Video dodane przez: admin 4 wrz 2016 | 18:10
+4
Milik zepsuł mecz. Mogliśmy zagrać lepiej.
6 wrz 2016 | 15:25
+2
Wszyscy mówią, że powinien wstawić Teodorczyka itd., tymczasem to nie atak w naszej drużynie zawodzi najbardziej a totalny brak rozegrania i brak klasowych skrzydłowych, to te elementy są najważniejsze i od lat nie działające w polskiej kadrze. Jak będzie rozegranie to i atak będzie się spisywał.
5 wrz 2016 | 22:04
-1
mecz niestety wyrównany,zabrakło napędu
bezpieczna gra Zielińskiego i braki Salamona=remis z Kazachstanem
5 wrz 2016 | 19:05
-44
ahahahhahahahahhaha, polacy znuw pośmiewiskiem na cały świat. czy wam nie wstyd?

+15
Sukrwysyny z Kazachstanu grali tak agresywnie, że sędzia przynajmniej jednego powinien wyrzucić. Inna sprawa, że jeżeli chcemy awansować, to nie możemy oddawać już prawie wygranego meczu i to z takim rywalem, ja pierdole. Ale nic stało się, trzeba wierzyć dalej i im kibicować, bo nie raz nas jeszcze miło zaskoczą :)
Ach, gdyby Pazdan grał... może by się inaczej skończyło.
5 wrz 2016 | 17:45
+8
Porażka ten remis to mało powiedziane... a najbardziej wkurwił mnie Nawałka twardo i szytywno trzyma sie pierwszego składu gdy było 2:2 powinien zdjąć milika i zielińskiego i wprowadzić Teodorczyka i Wilczka i zagrać 3 napastnikami i stłamsić ich jak oni nas po przerwie... gdzie te bieganie za każdą piłką jak z niemcami portugalią itp teraz gdy my jesteśmy w roli faworyta w grupie nasze gwiazdki nabrały piórek i myśleli że wygrają na stojąco... zero przytrzymania piłki i rozegrania składnej akcji tylko gra na pałe byle do przodu... a nawałka obudził sie w 83 minucie wprowadzając Linettiego..... czy ten chłop ma rozum?chciał utrzymać wynik tą zminą??? zamist postawić na jedną karte i 3 napastnikami którzy sąw formie jak Wilczek w dani i Teo w Belgi
5 wrz 2016 | 23:41
+2
Mnie tez najbardziej Nawałka wkurwił , widział że chlopaki nie daja rady w drugiej polowie , a on wpuszcza Karola w 80 min zamiast zrobic potrojna zmiane w 60.
5 wrz 2016 | 16:07
0
Frajerski remis, zeby prowadzic 2-0 i dostac w ciagu kilku mintu dwie bramki do takiego Kazachstanu, to jest po prostu wstyd i kompromitacja. Najslabszy rywal w grupie i tylko 1 pkt... Wychodzi na to, ze nie ma Pazdana i Jendrzejczyka i nie ma naszej obrony... Milik standardowo zagral kupe. Patrzac na jego gre to wcale sie nie dziwie, ze nie zrobil powaznej kariery w Niemczech. Teodorczyk powinien dostac swoja szanse w kolejnym meczu. Gorzej od Milika by nie zagral. Zal straty tych 2 pkt, bo pozniej tych punktow moze brakowac do 1/2 miejsca.
5 wrz 2016 | 16:09
0
Jedrzejczyka*
5 wrz 2016 | 15:52
-3
Milik bez komentarza,strzal w poprzeczke na pusta bramke, pozniej jeszcze zamiast podac na pustaka do Blaszcza to cuduje z nie wiadomo jakiego kąta,Lewandowski chujek powinien nauczyc sie szacunku do rywali od Blaszczykowskiego, ktorego zycie nauczylo pokory.
5 wrz 2016 | 14:48
+11
W tym meczu niestety ponownie objawiły się wszystkie mankamenty polskiej kadry, które są widoczne już od początku kariery Nawałki w roli selekcjonera. Można je podsumować krótko: brak organizacji gry.

