Piękny weekend - wspaniałe zwycięstwo + bonus = " muły" przegrały !!!
Gratulacje dla Liverpoolu. Bramka Hendersona po prostu palce lizać.
17 wrz 2016 | 20:25
+3
17 wrz 2016 | 18:54
+3
Mourinho , Conte ,Guardiola ........wszyscy piszą ,mówią że to trio między sobą powalczy o mistrzostwo Premiership ,dla mnie najlepszy jest Klopp który z grupy młodych i bardzo młodych ludzi (średnia wieku drużyny to 24,4 lata ) stworzył drużynę której CHCE się grać i wygrywać mecze...
-26
loserpool kontra cwelsi,. nie wiem co gorsze.
+6
jesteś połączeniem ku..y i cw..a to powinieneś wiedzieć ;-)
17 wrz 2016 | 13:38
-4
Więcej takich wejść Maticia chciałbym widzieć :) A poza tym, moim zdaniem, najsprawiedliwszym wynikiem byłby remis.
17 wrz 2016 | 14:42
+2
Wg mnie Liverpool zasłużył na zwycięstwo. Za piękną zespołową grę. Rozmiar tego zwycięstwa także adekwatny, bo miażdżącej przewagi nie było, ale Chelsea pokazała jednak troche za mało z przodu.
+3
Ten cały ''Looserpool'' jak to Ty nazywasz wywalił Twoją Chel$ea bez nawilżania więc skończ się kompromitować pajacu.
17 wrz 2016 | 13:06
17 wrz 2016 | 13:32
+8
ludzie zwykli mylic szczescie z sercem do gry. Liczy sie walka do ostatniej sekundy.
17 wrz 2016 | 16:14
19 wrz 2016 | 08:46
+1
...a Ty znowu piszesz komentarze bez używania mózgu.....
17 wrz 2016 | 12:58
+18
Za taką bramę, jaką przypierdzielił Henderson, to każdy powinien okazać szacunek... Niezależnie od podziałów.
17 wrz 2016 | 12:38
+2
No proszę, Niebiescy tracą punkty, już jest ciekawie, gratulacje dla Live!
17 wrz 2016 | 11:29
+4
Wielkie gratulacje bardzo Ładnie Liverpool , wcześniej sam pisałem ze będą mieli ciężko a tu ci szczęśliwe zakończenie dla The Red's
17 wrz 2016 | 10:26
-20
Nic tak nie cieszy jak porażki Chelsea ,Realu i Bayernu :)

-3
Courtois ostatnio obniżył loty. Teraz nie da się go wymieniać jednym tchem z Neuerem, Buffonem i De Geą.
17 wrz 2016 | 09:22
+12
A Liverpool może stać się dobrą ekipą. Gdyby tylko byli równiejsi i mieli lepszych obrońców bo ofensywa bez zarzutu.
17 wrz 2016 | 09:18
+7
Zajebiscie Liverpool :)
17 wrz 2016 | 09:14
+31
Oglądałem wczoraj tylko 1 połowę i stwierdzam że Klopp robi tam zajebistą robotę.Mam nadzieję że porażka z Burnley to był wypadak przy pracy bo osobiście mam do Kloppa szacunek i po prostu go lubię jako trenera dlatego też nie pozostaje mi nic innego jak zyczyć mu jak najlepiej
17 wrz 2016 | 09:06
+6
swietny mecz :) takie mozna ogladac bez przerwy szkoda ze chelsea sie obudzila za pozno , szkoda 3 pkt ale ... jeszcze sporo czasu Liverpool jest w niesamowitym gazie brawo dla Kloppa . a co do courtois jedna setke niesamowicie obronil :) kto ogladal to wie CFC glowa do gory ;)
17 wrz 2016 | 09:05
-2
Chelsea wraca na swoje miejsce?
17 wrz 2016 | 09:03
+33
Liverpool wygląda bardzo ciekawie. Grają fajną, miłą dla oka piłkę. Kloop ogarnia powoli ten burdel który zostawił Rodgers. W tym sezonie Liverpool zdobył już stadion Arsenalu i Chelsea, a to o czymś świadczy.
17 wrz 2016 | 08:52
+3
bez obrazy ale Courtois zaczyna byc coraz wieksza pizda.....
17 wrz 2016 | 08:55
+12
a w Fifie 17 dali mu 89 ahahahahahhahahaha
17 wrz 2016 | 08:17
+13
Chcesz obejrzeć emocjonujący i pełen goli mecz? Już teraz włącz telewizor i oglądnij byle jaki mecz Liverpoolu! Ja Cie pierdziele...każdy mecz w wykonaniu tej drużyny jest tak emocjonujący że to przechodzi ludzkie pojęcie! Wcześniej oglądając Liverpool aż tak nie było. Zmiana na plus!
17 wrz 2016 | 08:54
+7
dokładnie... fajnie grają co mecz jakaś fajna brameczka. Za to cipy bedą bleszczeć zamiast docenic prace Kloppa. Przegrac trzeba umiec a Liverpool w tym sezonie jeszcze nie jedną ekipe nauczy pokory :)
17 wrz 2016 | 04:25