze nie trafili na druzyne z Gibraltaru.
13 lip 2016 | 09:13
+13
Legia przy obecnej formie daleko nie zajdzie
13 lip 2016 | 08:34
+27
pięknie, dobry wynik Legii na stadionie w szkółce piłkarskiej na zadupiu.
13 lip 2016 | 08:29
+14
Legia to jakaś tragedia ...
13 lip 2016 | 02:51
+30
Trener Legi robi dobra mine do zlej gry,ale w duchu klnie:w co ja sie wpierdolilem,w zyciu takich kalek nie trenowalem.
13 lip 2016 | 01:56
+6
Ludzie czy wy możecie dodać normlane statystyki? Nawet nie możecie wejść na uefa.com aby zerżnąć stamtąd staty? Ta niekompetencja aż razi w oczy... Osobiście meczu nie oglądałem, ale widziałem statystyki na stronie uefy i tak na pewno one nie wyglądały...
13 lip 2016 | 00:51
+10
Ja wam tylko pokaże że kasa się nie liczy w walce o LM dzisiejszy mecz to pokazuje Zrinjski 6,63 mln €, Legia Warszawa 24,00 mln € czy było widać różnice na boisku i w wyniku ... sami sobie odpowiedzcie. Jak się nie chce i nie ma się chęci to w LM się nie gra
13 lip 2016 | 10:48
+3
porównanie z dupy, 24 a 6 milionów euro to nie jest zauważalna różnica. W Ekstraklasie są kluby z niższymi budżetami niż 6 mln i też zdarza się, że raz w czas któryś ogra Legię.
13 lip 2016 | 00:04