Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Lech Poznań
1:1
16 paź 2016 | 18:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 90'
4'
)
(zakończony) (przełożony)
Jarosław Przybył
20158
Wisła Kraków
9'
64'
69'
75'
79'
80'
88'
88'
90'
1'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

ekstraklasa

Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać skrótów ekstraklasy? Pobierz za darmo Hola! i ustaw polskie IP.
+5
wlaczyć trzeba do końca, szkoda straconych punktów Lecha, ale widać że Wisła odbiła sie już od dna - równa ilość punktów w dole tableli daje nadzieje na powolne wspiananie się w ligowej tabeli
17 paź 2016 | 20:25
0
Karma wraca! Pamiętam jak Wisła w ostatnich sezonach traciał punkty w ostatnich minutach...
17 paź 2016 | 19:52
+2
Ondrasek jest bardzo słabiutki, zero goli w tym sezonie nawet nie dziwi, a i tak gra od pierwszej do ostatniej minuty. Ostatni jego gol z zeszłego jeszcze sezonu to był w grupie spadkowej "karny na przełamie", heh. Dzięki temu, że nie trafił w piłke Brożek mógł zdobyć gola, gdyby Ondrasek trafił w piłke gola by nie było. Nasza liga to dla niego za wysoki poziom, Wisła potrzebuje lepszego napastnika jesli marzy o górnej ósemce, a ten to nawet na nie dałby utrzymania w lidze, na szczecie są jeszcze inni strzelający gole.
-1
Wisła minimalnie lepsza w tym meczu patrząc obiektywnie jednak remis sprawiedliwy...
16 paź 2016 | 22:03
+27
Moze i remis wywalczyli szczesliwie (Wisła) ale trzeba obiektywnie przyznac ze z przebiegu spotkania Wisła była poprostu lepsza.
+4
Zacięta walka o podium w grupie spadkowej... Pomiędzy trzema z czterech najbardziej utytułowanych klubów w historii piłki krajowej. Masakra.
+8
Jak przed laty biją się o pozycję w tabeli ;)

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!