mistrzowi przysluguje nutka szeczcia. dziekuje 2-1
+5
Morata oglądał się Ramosa XD
15 wrz 2016 | 16:17
+3
Benzema to on w ogóle grał w tym meczu ? Wielkie brawa dla Moraty odjebał kawal dobrej roboty w 20 min. Jak to mówili to TYLKO Sporting a jednak ten TYLKO Sporting przysporzył Realowi trochę kłopotów. Real brawo za walkę do końca :D
15 wrz 2016 | 16:08
+6
Wymęczone ale najważniejsze że 3 pkt. CR7 może i nie grał wybitnie ale w kluczowym momencie zrobił swoje. Brawa za walkę do końca. Real chyba zacznie słynąć w ważnych golach strzelanych w końcówce meczu.
15 wrz 2016 | 16:04
-44
Jak zwykle kurwa jakiś sreal pierdolony wygrywa na fuksie w 90 minucie.
15 wrz 2016 | 17:14
+11
Sidu jebana parówo zamknij morde na fuksie to cie matka zrobiła ty byś kurwa nawet Legi nie pokonał a co dopiero zajebał z bani masz takie pojęcie o piłce jak ja o gwiazdozbiorach żal ci kutasie dupe ściska placuchu jebany kurwo babilońska to tyle żegnam Hala Madrid
15 wrz 2016 | 20:40
-6
A ty po huj się odzywasz trepie? Na zajebistym fuksie wygrali ten mecz, gdyby nie sędzia to huj by mieli i przed własną publicznością dostali by bęcki. od 2014 roku się ślizgają, a taka drużyna jak Benfika wkłada serce do gry i co z tego ma? Nic bo gra z takimi którym to sędziowie pomagają, jakieś dziwne odgwizdane faule, karne i inne. Przejrzyj wielki kibicu cały zeszły sezon Realu i uczciwie sobie sam odpowiedz ile mieli farta!
16 wrz 2016 | 11:12
+7
Ty jesteś taki głupi czy ci za to płacą?! Karne hm niech pomyślę... kto w tamtym sezonie LL dostał najwięcej karnych w historii rozgrywek... o nie twoja ukochana barcelonka... mówisz o błędach sędziów na korzyść RM ale błędów na niekorzyść już nie widzisz?! Jesteś żałosny.
15 wrz 2016 | 20:52
+2
Kolego daj spokój. Zauważ, że sapy mają tylko dzieciaki, którzy się uważają za kibiców Barcelony więc w ich mniemaniu należy Real publicznie besztać. Żaden inny kibic nie napisze takich durnot jak "sreal" czy coś, nawet jak kibicuje Barcelonie. Oni są prowokatorami z mlekiem pod nosem, bo od cycka się dopiero oderwali i nie ma co na nich zwracać uwagi. Już wcześniej zaapelowałem w tej sprawie :) Piona
+10
Nie wiem czemu Morata nie grał od początku. W meczach ligowych spisywał się dobrze ale mimo to Zidane postawił na Benzemę który dopiero co wrócił po kontuzji. Wiadomo że Zidane lubi Karima ale bez przesady.. Morata w 20 minut zrobił więcej aniżeli Benzema do momentu zmiany. James dał dobrą zmianę i mam nadzieję iż zacznie wychodzić w podst. składzie za Kroosa, który człapie na tym boisku.
15 wrz 2016 | 15:48
+1
dlaczego? bo Zidane myślał że będzie to spacerek dlatego chciał aby Benzema nabrał rytmy i się rozegrał
+16
bramkarz dwa razy miał piłkę na rękawicy ale zdołał ją sparować tylko na słupek od wewnątrz bramki
15 wrz 2016 | 11:42
-13
i co Enrique, kto jest lepszy Messi??? Półfinał mistrzostw świata, Argentyna-Niemcy, 89 minuta, stan 0:1, rzut wolny wykonuje Messi i nie trafia... Wczoraj Real-Sporting 0:1, 89 minuta, wolny dla Realu, podchodzi Ronaldo i wali prosto w okno... To jest właśnie ta różnica, Messi może i czaruje w luźnych meczach, ale w tych ważnych gdzie jest presja, zawodzi, w przeciwieństwie do CR7
15 wrz 2016 | 13:59
+1
z całym szacunkiem do ronaldo, ale czy ronaldo grał w finale LM i Euro fenomenalnie?? czy raczej nie istniał. w Euro miał kontuzje ok, ale w LM grał totalne zero. z reszta jak w wielu meczach. czeka tylko na dostawienie nogi, jakby real nie miał ronaldo byłby lepszy. tak grają wszystko na ceerke i w trudnych meczach z mocnymi przeciwnikami się nie sprawdza. wiec sie nie podniecaj, bo jesli chodzi o wolne to Leo zjada zelka na dzień dobry. jak i w kazdym innym aspekcie.