Polski zespół jest w stanie coś zagrać, kiedy przejmie piłkę po stracie rywali i wywalczy coś w chaosie lub zastosuje kopnij-biegnij na skrzydle. Reszta to rozgrywanie w obronie w oczekiwaniu na długi wykop lub bezpośredni długi wykop i strata. Słabiuteńki Kazachstan prowadził grę przez 60 minut, od momentu, kiedy się zorientowali, ze w środku pola polski zespół nie istnieje. Polskie próby pomijania tego elementu gry, który we współczesnej piłce leży w gestii pomocników, kończyły się bezużytecznymi wstrzeleniami w pole karne, bo to nie były nawet wrzutki.

Oglądaliśmy dokładnie ten sam scenariusz, co w meczach z Ukrainą, Szkocją, Irlandią, Szwajcarią, Gruzją, Niemcami i tak dalej. Tylko mecze z Irlandią Północną i Gibraltarem pod wodzą Nawałki wyglądały inaczej. Szanujący się zespół z takimi nazwiskami nie może oddawać pola każdemu słabeuszowi, a na grę w środku po prostu nie ma żadnego pomysłu. Bo tu musi być pomysł trenera, a nie improwizacja zawodników, jak już się zaczyna 20-30 metrów od bramki przeciwnika. W tym miejscu, kiedy już uda się tu dojść, jest dobrze, bo grają indywidualności, nie zespół.

Za mecz baty zbiera Milik, czasami jest mowa o niedocenianiu przeciwnika, a prawda jest taka, że zespół pozwalał tworzyć akcje przeciwnikom, był bezsilny i był przez nich dominowany przez większość czasu. Tym razem zabrakło szczęścia przy wykończeniu i już jest katastrofa. Zabrakło też Pazdana, wybijacza piłek po autach. Są wybitne indywidualności, ale drużyna jest słaba. Gra się na całym boisku, a nie tylko pod dwoma bramkami. Kadra Nawałki gra jak zespół ze strefy spadkowej Premiership.

Jeśli nie będzie pomysłu na środek pola, nie będzie awansu, a miesiące mijają i nawet nie ma na ten temat żadnej dyskusji. Marnowane jest złote pokolenie, często lepsze od ludzi z czasów Górskiego. Ale niestety tym razem nie ma kogoś na miarę Górskiego.
5 wrz 2016 | 14:50
+8
A do tego wszystkiego trzeba jeszcze dodać to, że Lewandowski nie zobaczył drugiej żółtej tylko za nazwisko, a Glik powinien postawić flaszkę sędziemu za to, że nie wyleciał z boiska po "uzdrowieniu" leżącego przeciwnika.
5 wrz 2016 | 14:15
+6
Krychowiak nie gra w klubie i było to widać, gra asekuracyjna, mało podań do przodu, bez walki. Przy dwóch golach dla kazachów Rybus kryje środkowego napastnika, a Salomon biega sobie obok ze spokojem. Pazdan by na to nie pozwolił... Arek Milik trochę musi popracować nad wykańczaniem akcji. ..
5 wrz 2016 | 12:40
+3
Takie są skutki lekceważenia przeciwnika.
5 wrz 2016 | 12:30
-4
Czemu tego kurwa przewinąć się nie da?
5 wrz 2016 | 12:21
+6
Milik tragedia, forma z Euro widzę utrzymana. Rezerwę to Nawałka ma na pokaz chyba tylko. Żeby Teodorczyka nie wpuścić za Arka to wstyd, ale wszyscy wiemy, że Milik to jego pupilek od czasów Górnika.
5 wrz 2016 | 11:56
+15
Tak się złożyło że Napoli ma kolejnego napastnika który pieprzy setki w ważnych meczach reprezentacyjnych, najpierw Higuain, teraz Milik, ten facet się pali nerwowo jak gra z orzełkiem na klacie odkąd taką gwiazdę zaczęli w ajaxie z niego robić, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem trzeba pokazać klasę w następnych meczach, wszyscy w tej grupie są do ogrania
5 wrz 2016 | 09:43