Długi skrót:
Video dodane przez: fanatic 27 wrz 2016 | 21:13
28 wrz 2016 | 21:04
+2
Jako kibic Realu. To sprzedać Ronalda póki jeszcze jest szansa. Mino ze strzelił bramkę nic nie daje drużynie zero walki itp... Wole Morate który walczy biega niż stojącego Ronaldo i nic wiecej...
28 wrz 2016 | 18:44
+13
Zidane niech sie cieszy z tego remisu a nie gada głupot, w pierwszej połowie nie istnieli, Dortmund jechał po nich jak po starej kobyle
28 wrz 2016 | 18:37
+3
jaka wtyczke trzeba miec zeby ogladac tu skroty meczow ?
28 wrz 2016 | 17:13
+3
Grają pod Legię :D, a tak na poważnie to świetny mecz w Dortmundzie.
28 wrz 2016 | 15:52
-1
ALE ZAJEBAŁ... SCHURRLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28 wrz 2016 | 14:55
-2
Jestem z lekka zaskoczony wynikiem.
28 wrz 2016 | 14:41
+30
Dzięki temu remisowi Legia traci tylko 4 punkty do pierwszego miejsca ....... Co ja się łudzę, i tak Real na Łazienkowskiej wykręci kierunkowy do Warszawy 0:22
28 wrz 2016 | 14:26
+11
Co jak co, ale Ronaldo zagrał całkiem dobry mecz.

+10
Wszystko fajnie, ale tabele grupy F redagował chyba fan Realu. Zdaje mi się, że jednak Borussia jest na pierwszym miejscu(przez stosunek bramek).
28 wrz 2016 | 11:20
+3
Owca syta i wilk cały.
28 wrz 2016 | 11:05
+12
bardzo fajnie oglądalo sie ten mecz, az strach pomyslec jaki wpierdol by chelsea od jednych czy drugich zebrala ....
28 wrz 2016 | 10:35
+2
Przepiękny gol Schurrle! Szkoda, że BVB nie wygrało ale i tak dobry wynik jak na mecz z obrońcą tytułu. Zdecydowanie te 2 drużyny w tej grupie są poza zasięgiem Sportingu i Legii, to chyba grupa w której w ciemno można rozdać miejsca: 1. Real 2. BVB 3. Sporting 4. LEGIA
28 wrz 2016 | 10:32
+4
Świetny mecz - niesamowite tempo. Natomiast kibice BVB wspaniali. Głośny doping praktycznie przez pełne 90 min.
28 wrz 2016 | 09:55
+1
Wielkie kluby to wielkie budżety ale ma to przełożenie na to co się dzieje na boisku ,zastanawiam się czy stołeczna drużyna nie pobije rekordu straconych bramek w rozgrywkach LM a na to się zanosi.
28 wrz 2016 | 09:33
+26
Ten mecz był pojedynkiem równych drużyn, raz przeważali jedni raz drudzy. Realowi ogólnie zawsze grało się z Borussią jakoś ciężko, a dokładając ostatni spadek formy, to remis z nimi na wyjeździe nie jest takim złym wynikiem według mnie. I Real mógł strzelić więcej bramek i Borussia mogła. Ręka Ronaldo ewidentna, rzut wolny i może nawet kartka, jednak cieszy mnie, że jakoś wrócił do lepszej formy, bo było go wreszcie widać w tym meczu, a nie jak w dwóch poprzednich. Borussia, to silna drużyna, obu gratuluję walki i remis mnie satysfakcjonuje.
28 wrz 2016 | 09:00
+34
Teraz czas na Real żeby wykrecił kierunkowy do Warszawy...
28 wrz 2016 | 08:54
28 wrz 2016 | 08:47
-19
Przepiękna akcja Bale i Ronaldo majstersztyk złamasy !
28 wrz 2016 | 09:47
+9
Widzę że masz szeroko pojętą wiedzę o futbolu ,skoro rykoszet po podaniu pięta(piłka odbiła się jeszcze od zawodnika BVB) i strzał z 3 metrów nazywasz majstersztykiem złamasie.
28 wrz 2016 | 16:22
+3
Widzę że masz wielki ból dupy. spójrz na to z innej strony bale z piętki zakłada dziure i ronaldo dopełnia formalności.A dobra gdyby to był messi neymar to byś się sam zachwycał
28 wrz 2016 | 08:45
-10
Hala Madrid na zawsze !!!! Wyrównany mecz remis zasłużony ! :)
28 wrz 2016 | 07:57
+7
i udało się wynik wytypować
28 wrz 2016 | 07:01
+34
Karma wraca jak bumerang.Real strzela dwie bramki Sportingowi w końcówce meczu.Teraz karta się odwraca,gdyż Królewscy tracą dwa gole w ostatnich fragmentach meczów.Najpierw z Las Palmas,następnie z Dortmundem.To co Realowi fart dał,fart zabrał.
