Video dodane przez: kamyk019 24 wrz 2016 | 22:29
{{votes_count}}
szkoda że był remis
26 wrz 2016 | 19:49
+1
Płaczek chyba w szatni zalał się łzami że Zidane zdjął go z murawy.Już w meczu z Villareal,Cris zaliczył bezbarwne spotkanie i był pierwszy do zmiany.Co się odwlecze to nie uciecze.
26 wrz 2016 | 15:31
+4
dobre
26 wrz 2016 | 11:07
-2
Champions League to nie rozgrywki krajowe - tu kazdy mobilizuje sie i motywuje dodatkowo wiec wrozenie, ze Real poplynie w Dortmundzie nie ma sensu.Jestem calym sercem za Borussia ale to bardzo ciezkie zadanie (zidanie:-))... ale jesli Tuchel potrafi tak pokierowac druzyna jak Klopp przy historycznym lomocie przed paroma laty to bede HAPPY
26 wrz 2016 | 08:04
+1
Real nic nad zwyczajnego nie pokazał cóż to są ludzie a nie maszyny
25 wrz 2016 | 23:45
-4
Pomimo tego że w lidze Real zawodzi ze słabymi zespołami, trzeba pamiętać jak wielki to klub. Na pewno nie zawiodą w LM i powalczą do samego końca !
25 wrz 2016 | 20:58
+3
Borussia bedzie lekkim faworytem grając u siebie zwłaszcza przy słabszej formie Kryśki
+34
chyba jakiś fan Realu wrzucił powtórkę bez wyrównującej na 2:2 bramki dla Las Palmas
25 wrz 2016 | 15:28
25 wrz 2016 | 18:22
-18
Ty Jebać Chuju !
25 wrz 2016 | 15:12
+2
dosyc zaskakujacy wynik real powinien na stojaco kklasc takich rywali...
25 wrz 2016 | 15:01
+9
Ciekawie się robi w lidze hiszpańskiej. Real i Barca gubią pkt od czasu do czasu, więc emocji też będzie więcej :)
-7
Dziecko z zerówki stać na lepszy komentarz.
25 wrz 2016 | 13:25
+11
Akurat z Las Palmas zawsze cięzko było nic dziwnego
25 wrz 2016 | 14:59
-7
To przez klimat na Gran Canarii, duszko i wilgotno, cięzko się gra.
25 wrz 2016 | 13:10
+5
Real w małym kryzysie. Ale sezon nawet nie doszedł jeszcze do półmetka. Zidane będzie miał trochę do roboty.
25 wrz 2016 | 12:27
+21
Skrót (wszystkie gole + komentarz PL):

25 wrz 2016 | 12:25
+6
Cienko Real. Morata i Asensio jeszce jakoś wyglądają, ale reszta większość bez iskry. Ronaldo kompletnie nie jest sobą, jeden celny strzał w meczu i ta reakcja po golu Benzemy dość wymowna. Zidane musi ich ogarnąć, teraz przyszedł dla niego sprawdzian.
25 wrz 2016 | 12:04
-4
Z taką grą to powinniśmy zajmować 10 miejsce w tabeli a jesteśmy liderami więc nie przeżywajcie tak bo forma przyjdzie :) musi przyjść ... a zremisować z Las Palmas i to na ich stadionie to nie żaden wstyd :P
25 wrz 2016 | 15:50
+4
Wy, czyli kto? xD
25 wrz 2016 | 10:58
+9
I to jest problem Realu dla którego tak długo nie ma mistrzostwa - Drużyna ta dużo lepiej gra jak ma gonić kogoś w tabeli niż jak sama lideruje. Brak presji powoduje rozluźnienie i takie a nie inne wyniki. W tym roku z taką postawą też o mistrzostwo będzie bardzo ciężko
+18
No,no....Drugi remis z rzedu...Gdzie ten Real ?? W Lidze Mistrzów !!! A Las Palmas - kolejna niespodzianka !!!
25 wrz 2016 | 09:57
+8
Dzięki remisowi Real nadal prowadzi w tabeli. Zaskakuje Las Palmas, które w tym sezonie poczyna sobie nadzwyczaj dobrze.
25 wrz 2016 | 09:51
+14
Ciotaldo wrurwiony najpierw za to ze sam zmarnowal a potem Benzyna strzelil, no a przy zmianie to lepiej nie mowic, co za parszywy charakter.
25 wrz 2016 | 12:12
+6
Dokładnie... Niestety przez niego tam nigdy nie będzie drużyny, bo z jego perspektywy jest on i pomagierzy... Nielubie porównywać tych 2 piłkarzy ale jednak Messi i Barca to drużyna, a po drugiej stronie Cris i reszta Realu.
25 wrz 2016 | 16:43
-3
Messi za to jest wspaniały mimo iż jest pierdolonym kryminalistom ale o tym się nie mówi, tak jak o tym że jak go kiedyś kondom Guardiola zmienił w trakcie meczu to nastepnego dnia na trening nie przyszedł
25 wrz 2016 | 19:24
+3
Jemu już nawet antydepresanty nie pomogą.
+23
Zaczepiony przez dziennikarzy Hasi opowiada dlaczego Real remisuje. ,,Przygotowują się na LM'- odpowiedział były szkoleniowiec Legii
25 wrz 2016 | 08:28
0
A gdzie ta wasza Crystynka ? Bauhah
25 wrz 2016 | 08:12
+6
Coś się zacięło w Real'u. O kryzysie raczej nie ma co mówić, ale lekką zadyszkę Real dostał.
25 wrz 2016 | 07:34
+46
Wkurwiony Real wyżyje się na biednej Legii... będzie dwucyfrówka.
+6
Niestety. Strasznie slaba forma Realu w tych dwoch meczach... graja strasznie, mam nadzieje ze wezna sie w garsc i wygraja z BvB chociaz tez uwielbiam ten klub. Brawo dla Las Palmas za walke i chociaz trudno mi to powiedziec.. zasluzony remis w tym spotkaniu.
25 wrz 2016 | 02:48
+19
Jak dla mnie nie ma niespodzianki, jeżeli ktoś w poprzednim sezonie oglądał np. mecz Las Palmas z Barcą to wie o co chodzi.
25 wrz 2016 | 02:19