Video dodane przez: eis 8 paź 2016 | 21:10
{{votes_count}}
Karny na dwa tempa...
10 paź 2016 | 19:12
+3
Trochę wymęczone to zwycięstwo. Gdyby mecz od początku był wyrównany gol za gol to nie było by się czego czepić ale jak po prowadzeniu 3:0 zaczynamy modlić się o zwycięstwo to coś jest nie tak. Milik kontuzjowany, Krycha dalej bez formy, wyjątkowo słaby mecz Glika (oby to był tylko wypadek przy pracy) Trochę też szczęścia mieliśmy bo ta ręka Lewandowskiego w polu karnym przeciwnika gdzie praktycznie przełożył sobie piłkę mogła się skończyć żółtą kartką i w tedy w kolejnym meczu byśmy byli bez obu naszych najlepszych napastników. Zatrzymanie przy bramkarzu też mogło zostać różnie zinterpretowane. Nie podobało mi się że tej klasy zawodnik musi się do takich sztuczek pociągać żeby strzelić gola. Na szczęście trzecia bramka to było to na co wszyscy liczymy i wtedy widać klasę i talent naszego najlepszego zawodnika. Rajd, strzał i gol. Na to wszyscy czekamy. Oby kolejny mecz poszedł lepiej i nie było więcej kontuzji bo nam się kończy ławka rezerwowych.
+22
Brawo Polska. Szkoda Milika. A we wtorek dopinguje was na zywo!!!.
9 paź 2016 | 21:53
+4
Nie no. Naprawde mi szkoda milika. Kurwamać. Tak chciałem go oglądać przeciwko armenii. Życze szybkiej recha!! A ten Linetty niech teraz kurwa wykorzysta że bedzie mogł grać teraz prowdopodobniej dłużej. Ja bym trawe gryzł na jego miejscu!!
10 paź 2016 | 18:24
+4
Mam nadzieje, że Nawałka wpuści dwóch napastników, jednym nie umiemy grać(Lewy w takim ustawieniu cierpi i w żadnym stopniu nie da się wtedy wykorzystać jego możliwości).
Chętnie bym zobaczył od początku Lewego i Teo, a w przerwie, żeby Lewy odpoczął i za niego wszedł Wilczek.

Nawałka dobry trener ale cykor trochę, ten sam błąd był popełniony jak z Kazachstanem, przy 2-0 każe im się cofać i ofensywnych wpuszcza na defensywnych to nigdy się dobrze nie kończy.
9 paź 2016 | 19:53
+42
Co sie dzieje z ta druzyna kiedy zaczynaja prowadzic? 1:0 ze szwajcaria (1:1)/ 1:0 z Portugalia (1:1)/ 2:0 z Kazachstanem (2:2)/ 3:0 z Dania (3:2) i wymeczone 3ptk. Wchodza w kazdy mecz swietnie, prowadza gre, spokoj kontrola. strzela bramke i w głowach mecz sie wygrywa, nie widac juz presingu, zaangazowania, i gra diametralnie sie zmienia. Albo niech Nawalka im przemowi, albo dobry psycholog w druzynie bo jest potencjal naprawde do momentu objecia prowadzenia.
10 paź 2016 | 18:29
+5
Nie wiem czy tym problemem to nie jest właśnie Nawałka, wpuszcza defensywnych za ofensywnych i przy 2-0 każe im się cofać(gdzie z reguły to się dobrze nie kończy), musimy chyba grać z San Marino, Armenią czy Andorą abyśmy się wtedy nie cofali.
9 paź 2016 | 18:10
+1
Rybus Linetty porazka ze zmiana .Glik bez pluca tez bedzie grał głupie gadanie .Krycha jak bedzie grzał ławe tak bedzie gral
Lewy Piszek szacun
9 paź 2016 | 17:50
+29
Dobrze, że udało nam się utrzymać ten wynik. Brawo dla Lewego i Grosickiego, fajnie zagrał również Cionek i przyzwoity występ Fabiańskiego, jak zwykle pewny na przedpolu. Dosyć słaby mecz Krychowiaka i Milika, zmiennicy też nie zachwycili. Trochę się zawiodłem na Nawałce, ponieważ myślałem, że da szansę Teodorczykowi.
