Wybacz, ale obie drużyny mają wyrównany poziom :)
Barcelona się rozkręca :) brakuje Neymara :) i wtedy Real dostanie w dupsko :)
+5
za słaby masz mózg :)
30 sie 2016 | 13:18
+3
0:1, najważniejsze to co w sieci, no i na zero z tyłu, kolejny sezon, Messi kontra La Liga!
30 sie 2016 | 11:08
-6
Barccwelona jak zwykle się ślizgnęły cioty atletico ma już mistrza w kieszeni , a barccwelona be messiego i Suareza to zwykłe pedały i popychle hahahahahaha
-9
Cieniutka Barcwelona ledwo pokonała bilbao. Real w tym sezonie potrojna korona a wy pedaly potrojny bul dupy.

-5
Jesteś tylko internetowym śmieciem :) który potrafi pod przykrywką internetu pisać takie głupoty :)

-5
brawo dla Barcy piękne zachowanie Pique po meczu też baskom trzeba pogratulować za dole walki
29 sie 2016 | 15:49
+1
Ładny i wyrównany mecz, ale Barcelona okazała się lepsza w tym pojedynku, Pogratulować 3 punktów i oby tak dalej :)
29 sie 2016 | 15:38
+2
Bardzo trudny przeciwnik na bardzo trudnym terenie. Ale to co pokazuje Umtiti i Roberto to jest magia. Te ich wejścia z głębi pola... ahh Jeszcze Turan się zaczął odnajdywać. Messi robi swoje jak zawsze... Szkoda że sie przebranżowił ale itak jako ten niby skrzydłowy/ środkowy pomocnik gra rewelacyjnie.
29 sie 2016 | 15:20
-3
Dał mu piłę na głowę jak we fifie lepszej nie zrobisz :)
29 sie 2016 | 15:05
-23
Messi się kończy , Wielka Barca się kończy, Amen.
+5
Arda co gra ostatnio to siema, tak trzymać!
29 sie 2016 | 13:24
+3
Fakt że zwycięzcow sie nie sądzi :) ale mimo wszystko Barca grała mega przeciętnie jak na swoje możliwości . Rozkręcają sie dopiero :)
29 sie 2016 | 12:23
+10
Cieszę się, że Barcelona wygrywa mecze. Jeśli taka forma będzie się utrzymywała liczę na wiele sukcesów, a w szczególności na Ligę Mistrzów oraz mistrzostwo Hiszpanii. Brawo Arda Turan, jego gra w ostatnich meczach jest naprawdę bardzo przyzwoita.
29 sie 2016 | 12:16
+3
Arda na skrzydle i Sergi Roberto na prawej pomocy, LE trafił w 10 z tym ustawieniem. W środowej linii nie pokazywali nawet połowy tego co teraz. Środek pola należy do Rakitica, Ivan to jest prawdziwa siła Barcy w pomocy.
29 sie 2016 | 10:31
+7
Zwycięzców się nie sądzi .Ważne są 3 pkt ,takimi meczami wygrywa się lige .A kibice Realu ,niech sie tak nie czepiają,bo Real w sobotę tez nie błyszczał ,sędzia w tym meczu także .
29 sie 2016 | 09:42
+7
Barca jeszcze sie dogrywa, ale jak ruszy.... to ciezko bedzie ja zatrzymac. Do zobaczenia w Gran Derbi :)
29 sie 2016 | 09:52
0
W tym sezonie to będzie niesamowity spektalk. Jak Real wystartuje z grą, dodatkowo Barca ma teraz niesamowitą konkurencję, a co za tym idzie - zawodnicy będą "biegać", szykuje się takie Gran Derbi, że nie będziemy spać po nocach :D
30 sie 2016 | 14:49
-2
Real nie ma szans z Barceloną :) Barcelona gra zajebiście technicznie, Real nigdy nie osiągnie tego poziomu :)
29 sie 2016 | 09:37
-44
szkoda Basków, zasłużyli na remis. Sędzia jak zawsze po ciemnej stronie mocy czytaj farselony..
