I bez kibicostwa poprostu tak jest I Szkoda ze kibic innego klubu Zabija Piłkarza znienawidzonego klubu Masakra

Suarez do złotej piły idzie od początku Kurwa Zasługuje na to Jebany gryzak jak na teraz najlepszy nr 1 na Świecie. Pominąć wiadomo kogo to koleś masakra I powiem tak ze niektórymi aspektami gry przewyzsza ich dwóch.
Pierdolone śledzie mielonka, pierdolone smiecie gdzie gejmariitto. Hala madrit !!
+3
Barcelona niestety się nie potknęła ale trzeba przyznać że wynik imponujący .
22 sie 2016 | 12:09
+9
Świetne wejście w sezon Barcy. Kompletny mecz a zwycięstwo i gra szybko łatwo i przyjemnie;-)
22 sie 2016 | 10:03
-8
Dobrze że Bravo odchodzi ,wymiana z Cillessenem in plus .Przy bramkach
zachował się jak trampkarz .Jesper jest duzo lepszym goalkeaperem.
22 sie 2016 | 08:18
+6
Brawo Barca,Brawo Suarez.
21 sie 2016 | 23:17
-21
Nuuuuuda!Farsa Sreal I tak na zmiane...czasem Atletico !Reszta ogóry!Gimba sie podnieca wygranymi po 10-0 hahahaha najnudniejsza liga swiata
22 sie 2016 | 09:55
+1
Co nuda ,popatrz na ligę włoską to jest dopiero nudne do porzygu i ten cały śmieszny Juve który kupił grubasa z a 90 baniek ...A tak na marginesie ,mistrzem od dwóch lat jest Barca
3 lata temu Atleti .Śmietankowi dawno nie powąchali mistrzowstwa i jeszcze długo bedą patrzeć z dołu na Barcę i Atletico .
21 sie 2016 | 23:16
0
Brawo
21 sie 2016 | 20:55
+28
W meczu Barcy 8 goli, w meczu Sevilli 10 goli. 2 spotkania 18 bramek, tyle co w 3 kolejkach ekstraklasy ^^
+9
Pięknie ich rozpykali, nie mam pytań. Messi po tym Copa America naprawde sie wkurwił i teraz gra jak natchniony.
21 sie 2016 | 16:04
+12
Karwa to co wyrabia Barca jest nie do opisania, kapitalna drużyna, nic dodać nic ująć.
21 sie 2016 | 14:43
+13
Ten mecz zamyka usta wszystkim krytyka Ardy w Barcelonie
21 sie 2016 | 14:13
+5
Brawo Barca! Kolejny świetny pokaz fantastycznej gry!
21 sie 2016 | 13:54
+10
Wolny Suareza palce lizać, a cały występ Leo w tym meczu jest sztuką.
21 sie 2016 | 13:23
-32
Dla kibica liga angielska jest duzo ciekawsza.
21 sie 2016 | 13:30
+34
Nie.
21 sie 2016 | 13:21
-6
Ta liga jest ciekawa tylko w 3meczach.real- barcelona,barcelona-atletico i real-atletico.
a tak to jakas porazka,podzial finansowy robi krzywde tej lidze.
21 sie 2016 | 12:44
+7
Pozamiatane,kosmiczny futbol.
21 sie 2016 | 11:35
+18
Suarez znowu siegnie po korone króla strzelców ;)
21 sie 2016 | 11:23
+12
O to chodzi. Wspaniały start sezonu Barcelony. Fajnie, że Suarez od razu sezon rozpoczął od hat-tircka. Cieszę się bardzo, że od początku Arda pokazuje się z bardzo dobrej strony i strzela gole.
21 sie 2016 | 10:48
+9
I to miał być mecz "równorzędnych" drużyn..? Rozklepali ich jak dzieci na początek sezonu..takie bramki można oglądać w nieskończoność, brawo Barca.
21 sie 2016 | 10:27