Sie kurwa dzieci cieszyly ze real remis a sami w pizde dostali
+20
Pisałem że dostaną wpierdol i tak też się stało... słuchajcie eksperta a nie głosu swojego zimnego serca.
3 paź 2016 | 19:43
-2
Andre i Arda nie szukali sobie wczoraj miejsca grając razem w środu pomocy, byli zbyt statyczni, nie współpracowali ze sobą, nie dawali wsparcia pozostałym, nie podejmowali ryzyka. Środek pola złożony z Ardy,Gomesa i Sergio - tutaj powinna zapalić się LE czerwona lampka na następny raz. Dużo lepiej było by ustawić Denisa za Ardę, a Turana do ataku gdzie świetnie rozumiałby się z Neymarem i Suarezem.
3 paź 2016 | 19:33
+5
Sytuacja taka, na boisko wchodzi 33-letni Iniesta i fizycznie prezentuje się jak młody Adonis przy pozostałych pomocnikach FCB. Jest szybszy, jest w ciągłym ruchu, wygrywa starcia, ciągnie akcje do przodu. Kiedy gra Iniesta i Rakitic to wymieniają ze sobą piłki, współpracują, są wsparciem dla Busquetsa,Messiego,Neymara i bocznych obrońców. Widzieliście to wczoraj w grze Andre i Ardy ?

4 paź 2016 | 16:48
0
Iniesta jest niesamowity już od wielu lat i jak widać nie do zastąpienia.
3 paź 2016 | 19:02
0
Napór, napór ale Celta wiedziała jak grać. Pique naprawdę mi zaimponował, choć nie lubię go jak nie wiem co. Ciągnął drużynę jednak Celta przy 4 bramce zakończyła spekulacje. Bardzo cieszy mnie ten wynik z powodu remisu Realu, który powinien był wygrać ale się nie udało. Tu Celta stawiła opór, który zatrybił. Oby więcej drużyn było w stanie zatrzymać Barcelonę, bo chciałbym zobaczyć Real na koniec sezonu z mistrzem.
4 paź 2016 | 19:59
3 paź 2016 | 18:30
0
Taką grą Barca nie zasłużyła na pierwsze miejsce a już myślałem, że lider jest nasz...
3 paź 2016 | 18:28
+4
O o o nie wyciągneli wniosków z zeszłorocznej porażki
3 paź 2016 | 16:47
+7
Barcelona naprawdę musi słabo grać jeżeli 2 bramki strzela obrońca.
3 paź 2016 | 15:56
+5
Brawo!!!!!Pewnie Ci wszyscy którzy nabijali się z Realu siedzą teraz cicho..... Tak to spierdzielić.... a można było być liderem...Zdecydowanie musimy mieć klasowego bramkarza bo Ter Stegen nie pierwszy raz odwala takie babole a Mathieu niech zrezygnuje ogólnie z piłki nie tylko z reprezentacji!Dzięki Bogu Stary dobry Iniesta jeszcze robi swoje!!!!
3 paź 2016 | 15:31
+10
Widać jaki tu jest poziom komentarzy za napisanie komentarza " BUAHAHAHA" gościu dostał powyżej 40 + a za napisanie długiego na temat gościu ma 0
3 paź 2016 | 15:16
-3
I wpadka Barcelony, a obrońcy ostatnio coś bardzo strzelają.
3 paź 2016 | 15:14
+3
Celna zagrała świetnie i słusznie wygrała.
3 paź 2016 | 14:55
0
(facepalm)
3 paź 2016 | 14:50
+14
Ujmę to tak: BUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHBUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHABUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHBUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHBUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHABUAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH
3 paź 2016 | 14:20
-4
No i tak wynik mi pasuje :D Real na dal pierwszy dzieląc miejsce z Atletico.
3 paź 2016 | 14:30
+7
za to Ty niepotrzebnie dzielisz niektore słowa :D "na dal" jestes dzieckiem:P
3 paź 2016 | 15:01
-26
To chodz na TS'a i przekonamy sie kto jest dzieckiem hm?
+10
Jeśli chodzi o wiek to możesz i nie jesteś dzieckiem ale umysłowo raczej tak.