29 sie 2016 | 09:51
+38
Kurwa, wy jesteście tacy głupi czy tylko prowokujecie? Jak myli się na korzyść Realu to jest "niski poziom sędziowania w Hiszpanii", jak myli się po stronie Barcelony to "Uefalona", "Kupują sędziów". Takich hipokrytów jak wy to drugich nie ma... Zresztą, co może innego powiedzieć zasmarkany, zakompleksiony kibic Realu. Każdy widzi, że Barca gra dobrze, zasłużenie wygrywa mecze, ale wasz ból dupy jak zawsze maksymalny. Najprościej jest powiedzieć wina sędziego i spokój. Zresztą... pakuj tornister, za dwa dni o 8 rozpoczęcie.
29 sie 2016 | 10:10
-32
Ty sie kurwa popatrz na takich samych ''kibiców'' Barcy a nie pierdolisz tu tylko na real.
+5
Ten serwer ma moderatorów? Jak wy na takie komentarze pozwalacie. Pany się powinny sypać.. ale lepiej napisać bzdurnego i tylko kasę z tego ciągnąć..
29 sie 2016 | 15:40
+3
Zgadzam się w 100% Zawsze będzie krytyka. Mnie w oczy piło to w jakim stylu Real osiągnął triumf w LM ale w życiu trzeba też mieć trochę szczęścia. Koleś pewnie oglądnął jeden ze skrótów w którym jest niepodyktowany karny dla Bilbao ( słusznie zresztą) a nie widział niepodyktowanego karnego dla Barcy ( znawcą nie jestem ale chyba też słusznie)
30 sie 2016 | 14:35
+1
Głupi nie jestem a więc prowokuje.. czytaj karnego nie było?.. nie spinaj tak pośladów bo ci żyłka pęknie. Dla twojej wiadomości 36 lat w czwartek to lecę na Sardynie i pakuje walizke a nie plecak.. co wy z tymi dzieciakami.. wiekszość kibiców farsy to dzieci to Realowi nie mogą kibicować donośli.
29 sie 2016 | 09:23
+3
Dobrze, że są 3 punkty ale mecz moim zdaniem taki średni w wykonaniu Barcy ale podejrzewałem, że tak będzie bo z Athletic Club zawsze idzie nam ciężko. Ważne, że jest 6 pkt.
29 sie 2016 | 09:18
+7
Brawo Barca tylko jeden zero ale są trzy punkty to jest najważniejsze
29 sie 2016 | 09:00
+6
Gratulacje dla Barcelony. Sędzia powinien zostać zawieszony na parę meczy bo to co wyprawiał woła o pomstę do Boga.
29 sie 2016 | 08:30
0
Ostatnio pod meczem Reaku z Celtą pseudo fanboye Barcelony pisali ze ledwo Real wygrał ze wszystko fartem. A pod tym meczem Barcelony te same osoby pisza świetny mecz, było cieżko ale 3pkt się liczą, niesamowita Barcelona. Jak patrze na te komentarze tego meczu i meczu Realu i te wszystkie hejtty na mecz królewskich to stwierdzam że 80% wypowiadającej się tu społeczności wie o piłce nożnej tyle co nic.
-8
Barca jak zwykle rozjebała przeciwnika... choć martwi mnie dyspozycja Messiego... to jest nie podobne do niego aby biegał w białych włosach i cały w tatuażach.
+4
Nastepna kolejka Las palmas vs sevilla :) oj bdzie sie dzialo , narazie sevilla-villareal 0-0 ........ sorki villareal u siebie
28 sie 2016 | 23:00
-7
Sędziuje Milik
28 sie 2016 | 22:41
+21
Atletic Bilba to jeden z bardziej niewygodnych przeciwników i dzisiaj to sie potwierdziło.Ciężki bój Barcelony o zdobycz 3 punktów,ale jednak 3 punkty wracają do Barcelony!!!!

Jeśli chodzi o sędziowanie w tym meczu to było poniżej krytyki!!!!Jako kibic Barcelony jestem w stanie stwierdzić w 100% ,że Bilbao należał sie rzut karny(ten kto oglądał to wie o jaką sytuacje chodzi).a druga sytuacja to odgizdanie niby żekomego faulu na piłkarzu Bilbao ,gdzie piłkarz Atletico ewidentnie symuluje w tej sytuacji.Ten sędzia to jakaś pomyłka i jego poziom jest taki od dwóch ,trzech lat.Obu nie było tak że zostanie wyznaczony do sędziowania Gran Derby bo to by była wielka jedna pomyłka.
