Dobry mecz w wykonaniu United! Ibra nadal czaruje!
+1
Bardzo cieszą bramki tych zawodników! GGMU! Zapowiada się Kozacki sezon!
15 sie 2016 | 10:49
+21
Boruc z taką obroną to ma ciężkie życie 2 gole po błędach obrony Bournemouth! MU dobrze zaczął ale ważne jak skończy, życzę powrotu do Ligi Mistrzów bo Manchester United można lubić czy też nie ale niezaprzeczalny jest fakt, że to wielki klub.
15 sie 2016 | 09:18
-23
MU więcej szczęścia jak rozumu...
15 sie 2016 | 09:15
+7
Brawo Czerwone Diabły! Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Martiala. A Zlatan już strzela. Oby tak dalej. Mam nadzieję, że zawodnicy z Old Trafford powalczą o mistrzostwo w tym sezonie. :)
+1
Manchester mial doprawdy slabego przeciwnika.
15 sie 2016 | 01:12
+4
Szkoda Boruca, przy pierwszej bramce obrońca się obciął podając mu piłkę , jeszcze Arturowi by się udało wyrwać piłkę z pod nóg Maty a ten obrońca jeszcze mu piłkę pod nogi dał ... Ibrahimović pokazuje że nie na darmo został tu sprowadzony , daje popis z meczu na mecz , póki co 3 oficjalne mecze w Utd , 3 gole i 1 trofeum
14 sie 2016 | 22:27
+24
Dobry początek sezonu dla Manchesteru United, widać już rękę Mourinho szybkie odbieranie piłki i kontrataki, gdy dojdzie do tego jeszcze Pogba oraz Mkhitaryan odnajdzie formę to śmiem twierdzić że to ten czerwony Manchester będzie głównym pretendentem do mistrzostwa. Na pewno ten klub jest w dobrych rękach, gdyż Jose to nadal czołówka światowa, a ludzie którzy uważają go za skończonego po prostu nie mają pojęcia o futbolu.
+2
Nawet ok wyszło czerwonym diabłom jeszcze dochodzi Pogba więc nice ale nie jestem przekonany co do ewentualnego mistrzostwa man united
14 sie 2016 | 20:38
+140
Da mi ktoś +. tak z litości
14 sie 2016 | 19:33
+10
Jak zawodnik przeciwnej drużyny daje podwójną asystę no to wstyd nie wykorzystać...
14 sie 2016 | 19:26
-43
Wszystko fajnie, tylko pierwsza połowa dla wisienek, United na fuksie jak zawsze, pierwsza bramka z dupy a potem druga taka sama ustawiła mecz.
14 sie 2016 | 21:00