3 paź 2016 | 17:20
-10
Ty a jak tam Legia po tych gwałtach innych drużyn żyje jeszcze ?
3 paź 2016 | 15:38
+6
groźnie
3 paź 2016 | 14:07
+9
No niestety,Barca nie jest jeszcze w optymalnej formie, Mamy dużo nowych, młodych zawodników, którzy muszą jeszcze sie zgrać z drużyną. Z podstawowych graczy jeszcze nie wszyscy weszli na swoje pełne obroty - jest dopiero początek października, początek sezonu. Zdarza się sporo indywidualnych głupich błedów które są spokojnie do wyeliminowania.... Mam nadzieje ze Ter Stegen dostal zimny prysznic i sie obudzi i przestanie kozaaczyc przy tym jak caly zespol jest bliski odrobienia straty to jemu sie gwiazdorzyc chce takie rzeczy to przy prowadzeniu 5-0 lub na treningu... Celta ciezki teren niestety 2 bramki podarowane.... Ale jak pisałem wszyscy gubią punkty sezon jest jeszcze w fazie początkowej... Wielkie brawa dla Pique świetny mecz pokazuje ze jest filarem obrony i w ataku równie świetnie sobie radzi.. Będzie dobrze jedynie Mats musi sie poprawić... VeB! Na dobre i złe.
3 paź 2016 | 13:48
+12
Lepszy skrót znajdziecie na pornhubie pod nazwą celta de vigo gwałci piqe i spółke
3 paź 2016 | 13:07
+10
po tym meczu tylko utwierdzilem sie w przekonaniu ze J. Mathieu i Stegen sa za slabi na barcelone
+10
Mam wielki ból dupy o to ze Barca przegrała z celtą i przepaściła swoją szansę na tymczasowego lidera BBVA ale kurde. Co ta celta zagrała. Ogromne brawa dla niej! Wykorzystywała wszystkie błędy barcy w obronie, dziury itp. Jeszcze raz gratuluje Celcie Vigo za zagranie fenomenalnego meczu!

PS: TER STEGEN OUT ! XD
3 paź 2016 | 12:03
+2
Gwiazdor ,gwiazdora gwiazdorem pogania...efekty widać na boisku ....znów potwierdza się teza że pieniądze w piłkę nie grają.
3 paź 2016 | 12:00
+10
Ter Stegen to powinien chyba kilka meczy z ławki pooglądać bo jest najsłabszym punktem Barcelony
3 paź 2016 | 11:55
+20
Zawsze miło oglądać porażkę Barcy :)
3 paź 2016 | 12:16
-9
"Zawsze miło oglądać porażkę Barcy :)"-powiedział kibic remisującego od trzech spotkań Realu...
+1
beka :D Barca przegrała drużyna nie tylko i wyłącznie przez błąd Ter Stegena. Takie błędy zdarzają sie wszystkim, a pisanie o tym ze Mats nie nadaje sie na bramkarza Barcy to serio grubo przesadzone. W ciagu 3 lat w Barcelonie więcej razy ratował im dupsko niż popełniał błędy
3 paź 2016 | 11:01
+25
Pewnie mieli ubaw że Real stracił punkty. A tu porażka barcelony.
3 paź 2016 | 10:17
+16
Kibicuje Barcelonie od lat . Real również oglądam bo to jak dla mnie 2 najlepsze drużyny na świecie ,ale trzeba pogratulować w tej kolejce Celcie jak i Eibar które pokazały zaangażowanie i dali z siebie co mogli .Gdyby wszystkie drużyny tak grały to liga hiszpańska byłaby na prawdę o wiele ciekawsza .
3 paź 2016 | 10:11
+15
ale nie sam Ter Stegen przegrał mecz tylko cała dziurawa obrona Barcy, 3 gole w plecy w 15 minut? taka potęga?
+23
Brava i Podziękowania dla Celta de Vigo za rozegranie fajnego meczu i pokonanie Barcy !! Ale mimo wszystko współczuje zawodnikom i kibicom Barcelony bo taka porażka naprawdę boli gdzie już prawie doganiasz rywala a tu taki błąd Ter Stegena... Pozdrawiam :)