Długi skrót:
Video dodane przez: totil 24 wrz 2016 | 20:14
2 paź 2016 | 03:04
+7
Ale to było dobre, swoją drogą jak Arsenal gra ładny mecz z dobrym rywalem i wygrywa to dużo osób tłumaczy to, że rywal nie w formie, nowy trener itd, ale jak Arsenal dostawał w dupę nie raz w kryzysie to nikogo to nie obchodziło, ehh... życie :)
26 wrz 2016 | 13:29
+3
najgorsze co w tym meczu widziałem jeśli chodzi o postawę na boisku to gdy ozil przy trzeciej bramce wykiwał pomoc nikt za nim nie pobiegł tak naprawdę, trójka pomocników truchtała daleko w tyle... przy takim zaangażowaniu ciężko o wygrane.
26 wrz 2016 | 10:35
+6
Z ręką na sercu przyznaje, że stawiałem na Chelsea choć wolę Arsenal no ale miłe zaskoczenie :)
26 wrz 2016 | 08:48
-14
tragedia, graliśmy jak dzieci we mgle, pierwszy do wyjebania cahill - trzeci mecz z rzędu, w którym anglik ofiarowuje w prezencie bramkę przeciwnikowi, kolejni ivanovic ( totalne nieporozumienie ) i bezpłciowy matic, willian i hazard lepiej niech się ogarną bo będzie grał za nich moses i pedro.
a arsenal no coz gratki za 1 zwyciestwo z chelsea od 5 lat
25 wrz 2016 | 23:48
+12
Brawa dla Kanonierów !! Pomimo tego że większość stawiała na Chelsea, oni pokazują jak silną są drużyną. Na pewno powalczą w tym sezonie o mistrzostwo !
25 wrz 2016 | 21:46
+5
Defensywa leży i piszczy. Conte niech ich złapie za mordy.
25 wrz 2016 | 19:54
+11
No może Arsenal coś ugra w tym sezonie w BPL, oby więcej takich meczy.
25 wrz 2016 | 19:43
+12
Londyn wygrał !!! ten Lepszy !!!
25 wrz 2016 | 19:05
-11
No i Londyn znowu w dupę. Żal mi tych wieśniaków.
+6
Brawo dla Arsenalu, ładna gra. Pierwsza bramka, to śmiech. Obrona Chelsea zagrała jak na podwórku, dwie kolejne to też tragedia, dziury, piłkarze Arsenalu mieli tyle miejsca, że sami się tego pewnie nie spodziewali. Wynik mnie osobiście cieszy, Arsenal gra bardzo ładną piłkę. Chelsea brawo za walkę.
25 wrz 2016 | 14:07
+16
Piękny mecz dawno nie widziałem takiego Arsenalu który jest w 100% faworytem wszystko im wychodzi i widać ,że grają do ostatniego gwizdka mimo wyniku 3-0 stwarzają akcje a nie bronią się jak to było zawsze przy korzystnych wynikach to kochają kibice ;D
25 wrz 2016 | 13:27
+7
Dziadek Wenger skopał dupe Chelsea Brawo!
25 wrz 2016 | 13:15
+5
Conte w kryzysie. Chelsea powoli się sypie.Tercet Ivanovic,Luiza,Cahill się nie sprawdza. Brakuje świeżości w ataku.
25 wrz 2016 | 12:38
+20
Ozil co przykurwił to fizjologom sie nie sniło. Co do defensywy Chelsea to... Nie ma o czym mówić.
25 wrz 2016 | 12:36
+7
Ach ta druga brama, bardzo w stylu gospodarzy. Pięknie. Nie spodziewałem się takiego wyniku, Chelsea zawiodła wczoraj, Fabregas rozczarował ponownie i obrona także.
25 wrz 2016 | 11:54
+2
Nawet genialny taktyk jak Conte nic nie zdziała, kupując takich gównianych piłkarzyków jak David Luiz
25 wrz 2016 | 11:58
-1
i trzymając w składzie bramkarza pizdę, jak Kurtuła
25 wrz 2016 | 11:44
+3
Conte przed meczem powiedział, że chciałby pracować w Chelsea tak długo jak Wenger w Arsenalu. Ostatnie pasmo sukcesów na pewno skusi Romka do podpisania z nim kontraktu na 20 lat:)
25 wrz 2016 | 11:27
+6
Ta druga akcja zajebista :) Brawo dla Kanonierów
25 wrz 2016 | 11:23
+3
szkoda ... wracamy do poprzedniego sezonu a zaczeło się tak dobrze...
+6
Bravo Arsenal !!! teraz trzeba potwierdzic i utrzymac forme...a z tym bywało róznie w zeszłym sezonie..ale brawa sie należa-grali naprawde dobrze...rodzi sie tylko pytanie czy to Arsenal taki dobry czy obrona Chelsea taka słaba ??
25 wrz 2016 | 10:16