Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
4:0
19 paź 2016 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 90'
3'
)
(zakończony) (przełożony)
Milorad Mažić
96290
Manchester City
10'
17'
28'
39'

40'
53'
61'
(as Iniesta)

69'
(as L. Suárez)

71'
73'
80'
87'

87'

89'
(as L. Messi)

90'
2'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

-5
wiesz ze nazywasz sie Messi, kiedy po kazdej kontuzji wracasz jeszcze mocniejszy, a przeciwnik nie ma pojecia jak cie powstrzymac
20 paź 2016 | 20:56
-6
Man City
20 paź 2016 | 20:26
+7
No ciekawe, teraz dopiero wyjdzie kunszt Guardioli, albo jego brak.
20 paź 2016 | 18:33
+16
Messi strzela 3 bramki City a Ronaldo Andorze :D widzicie różnice ?
20 paź 2016 | 18:22
+8
Legia jak traciła bramki to chociaż walczyła a tutaj to ja nie wiem co City odwalało.... kompletnie 0 obrony. Żeby obrońca mijał się z piłką i tylko ją wzrokiem odprowadzał? O co tu chodzi?!
20 paź 2016 | 17:42
+3
Mathieu Pazdanem nie jest ;)
20 paź 2016 | 16:10
+21
Brawo Barca, Brawo Messi, Brawo Bravo :D a obrona City,... nie mam pojecia jak to określić
+10
Barca jest nie do pokonania!!Messi the best player in the World! Nic dziwnego ze znowu wygrali.
20 paź 2016 | 15:44
+40
Mam pytanie. Kiedy ostatnio Ronaldo zagrał tak dobry mecz jak Messi z drużyna na poziomie Manchesteru City? :)
20 paź 2016 | 23:19