Video dodane przez: emoid 17 wrz 2016 | 22:25
Fajnie sobie przypomnieć jak Arek strzelał. Teraz trzeba czekać na jego powrót do zdrowia i do formy.
+1
Aro zamyka buzie hejtom cały czas... o to chodzi. :)
20 wrz 2016 | 13:11
-1
Arek rozwinął się świetnie!! To że ma raz na rok przestoj nie czyni go gorszym od najlepszych napastników w Europie... Świetny mecz klasa
-48
strzela w Napoli, a w reprezentacji nie bo ta śląska ciota ma Polskę gdzieś jak wszyscy volksdeutsche
+15
Nie moge sie juz doczekac meczu z Dania bedzie pieknie !
-8
A teraz przyjanusze...Arek a w Polsce to tak nie strzelasz!
18 wrz 2016 | 17:59
+2
Aro brawo oby tak dalej!!
18 wrz 2016 | 15:38
+11
Kurcze, mam zagwozdkę. Tak jak za jego grę w reprezentacji gardzę nim momentami (nie chodzi tylko o marnowane setki, ale brak woli walki na boisku), tak mnie ten chłopak zaskakuje coraz bardziej formą w Napoli. Nie spodziewałem się, że będzie miał tak znakomity start. Mało który młody napastnik jest w stanie strzelać z taką skutecznością w Serie A, bo co by nie było, to jest liga idealna dla doświadczonych napastników. 6 goli w 5 oficjalnych meczach - fenomenalnie. Byle się chłopak nie spalił tak jak w reprezentacji, bo mam wrażenie, że jak w reprezentacji poczuł się gwiazdą, to osiadł na laurach, przez co jego gra wygląda jak wygląda. Mam nadzieję, że przeniesie tą formę na mecze biało-czerwonych. Kurna.. Jaki my teraz mamy potencjał w ataku. Niezmordowany i zabójczy Lewy, szalejący w Napoli Milik, strzelający jak z karabinu Teodorczyk. Stępiński też coś tam strzelił, oby się chłopakowi udało nastrzelać tych goli, chociaż obawiam się, że może nie dać rady. Krycha w końcu zaczął grać w PSG, Piszczek w BVB też w ważnych meczach zaczął grywać, Glik w Monaco ma już megamocną pozycję, Rybus w Lyonie sobie radzi coraz lepiej, Linetty zbiera pochwały w Sampdorii, a Zieliński czaruje w Napoli. Błaszczu też w Wolfsburgu odgrywa ważną rolę. Boli tylko to jak traktują Grosika, bo jego brakowało w meczu z Kazachstanem. Kapustka przepadł w tym Leicester, może mu zacząć brakować gry na poziomie w pewnym momencie. No i byle Pazdan się wyleczył, albo żeby chociaż Jędza albo Cionek na środku obok Glika zagrali, bo Salamon to jest tragedia. Z taką ekipą my musimy roznieść tą grupę. Ja nie widzę innej opcji jak 6 punktów w październiku i mam nadzieję, że Pan Nawałka też i że wyciągnął wnioski i się w Smudę bawić nie będzie.
18 wrz 2016 | 16:36
0
kurcze ja też mam zagwozdkę bo gardze takimi cebulakami jak ty momentami

więc trochę cierpliwości cebulożerne misie, Lewy też nie od razu był ulubieńcem kibiców grając w kadrze, a teraz reprezentacje bez niego trudno sobie wyobrazić
18 wrz 2016 | 15:13
+1
Nasza Śląska gwiazda zaczyna błyszczeć!
19 wrz 2016 | 12:21
-10
wasza śląska gwiazdeczka nie potrafi w bramkę trafić z metra, jest drewniany i może naszej warszawskiej gwieździe- Robertowi Lewandowskiemu buty czyścić.
18 wrz 2016 | 14:43