Video dodane przez: emoid 27 sie 2016 | 20:22
+1
Fajnie sie ogląda MU
29 sie 2016 | 20:30
+3
Widac ze Mourinho przywrocil lad i porzadek chociaz w meczu z Hull Manchesterowi United momentami dopisywalo szczescie, Hull nie wykorzystalo swoixh okazji, natomiast Manu konsekwentnie rozpracowali gospodarzy, widac filozofie gry Jose Mourinho!
30 sie 2016 | 13:16
+2
juz minusy, najlepiej jest krytykowac innych, moze warto samemu napisać dobry post, wlasnie tak Mourinho jest właściwym czlowiekiem na właściwym miejscu, do tych wszystkich co minusuja, pamietajcie, ze to co dajecie wraca ze zdwojona siłą, was tez zminusują na milion minusów, fuck this shit!
29 sie 2016 | 13:56
+1
A ja myslalem, ze mnie pop$#%^#, bo w 90 minucie (0-0) przlaczylem na Real :(
29 sie 2016 | 00:57
0
Bardzo ważne zwycięstwo, warto walczyć do końca, super że Rashford wykorzystał swój czas!
28 sie 2016 | 21:21
0
Tak jest !
28 sie 2016 | 17:50
+7
United cisnęło i w końcu się udało. Ładna akcja Rooney'a. Początek sezonu godny kandydatów do podium.
28 sie 2016 | 15:46
+9
Fifa nie powinna mieć histori Huntera tylko Rashforda :D
28 sie 2016 | 14:20
+3
Następny mecz to derby, które jak zwykle będą swojego rodzaju weryfikacją, to będzie taki pierwszy no może drugi (pierwszy był o tarcze z Lisami) wielki bój. Ale jestem spokojny, widać że wszystko idzie w dobrym kierunku, jest duża różnica w grze w porównaniu do poprzedniego sezonu. W tej chwili mamy zaledwie 1 bramkę straconą po 3 grach w PL (najlepsza defensywa jak na razie), De Gea już nie musi nam tak często ratować dupska, no ale nic w tym dziwnego skoro mamy za stopera Erica Dzika, do tego przed nim biega 100 mln i dwu metrowe afro, a z przodu jeszcze do tego...Zlatan, zaczynamy znów budzić respekt.
28 sie 2016 | 13:15
-24
zlatan ibrahimovic się skonczył
28 sie 2016 | 13:10
+7
ManUtd pokazało klasę grało lepiej Brawo!
28 sie 2016 | 12:28
+18
Aż mnie ciary przeszły patrząc na radość United ;)
28 sie 2016 | 12:11
+3
brawo dla obu stron. MU byli lepsi i to było widać ale i tak Hull zostawiło dobre wrażenie
28 sie 2016 | 11:15
+8
Brawo Czerwone Diabły! Walka do końca się opłaciła. 3 mecze-3 zwycięstwa. To cieszy.
28 sie 2016 | 10:57
+24
ManUtd dominowało w tym meczu i zasłużenie zwyciężyło. Rashford wciąż potwierdza że jest wielkim talentem.
28 sie 2016 | 10:56
+7
Śmieszy mnie to jak Wy wszyscy dajecie się tu trollować i odpisujecie tym trollom, a oni się cieszą i konia walą do monitora.
28 sie 2016 | 09:44
+6
Manchester United w tym sezonie będzie się liczył w walce o mistrzostwo Anglii. Zapowiada się bardzo ciekawy sezon, ale wydaje mi się, że Manchester Utd ze Zlatanem w składzie powinien zdobyć tytuł.
28 sie 2016 | 09:23
+5
No Manchester UTD wygrywa bo bardzo dużej przewadze . Posiadanie piłki zdecydowanie dla Manchesteru w strzałach też pogrom . Remis nie był by sprawiedliwym wynikiem .
28 sie 2016 | 09:06
+5
26 strzałów, 15 celnych !!! I tylko 1 spalony przez cały mecz Maty, z tego co pamiętam.

TO musiało się tak skończyć ;) I bardzo dobrze, że to Rashford dał zwycięstwo, a cieszy, że Rooney dał asyste. Odrobine szczęścia mieliśmy, bo wcześniejszy rykoszet i mogło być jeszcze bardziej gorąco.
-11
Wymęczone zwycięstwo Czerwonych Diabłów! Brawo za dobrą walkę!