Jak mówiłem przed meczem, Glik zdobył bramkę :) Ale cóż zdarza się najlepszym. Ważne, że jest zwycięstwo, we wtorek pyknąć Armenię i w następnym roku walczyć o 1. miejsce w grupie z Rumunami. Powodzenia.
9 paź 2016 | 17:33
+8
Zmiennicy : Linetty, Peszko i Rybus ???? Kim oni są masakra jakaś !!!
Powinni wejść : Wszołek, Wilczek, Lewczuk !!!!!
9 paź 2016 | 16:53
-33
wyjebal bym polske i polaków na Antarktyde --- wtedy mieli by naprawde na co narzekać :))
Eliminacje nie dosc ze sa nudne to jeszcze bez gwiazd i szybkiej pilki, co tutaj duzo gadac, pkt trzeba zbierac podniecać sie bedzie na World Cupie :)
9 paź 2016 | 16:22
+18
Brawo Polska ważne punkty.
9 paź 2016 | 15:23
-27
NAM TRZEBA TRENERA Z JAJEM JAKIM BYL NP. LEO BENHACKER. Z TAKIM TRENEREM I Z TAKIM SKLADEM TAKA DANIE ZJADAMY 6-0 NA SNIADANIE
9 paź 2016 | 16:29
-6
I to jest święta prawda. Minusują tylko ślepcy. Wszyscy mają Nawałke za Boga bo mu wyszło euro a prawda jest taka że ten skład sam to pograł. To kolejny idiota do spółki z Bońkiem. Wczorajszy mecz tylko to udowodnił. 2:0 i już murujemy brameczkę..... Boże.... Krycha i Glika grali taki piach że szok (Ten 2 stracił nam 2 bramki) z 3:0 trzeba było się modlić żeby mecz się skończył i kto wchodzi na boisko no kto kurwa Rybusa ta dwójka co nic nie grała pozostaje nadal..... Co za idiota nie trener po 1 połowie już mógł Glika ściągnąć.
9 paź 2016 | 15:14
-28
Co za przeplacony sedzia.Panowie nie bylo w ogole falu bramkarza....zalosna decyzja....
+10
Gdybysmy mieli jeszcze 2 graczy pokroju Lewego był by ogień :)
9 paź 2016 | 13:17
+25
Naprawde nikt nie zauwazyl, ze doslownie sekundy przed samobujem Glika przy wrzutce pilki w pole karne Dunczyk byl na spalonym. Niemozliwe.
+7
Ale pozytywy to LEwy widać tu zabieg Nawałki sie udał by dać mu odpocząć od piłki na głodzie grał i strzelał aż miło(tylko to machanie rękami po zagraniu ręka niepotrzebne i karnego też mógłstrzelić bez patrzenia gdzie rzuci się ramkarz..ma wystarczające umiejętności rozumiem złość Schemichela) Zieliński świetny mecz Cionek Jędrzejczyk solidnie...no i Grosicki życiowa forma tragedii nie ma można powiedzieć że ci co wcześniej grali pierwsze skrzypce Kuba Glik Krychowiak Milik grąja słąbiej(choć Krychowiak zagral lepiej niz z KAzachami)za to zaczynaja pokazywac sie inni jak Cionek czy Zieliński.Jesli dawne filary odzyskaja forme i Nawalka nie bedzie zmianami hamował drużyny to będzie dobrze..jeśli..
9 paź 2016 | 13:08
+3
Ale że Nawałka sie nie zmieni bo nawet strata dwóch bramek nie nauczyłą go żeby nie zmieniać systemu i nie cofać drużyny tylko on dalej swoje to będzie te błędy powielał
10 paź 2016 | 11:14
+2
No nie wierzę...do czego jeszcze można się przypierdolić w przypadku Lewego? Jak strzela dla Bayernu, a dla repry nie to folksdojcz, jak strzeli w reprze to zaraz hejty, że strzela tylko słabym, jak strzeli lepszym to hejty, że nie wykorzystuje wszystkich setek albo, że przyłożyć nogę każdy umie...teraz, że nie tak jak trzeba strzelił karnego...co kurwa z wami jest? Stale wam w dupie źle? Zobaczycie w jakiej czarnej dupie będziemy jak Lewy zakończy przygodę z reprą (oby grał jak najdlużej bo inaczej tylko z San Marino i Gibraltarem będziemy wygrywali).
