Video dodane przez: emoid 27 sie 2016 | 21:56
+5
Powiem szczerze ze takiego debiutu sie nie spodziewalem
29 sie 2016 | 20:22
+3
Milik strzela Lewy strzela Teodorczyk strzela Piotr Zielinski tez silidnie pracuje oby tak dalej a na Mistrzostwach Swiata w Rosji polfinal to minumum !
29 sie 2016 | 16:51
+3
Arkadiuszo
29 sie 2016 | 15:12
-3
Milik ma dużo szczęścia ale strzela i to cieszy!
29 sie 2016 | 13:54
0
A w serie A nic nowego - kluby z mediolanu wciaz zawodza, a o mistrza bedzie sie bilo Juve z Napoli
29 sie 2016 | 18:16
+6
I taki wniosek po zaledwie dwóch kolejkach..?
+2
Gratulacje dla Milika, oby tak dalej. Jednak pozwolę sobie na zwrócenie uwagi, że jak to jest, że jak Lewy strzela w Bundeslidze to się po nim jedzie, że strzela za kasę, a podczas Euro nie strzelał dla Polski, a Milik, który jest dokładnie w takiej samej sytuacji nie inkasuje takich wpisów? Podwójne standardy?
+11
Heh jeszcze niedawno hejty lecialy, a teraz wychwalaja... Chyba tylko w Polsce taka mentalnosc.
28 sie 2016 | 15:48
+17
Bardzo ładnie Brawo Milik
28 sie 2016 | 15:42
+4
Napoli jak obstawiałem pewna wygrana... Brawo Arek dwie bramki robią wrażenie... Inter się również wzmacnia szykuje się ciekawa walka o Mistrzostwo Serie A... Juve , Napoli , Inter , Roma, na pewno powalczą o ścisłą czołówkę....
28 sie 2016 | 14:54
+6
Brawo Arek, niezły mecz! Brawa też dla Piotrka! Myślę, że jak tak dalej będzie to następne mecze będą jeszcze lepsze!
28 sie 2016 | 14:40
+6
Świetny mecz Arka i całego zespołu Napoli. Brawo dla Zielińskiego za zaczęcie akcji na 3:2 ; ) ; )
28 sie 2016 | 14:35
+9
Świetna głowka Milika. Drugie czerwo kompletnie bezsensowne, po co Niang go chciał przytrzymać. Na czas? Przecież to Milan przegrywał. Ale z tego wybicia ręką w 93' to śmiechłem ;d
28 sie 2016 | 14:27
+8
Jeśli będzie się rozwijał w takim tempie to w reprezentacji będziemy mieli atak marzeń.
28 sie 2016 | 13:46
+9
Brawa dla Milika, oby było więcej takich meczy!
28 sie 2016 | 13:29
+8
u milik jakie okno głową
28 sie 2016 | 13:07
0
Dobry meczyk , Milan nadal w marazmie , cholernie ciesza dwa gole naszego Milika :)
28 sie 2016 | 12:01
+20
Zobaczycie jak Milik teraz wystrzeli!
28 sie 2016 | 11:48
+6
Świetny mecz Milika graty za strzelenie 2 goli, oby z meczu na mecz było jeszcze lepiej. :D
28 sie 2016 | 11:28
+1
Wielkie brawa dla Arka. Zagrał cudowne spotkanie i Neapolitańczycy maja już chyba nową gwiazdę. Początek sezonu w Serie a wymarzony. Ogólnie mecz był bardzo ciekawy i emocjonujący.
2. Rzut karny i czerwona.
Oczywiście sędzia zastosował korzyść, padła bramka, więc mógł ukarać zawodnika TYLKO żółtą kartką.
28 sie 2016 | 11:46
+5
Teraz już nie można dać karnego i czerwonej na raz . Przepisy zostały zmienione tuż przed Euro.
28 sie 2016 | 12:17
+10
Dokładnie, wyeliminowano tzw. podwójną karę.
+3
to sie nazywaja mecze mozna ogladac caly czas a nie jak nasza ekstraklapa z poziomem 4 ligi wiecej kopaniny niz gry
28 sie 2016 | 10:53
+6
Widocznie za dużo Wisły, Lecha, Legii czy innego Piasta oglądasz...
28 sie 2016 | 09:42
+21
Brawo Napoli, brawo Milik. Myślę, że jeszcze kilka takich występów Arka i kibice z Neapolu całkowicie zapomną o Higuainie.
28 sie 2016 | 09:33
+4
Brawo Milik . Zasłużone zwycięstwo Napoli .
28 sie 2016 | 09:20
+3
Polacy świetnie w tych kolejkach oby tak dalej brawo Milik!!!!!!
28 sie 2016 | 08:48
+2
No Milik i Lewandowski w tych kolejkach pokazali moc razem strzelili 5 goli! A jest jeszcze Teodorczyk w niezłej formie więc o atak tak jak i o bramkę nie musimy się martwić.
28 sie 2016 | 08:45
+9
Milan jak odrobił :O Szkoda przegranej, z 2 strony, zajebiście że Arek strzelił 2 :)
28 sie 2016 | 09:29
-2
Do tego 2 czerwone milanu mało co 3 nie dał
28 sie 2016 | 08:40
+7
Szkoda Milanu ale Arek dał niesamowity pokaz umiejętności ! Brawo Napoli!
28 sie 2016 | 08:26
+1
brawo Arek!
28 sie 2016 | 07:36
+9
Nooo, pięknie się Arek wstrzelił w sezon. Oby tak dalej!
28 sie 2016 | 05:59
+14
Jak ja się się cieszę że Arek strzela gole , a jeszcze bardziej się cieszę że Arek odszedł z tego Ajaxu!!!