28 sie 2016 | 08:11
+20
Żaden fuks kuźwa,MU po prostu nie miał szczęścia,grali piłką oddawali strzały ale brakowało tej kropki na i,ale ładna akcja Rooneya i brameczka,zasłużone 3 pkt.
Brawa należą się dla bramkarza Hull ,moim zdaniem to gracz tego meczu.
28 sie 2016 | 06:23
+12
Kolejny raz Rashford daje 3 pkt jak w pod koniec tamtego sezonu ! brawo MU !
28 sie 2016 | 05:27
+5
UNITED !!!!! GLORY GLORY GLORY MUNITED !!!!!
28 sie 2016 | 05:25
+1
Jerry 2 fuks to ty taka pilka ona jedna bramki dwie raz wyszlo I wpadlo a ty WLACZ lige podwurkowa I komentuj pozdro kumplom za zalosnego alaaaaaaaaaaa znajacego pilke jerrego 3 pkt sa I starczy UNITED !!!!!!
28 sie 2016 | 04:19
-26
Znowu fuks.
28 sie 2016 | 04:35
+2
Cześciowo ;) Statystyki pokazują że Diabły zasłużyły na zwycięstwo ;) A bramka na sam koniec to że walczą do końca ;)
28 sie 2016 | 05:45
0
Jerry 2 inaczej znany od dzis fuks 2haha pierdolony komentator grajacy balonem non stop dmuchajac haha ty nigdy pilki lekarskiej nie widxiales pogral w fife 07 I komenty jebie a sam pilki nie wie jak kopnac haha
27 sie 2016 | 23:19
+24
kurde, aż chce się oglądać mecze United, w końcu!
27 sie 2016 | 22:40
+15
jest super :) 26 strzałów w zeszłym sezonie MU oddał w 4 meczach . a obecnie dominuje w ataku , dziś brakło szczęścia ale uśmiechnęło się w doliczonym czasie i warto było czekać :)
+5
Gdyby nie pogoda to mecz pewnie wyglądałby inaczej.
27 sie 2016 | 22:20
-66
Mourinho już zaczyna... autobus i wygrane po 1:0.
27 sie 2016 | 22:48
+33
widziales mecz baranie ?
27 sie 2016 | 22:06
+9
Tyle strzałów i sytuacji to United nie mieli chyba w całym ostatnim sezonie, a tak na serio, to cisneli, cisneli i w końcu wlazło. Szkoda tych zmarnowanych sytuacji, można zgonić na fatalną pogodę, ale trzeba przyznać że Hull dobrze się broniło. Najważniejsza viktoria, triumf na wyjezdzie i 3 punkty jadą na Old Trafford.
-1
W tym meczu miał pecha, bywa ;) Nie zawsze wszystko wychodzi zobacz wcześniejsze mecze ;) Tam już strzelał ;)
27 sie 2016 | 21:37
+10
Zaje*iście :)
27 sie 2016 | 21:24
-17
A niech to chuj.. strzelili w doliczonym..,;)
28 sie 2016 | 04:33
+1
Każdy lubi swój klub ;) Ja się cieszę ;) I taka jak twoja postawę lubie ;) Nie obraża rywala ;) A nie tak jak niektórzy na dole ;)
27 sie 2016 | 21:14
+37
Brawo manchester tylko jeden zero ale najważniejsze są trzy punkty tak trzymać myślę że mogą w lidze powalczyć o pierwsze miejsce
27 sie 2016 | 21:06
-53
ManU wygrało przegrany mecz
27 sie 2016 | 21:02
+35
Czerwone Diabły nie poddały się i zdeterminowane strzeliły zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry! BRAWO Man Utd!!!
27 sie 2016 | 20:57
-20
W statystykach pogrom, ale wynik pokzuje że równio dobrze w tym meczu mogłoby nie być zwycięzy(nie tyle wynik to pokazuje, co minuta w ktorej strzelona bramke).
27 sie 2016 | 21:19
-12
co się nie zgadza?
28 sie 2016 | 04:29
+2
Nie zawsze, czasami bramka w doliczonym czasie pokazuje że walczysz do ostaniej minuty ;)
+7
Już dawno nie miałem pod koniec takiej adrenaliny!!!! Brawo czerwone diabły!!!! Obstawiłem 0-4, ale najważniejsze są kolejne 3 punkty. Lecimy po 21 mistrzostwo!!!!!!!!!
27 sie 2016 | 22:19