9 paź 2016 | 12:44
0
Musimy wyciągnąć wnioski, żeby poprawić grę w defensywie. BRAWO Polska!
9 paź 2016 | 12:43
+8
Wynik cieszy ale kolorowo nie było. Znowu mamy przestoje w grze. Dodatkowo martwi że Nawałka dalej nie daje szansy napastnikom z ławki
9 paź 2016 | 12:35
-2
Dawno tu nie bylem ale dodam 3 grosze od siebie...to nie jest ta druzyna co na Euro niestety forma paru zawodnikow kuby Glika Krychy poszybowałą w dół.Podobnie mieszane odczucia co z meczu z Portugalią jak gra sie klei to moze sie podobac i jest prowadzenie ale potem zespół staje i zaczyna grać pasywnie.Drugi gol dla Polski mocno kontrowersyjny więc na dobrą sprawę mamy powtórkę z Kazachstanu od 2-0 do 2-2 w czym pomogła głupia zmiana Nawałki mianowicie zmiana systemu na defensywny z jednym napastnikiem w którym całą drużyna sie męczy zwłaszcza osamotniony w rzodzie Lewy który uratował nam mecz.W piłce jeśli nie jest sie reprezentacją Włoch z lat 90ych nie opłąca sie defensywne ustawienie więc nie rozumiem Nawałki tym bardziej że ma kogo z łąwki do ataku wpuścić inna sprawa że Linetty nic nie pokazał jest gorzej z nim niż było.Jak tak dalej pójdzie będzie trzeba znów odpuścić sobie reprezentację nie wygląda to optymistycznie Rumunia 5-0,Czarnogóra 5-0 a Polska dwa remisy po męczarniach tak to dla mnie wygląda.
9 paź 2016 | 12:26
+15
Ale ogólnie to Glik bardzo ładnego i precyzyjnie wymierzonego samobója zasadził.
9 paź 2016 | 12:01
+14
Wszystko super są trzy punkty i to jest najważniejsze. Jednak znowu widać, ze po stracie gola drużyna siadła tak jak w meczu z Kazachstanem i było nerwowo. I nie rozumiem zmian Trenera Nawałki... Kontuzje łapie Milik i zamiast wpuścić na boisko będącego w świetniej formie Teodorczyka, wchodzi Linetty będący pomocnikiem. Racjonalnie wprowadzam napastnika za napastnika i gram swoje dalej. W moim odczuciu Linety powinien wejść za Krychowiaka bo ten grał słabo.
9 paź 2016 | 12:38
+8
Dania grała 3-5-2. Granie dalej dwoma napastnikami przy wysokim prowadzeniu z jedynie 2 pomocnikami w środku przeciwko 3 powodowało, że przeciwnik już miał przewagę w środku pola. Dodatkowy pomocnik miał to zniwelować oraz przytrzymać dłużej piłkę w środku przy jej posiadaniu - niestety Linetty niczego nie zniwelował. 3 bramka lewego pokazała, że może on sobie dać rade z 3 obrońcami przy długie piłce (jakby grali 4 obrońcami biegło by za nim 3 przeciwników a tak tylko dwóch), więc kolejny napastnik byłby tylko zmarnowaniem, gdy w środku nie ma równowagi a przeciwnik będzie ostro tam atakował. Plan Nawałki był dobry - tyle, że Linetty nie robił tego czego musiał a i samobój też dał przeciwnikom kopa. Na Armenię wyjść z Teo lub Stępińskim zamiast Milika i będzie dobrze.