-2
REAL MADRYT NAJLEPSZY WIEDZIAŁEM ŻE WYGRAJĄ ZAWSZE GRAJĄ DO KOŃCA SĄ NAJLEPSI JUŻ SIĘ BOJE JAK ROZJEBIĄ LEGIE TO ILE CHŁOPAKI 10:0 U SIEBIE :D ?
15 wrz 2016 | 17:06
-5
Nom:D.
15 wrz 2016 | 10:19
+32
Niesamowite, ostatnia akcja i siedzi. Chyba sami piłkarze nie liczyli już na 1pkt a tu Ronaldo w swoim stylu pach na 1-1 i i później bramka na 2-1. no brawo brawo za gre do końca.
15 wrz 2016 | 10:13
+25
Gratulacje dla Realu. Bardzo ciekawa końcówka. C.Ronaldo z kolejnym rekordem i pięknym golem.
+5
Co odjebali,to nie mam pytań,James po tej asyście na pewno będzie dostawał częściej szanse
15 wrz 2016 | 10:02
+2
Wyjątkowo ładna bramka Ronaldo. Raz uderzył technicznie, a nie na siłę i się opłaciło.

A co do tych doliczonych 5 minut, był ku temu realny powód czy nie za bardzo? Widziałem tylko krótki skrót meczu.
15 wrz 2016 | 10:54
+2
4 minuty doliczył?!
15 wrz 2016 | 09:35
+9
Piękno tego sportu idealnie ukazane, i to jest powód dla którego pompuje się w ten sport tyle pieniędzy, za takie emocje ludzie zapłacą bardzo dużo, brawo dla wygranych :)
15 wrz 2016 | 09:28
+2
Dwa razy wystarczyło przymierzyć (Ronaldo, James) i Sporting traci punkty. Szkoda ich bo było blisko sensacji...
15 wrz 2016 | 07:53
+20
No proszę. wydawało się że Real straci punkty, a jednak wyciągnęli wynik. Gratulacje za walkę do ostatniej sekundy.
15 wrz 2016 | 07:31
+38
Ronaldo bardzo dobrze się zachował i przy strzelonym golu przez siebie i morate szacunek dla sportingu
15 wrz 2016 | 06:07
+7
Szczerze , jak Ronaldo podchodzil do wolnego to miał lekkie watpliwosci ale pyknoł slicznie brawo !!
15 wrz 2016 | 02:28
-22
No to im sie,kurwa, pofarcilo
15 wrz 2016 | 02:17
+6
Real może czasami i gra brzydko w piłkę ale zawsze pięknie wygrywa a tego potrafi żaden inny klub, a dla takich kibiców co piszą żenada jak Real nic nie gra to wtedy nie prawdziwi kibice i dla takich pajaców mam dobrą radę nikt na siłę kur...Wam nie karze kibicować Realowi i droga wolna możecie iść kibicować bordowym jak się wam Real nie podoba
15 wrz 2016 | 00:43
-7
15 wrz 2016 | 00:29
+31
Dopóki walczysz jesteś ZWYCIĘZCĄ. Brawo Real. Nie sztuka wygrywać jak wszystko wychodzi.
15 wrz 2016 | 00:01
+12
To uczucie kiedy wyłączasz mecz w 86 minucie, bo myślisz, że już się nic w meczu nie stanie.. eh..
14 wrz 2016 | 23:47