+5
W koncu ktos na poziomie !! Karny 100% , ale symulki nie mogl zobaczyc , widziales ze zrobil ruch noga ale nie widzial tego sedzia I boczny mu powiedzial ze jest faul . Tak mi sie wydaje
+3
Athletic*
28 sie 2016 | 22:40
+4
Rafi 509 sedzia glowny ma 3 glowy do pomocy wszystko widzi I slyszy .
28 sie 2016 | 22:38
-2
Rafi 509 sedzia glowny ma 3 glowy do pomocy !!! Gimbusie
28 sie 2016 | 22:36
-6
Wam to bym dal bany za glupote I sie wypowiadacie jak meczu nieogladaliscie !!! 2:0 powinno byc dla athletic po 15 min !! A barca powinna strzelic z 5 bramek........ ale zjebali
28 sie 2016 | 22:34
+1
Co się spinacie, Barcelona i tak będzie mistrzem.
28 sie 2016 | 22:29
-30
Krychowiak znowu sie nagral !!! Frajer zamiast zostac w sevili
28 sie 2016 | 22:55
-3
O Co wam chodzi ja sie nie bawie w minusy . A krycha nawet z lawki nie wchodzi I stracimy swietnego pomocnika Bo mu sie ubzduralo ze wygryzie verratiego czy rabiot nie mowiac O matuidim (moze odejdzie ) . On musi grac zeby byc w formie .
29 sie 2016 | 09:12
-6
O to nam chodzi, że jesteś głupszy niż można to sobie wyobrazić. Jak chcesz sobie spamować to wejdz na jakieś forum dla przedszkolaków np: www.pośsiesobiekciuka.pl :)
+11
Monaco 3 1 psg
28 sie 2016 | 22:28
0
Ciężki mecz na gorącym terenie z niezwykle dziś zmobilizowanym przeciwnikiem....Ostatnia akcja to mistrzostwo kombinacji i interwencja obrońcy bez komentarza obrona roku, swoją drogą Leo wyłożył to na tacy a El pistolero nie przyzwyczaił do marnowania takiej setki, Arde jeszcze zrozumie ale Luis?? no nic bywa. Duży pressing ze strony basków tak znacznej gry z bramkarzem Barcy dawno nie widziałem...Sporo nerwów ale Mats udowodnił że świetnie gra nogami.... Ogólnie mimo ciągłego pressingu rywali można było wygrać spokojnie 2 czy 3 , ale nie dziś nie ma wisienki na torcie ale są 3pkt, i jeden z najtrudniejszych wyjazdów za Barcą , a takimi meczami wygrywa się ligę... Cały zespół pokazał charakter po raz tysięczny że potrafi grać pod ogromną presją.... Brawo Panowie... VeB !
+2
Nerwy na własne życzenie.. Do przerwy powinno być 3-0.. Zmiana Umtitiego- jeszcze gorsza nerwówka.. SR i IR - widać moc. Jeśli AT i LS mieliby bardziej chłodne głowy dzisiaj to skończyło by się to wszystko w 60 minucie..
Patrząc na wynik można wywnioskować że ATHLETIC o włos od remisu..a to FCB nieskuteczna do bólu.. Niech się martwią teraz Ci co tu muszą przyjechać..
28 sie 2016 | 22:26
+3
Ładna główka Rakitica. U Basków zawsze jest trudno o zwycięstwo. Szkoda tej sytuacji Suareza z ostatniej minuty, ale ważne 3 punkty a Suarez jeszcze swoje w tym sezonie strzeli.
-9
Trudno !!!! Jak by grac umieli bylo by z 4:0
+2
Real nie umiał grać i wygrał ze słaba vigo 2:1 dzieki golu ze spalonego. Pozdrawiam hala dziecko. Idź spać bo zaraz rok szkolny w gimnazjum zaczynasz i sie nie wyśpisz. Buzi ma dobranoc od mamy i kimono!!