10 paź 2016 | 11:20
+1
I masz dobre odczucie gdyż Karol jest typowym defensywnym, a nie ofensywym pomocnikiem i Nawalka robi mu krzywdę wstawiając go jako 10kę. Co do Teo to już Nawałka zaczyna wkurwiać. Jak można wystawiać w kazdym meczu Milika, który sie spala na reprze, a nie dać szansy Teo, który jest w wysokiej formie.
9 paź 2016 | 11:45
+12
Już się robiło nerwowo. Po kiego grzyba za Milika który jest napastnikiem treneiro wpuszcza pomocnika ??? Był Wilczek, był Teodorczyk. W dodatku Linetty był powietrzem. Nie wiem czy chociaż piłkę dotknął. Tak wyglądało jakby w 10-tkę grali. No ale najważniejsze 3 punkty ;)
9 paź 2016 | 11:34
0
Odrazu po tej akcji z Milikiem nie za dobrze to wygladalo I sprawdzil sie najgorszy scenariusz no ale co zrobic Nie zawsze jest Św Jana. Arek wracaj szybko do zdrowia
9 paź 2016 | 11:33
+25
Panowie, możemy narzekać itp. ale czy nie jest piękne to że dożyliśmy czasów że wygrana z Danią 3:2 nas nie zadowala? Nie wiem jak wy, ale ja przeżyłem czasy Wójcika, Engela, Janas, Leo i zawsze taki wynik by nas radował. Nie usprawiedliwiam Nawałki, nie jestem za zwolnieniem, ale myślę że trzeba coś zrobić, żeby nie było takich sytuacji jak w 2 połowie kiedy bronimy się całą drużyną, może drugie trener albo jakiś doradca? W każdym razie cieszę się ze zwycięstwa i pozdrawiam kibiców!:)
9 paź 2016 | 13:40
+7
Ja pamiętam jeszcze bardziej zamierzchłe czasy, bo i Łazarka z końca lat 80., i Ćmikiewicza, i Apostela, i Strejlaua...bywało baaardzo różnie, a przeważnie bardzo chujowo, kilka dekad czekania na awans do MŚ czy na debiut w ME, a i tak nawet po tych "widowiskowych" awansach GÓWNO w tych turniejach osiągnęliśmy...nie mamy teraz chyba na co narzekać, bo wśród tej całej "plejady gwiazd" polskiej myśli szkoleniowej, która przewinęła się przez ławkę trenerską naszej reprezentacji w ciągu tych ostatnich 30 lat, Nawałka i tak wypada NAJLEPIEJ...
A w kontekście tego to czy ja wiem, czy ta nasza wygrana z OBECNĄ Danią to aż taki wielki wyczyn, żeby aż tak się z niego cieszyć...? Chyba nie.. a to z tej prostej przyczyny, że obecna kadra Nawałki to nie jest kadra Łazarka (a właściwie jej brak - brak stabilizacji, ciągłe poszukiwania składu itd, co oczywiście skutkowało beznadziejnymi porażkami, zwłaszcza w el. do mundialu '90), Strejlaua (w której nawet z San Marino trzeba było strzelać bramki ręką, żeby wygrać;), Apostela (kompromitacja w eliminacjach do ME...), Stachurskiego (jedyny selekcjoner naszej reprezentacji bez żadnego zwycięstwa na koncie), Janasa (np. żenujące 1:5 towarzysko właśnie z Danią w 2004, choć było takich momentów o wiele więcej za jego kadencji) czy Smudy (koszmarna passa bez zwycięstwa bodajże w 2009/2010, później było już trochę lepiej) - czyli krótko mówiąc większość tego okresu to regularne baty od niemal każdego i ZERO jakichkolwiek osiągnięć (awans do turnieju i późniejszy na nim blamaż to moim zdaniem żadne osiągnięcie)...wtedy KAŻDE zwycięstwo cieszyło, zwłaszcza w czasach, gdy notowaliśmy po kilkanaście porażek z rzędu.