28 wrz 2016 | 08:43
-51
Fart to Twoja matka krzyknęła rodząc Cię... :)
+19
Zawsze uwazalem Navasa za dobrego bramkarza ale dzisiaj byl strasznie elektryczny,prostej pilki nie potrafil wypiastkowac.To nie byl jego dzien
28 wrz 2016 | 03:12
-14
http://kljestanbet.blogspot.com/ Kupon z kursem miedzy 100-200 na dziś aktualny i dostepny ! wczorajszy kurs 101 trafiony i skan jego na blogu! tylko i wyłącznie wielkie kursy!
28 wrz 2016 | 01:16
+3
Real za bardzo się cofa przy wynikach typu 2:1 czy 1:0 i to dosłownie w każdym meczu w którym przeciwnik wychodzi chociażby po to żeby postraszyć chociaż muszę przyznać że robi na mnie wrażenie jak potrafią do końca gonić wynik mimo że nie zawsze udaje się strzelić w ostatniej minucie.
28 wrz 2016 | 00:42
+7
Cholera, szkoda :(. BvB znacznie przeważało, ale jednak Real zdołał wyszarpać 1 punkt.
28 wrz 2016 | 00:09
+18
Brawo Dortmund! Szybki i zacięty mecz. Remis to minimum po tym co widziałem >D a statystyka w tym przypadku nie kłamie.
28 wrz 2016 | 00:49
-44
Jeżeli twoim zdaniem BVB zasługiwało na zwycięstwo bo miało lepsze posiadanie piłki to błagam cię oglądaj jakieś inne dyscypliny, a przynajmniej nie udzielaj się na temat piłki nożnej
28 wrz 2016 | 06:13
+1
Statystyki same przez siebie pokazują kto był lepszy, chyba że oglądałeś inny mecz to ok.
28 wrz 2016 | 08:24
+12
BVB miało więcej okazji 18 letni Pulisić potrafił po wejściu 4 razy zgubić waszą obronę gdyby zagrał wtedy do Schurle to Real bałby się o wynik zaś Dembele gdyby trafił wtedy po podaniu Auby to juz byłoby po meczu niech real ma świadomość że grali ze składem w połowie zrobionym z młodzików Dembele Pulisic Ramos Ginter Guereiro
+30
Schürrle niedoceniany w Chelsea, rozwija tutaj skrzydła. Ładnie się wkomponował w Borussie.
27 wrz 2016 | 23:54
+31
Schuerrle ładnie zajebał. Trzeba przyznać. Niezły mecz.
27 wrz 2016 | 23:40
+12
Real Madryt: 37% to są jakieś jaj czy żart na stronie meczu nie oglądałem bo patrzyłem na legie ale wierzyć mi się nie chce ze BVB tak dominowało niech mi ktoś odpowie :D
27 wrz 2016 | 23:45
+15
Tak BVB było częściej przy piłce szczególnie w 1 połowie.
27 wrz 2016 | 23:36
+16
Oglądając mecze Realu w lidze i w pucharach zastanawiam się tylko, czy sędziowie odgwizdaliby karnego, gdyby obrońca Realu złapał sobie piłkę w ręce i zaczął kozłować?
28 wrz 2016 | 16:23
0
gdybyś oglądał to byś wiedział że już taki karny był w tym sezonie
27 wrz 2016 | 23:18
-7
Rzygać mi się już chce od tej nagonki na Madryt i Ronaldo. Gość nie strzela beka, strzela to znajdzie się inny powód. Prawda jest taka, że Madrytowi brakuje bardzo mało do swojej optymalnej dobrej formy a do czasu Gran Derbi to wróci i wszystkim Wam kibicom pizdylony będzie znów głupio. Jesteście pyszni i zakończy się to tak jak w poprzednim sezonie- klapą barcelony. Pozdrowienia
27 wrz 2016 | 23:38
+6
Kolego, są takie specjalne maści na ból dupy. Powinieneś sobie kupić karton. Albo dwa.

A kibice Barcelony raczej nie będą zawiedzeni, jeśli w lidze będzie kolejna z rzędu "klapa", czyli mistrzostwo kraju.
28 wrz 2016 | 09:16
+2
To nie ból dupy kolego tylko zażenowanie poziomem sportowym tu panującym.
27 wrz 2016 | 23:17
-23
a do tych visca el cepów co się śmieją z Realu ze znowu remis jestem ciekawy jak by wasza pieprzona barca grała z bvb zapewnie nie lepiej a jutro to ta druga borussia zapewne się podłoży bordowym
27 wrz 2016 | 23:14
-5
teraz ci co piszą tak jest pięknie CR to jemu dziękują ale jak gra słaby mecz to najchętniej by go sprzedali albo posadzili na ławie a jak Real wygrywa dzięki jego bramką to by mu najchętniej zrobili laskę.I dla takich mam dobrą radę lepiej na Ronaldo nie szczękajcie bo prędzej czy później wam zamyka mordy a jak się nie podoba wam Real to idźcie kibicować bordowym
27 wrz 2016 | 23:11
+6
Haha real znowu na farcie. Krystyny nie powinno byc na boisku przed koncowym gwizdkiem. Najpierw reka potem chamowa, wypierdolic ciotke. Sedzia sie nie spisal.