Video dodane przez: totil 15 paź 2016 | 17:28
Ciekawe kiedy Thomas Müller w końcu dojdzie do formy. Ostatnio duet Müller-Lewandowski jakoś nie działa.
0
Dalej nie stawiajcie Lewego to Bayern skończy na 3-10 miejscu
16 paź 2016 | 15:49
0
Brawo dla gospodarzy bo zasłużyli na ten wynik. Bayern nie zaimponował, ale z takim bogactwem w składzie na pewno sobie to szybko odbiją.
16 paź 2016 | 15:15
+4
Fatalny mecz sędziów 3.bramki po spalonych i jeden nie odgwizdany karny,jak na bundeslige to katastrofa.
16 paź 2016 | 12:48
-21
I gdzie ten super genialny Lewandowski?! Cosik mu nie wyszło hehe
16 paź 2016 | 10:48
+1
Troszkę to niesprawiedliwe bo bramka dla Eintrachtu padła ze spalonego. Inna sprawa, że gospodarze pokazali charaktery dzielnie się broniąc do końca i doprowadzając do wyrównania. Błąd sędziego, ale trzeba to przyjąć na klatę i grać dalej. Fajnie, że Borussia nie wykorzystuje tych remisów Bayernu. Mam nadzieję, że w następnej kolejce Bawarczycy zdobędą 3 pkt. Powodzenia!
-2
Jaja pany jaja. Żeby tak w dziesiątkę !!!toż to szok !!
15 paź 2016 | 21:16
+2
Biora przyklad z polskich pijakow kadry.
16 paź 2016 | 09:48
+2
Jakie jaja?Wynik jak najbardziej sprawiedliwy.Eintracht to nie patyki z Bremy.Trochę walki,wiary w siebie i okazuje sie że Bayern wcale nie jest taki mocny.Zresztą mecz z Atletico obnażył ich wszystkie wszystkie słabe strony.Ale co tu chcieć, skoro w ostatnich meczach najlepszym zawodnikiem jest taki Kimmich, który na siłę jest wpychany do składu Bayernu i reprezentacji ,bo usilnie chca z niego zrobić drugiego Lahma...
+1
Co to się dzieje liderzy tabeli tracą punkty najpierw BVB i Hertha teraz Bayern, robi się naprawde gorąco. Robert widać troche zmęczony po zgrupowaniu ale nie dziwie się bo zapierdzielał po boisku najwiecej wiec dobrze że troche odpoczął. Coś na razie nie iskrzy w Bayernie maszyna jest ale zapłonu brak, trzeba zabrać się za błędy obrony, zbyt łatwo te kontry przechodzą. Nie zmienia to faktu że Frankfurt zagrał bardzo dobry mecz, udało im sie obronić w 10 a to nie lada wyczyn.
15 paź 2016 | 18:26
+10
Dać sobie strzelić bramkę grając w przewadze... Nie popisał się dziś Bayern a dla Eintrachtu gratulacje za walkę.
15 paź 2016 | 18:08
+3
I Bayern już nie będzie miał mistrza z urzędu przydzielonego jak to miało miejsce 1 rok czy 2 lata temu.
15 paź 2016 | 18:07