Ale to już NIE te czasy. Obecnie jesteśmy w najlepszej ósemce Europy, należymy do najlepszej piłkarskiej dwudziestki świata i teraz nasze zwycięstwa z takimi średniakami jak Duńczycy powinny stać się NORMĄ. Normą, która nie mniej cieszyć będzie ;)
+9
A zapomniałem dodać. Gdzie są następne huje co Grosickiego plują. Koleś popierdala zawsze do przodu kiwa, drybluje ciągnie gre
+36
Ah, my Polacy. Mamy drużynę która w regulaminowym czasie gry nie przegrała od ponad roku, a gdyby odjąć mecz z Niemcami we Frankfurcie to i dłużej. Ale i tak znajdą się eksperi, pierdzące w kanapę niedzielne cebulaki, które będą hejtować Nawałkę, Glika czy to że dach zamknięty. Przegrywaliśmy z Mołdawią- źle. Wygrywamy z Niemcami i Danią- źle. Wstydzę się za Was, jako Polak.
9 paź 2016 | 11:39
+2
Niestety, nie dogodzisz, zawsze się znajdzie ktoś, kto musi narzekać, to jest przykre :/
+6
Lewy znowu korona króla strzelców w eliminacjach coś czuję :)
0
Blaszczykowski,Glik,Pazdan i Fabianski! Mówią tobie cos te nazwiska?!?!? Jak dla mnie to oni byli, są i będą bohaterami
9 paź 2016 | 15:46
-2
zobacz co napisales wyzej i sam sobie odpowioedz na moja odpowiedz :)
10 paź 2016 | 11:28
+1
Wyobraź sobie kmiocie, że jedynego gola dla repry w ćwierćfinale z Portugalią strzelił właśnie Lewy, a teraz ładnie przeproś za swoją głupote i wypierdalaj!
9 paź 2016 | 11:07
+4
Biedny Milik kontuzja:(
9 paź 2016 | 11:04
+5
Lubie Nawałke - ale zmiany chłop robi tragiczne - chodzi mi o Linettego - nie oglądam go na co dzień ale gość ucieka od odpowiedzialnej gry - zero zdecydowania - albo sie gra w ofensywie i odciaża Lewego albo pomaga sie Kryście w defensywie w newralgicznych momentach meczu. Wpuszczenie tego typa to jak osłabienie drużyny. Jeśli jakościowo chciał zastąpić Mikila to ma Teodorczyka w formie proszacego sie o gre......ba o szanse jakąkolwiek...brak słów. Jeżeli chciał zagęścić środek pola i coś tam pograć to nie wpuszcza się filigranowego gościa który nie przepchał nikogo ani raz a piłka odbijała sie od niego jak od pamiętnego Rasiaka, na ławce siedzą goście Mączyński i Jodłowiec..... Staram sie zawsze bronić trenera ale takie zachowanie irytuje i zmusza do wypocenia komenta na ten temat, tyle.
9 paź 2016 | 11:18
+6
Wielu trenerów mając wynik 2:0 zdecydowałoby się na taką zmianę. Karol po wejściu grał na DP z Krychowikiem, a Zieliński poszedł wyżej, za plecy Lewego. Linetty to takie połączenie walczaka w obronie z dość kreatywnym piłkarzem, jakby wpuścił Jodłowa to jeszcze gorzej byśmy się zamurowali. Ja bym tak nie hejtował tej zmiany bo zamysł był dobry i gdyby nie samobój Glika, faktycznie mielibyśmy kontrolę. A tak, Duńczycy uwierzyli.
9 paź 2016 | 13:50
0
Ja tam też na co dzień Linettego nie oglądam, ale wiem, że w Sampdorii radzi sobie nieźle..a Teodorczyk faktycznie aż prosi się o grę i jakąkolwiek szansę. Akurat poczynania Nawałki w naszym ataku chwilami ciężko zrozumieć, ale miejmy nadzieję, że Teo dostanie swoją szansę już we wtorek...
10 paź 2016 | 11:30
0
Jakoś tego taki pewien nie jestem, że Nawałka da pograć Teo we wtorek...raczej zostawi Lewego samego.
+19
Thiago Cionek zagrał świetny mecz w obronie.Michał Pazdan może być z niego dumny.